Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Losija je malo u low light,ali moze se i tu lepo podesiti da bude ok,ali dnevne fotke su skroz korektne....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
odlicne slike sinda

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Ajoooj...bolje da vam ja ne dajem instrukcije
 
@sinda

:) :) :)
 
Kidence je strucnjak
 
Poslednja izmena:
Mod za zvuk i za mod kamere treba imati root i oba su moda testirana na MTK verziji, trebalo bi da rade i na SD verziji, ali ne mogu da garantujem... ;D Ko hoce , neka pise na pm...probacu svakome da pomognem...Inace, ko ima Loxar na njemu oba moda rade savrseno...;D Ne mogu da kacim ovde sve sto treba, da ne bih imao problem za Admin-ima...:)

Sent from my Redmi Note 3
 
Epic ROM verovatno ima te modove. Onaj Dolby za zvuk i Live i Pro za HDR na kameri.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Znam da onaj 7.2.5 ima Dolby, kacio sam ja ranije link ovde za njega...A za mod kamere ne znam, ali vrv ima...sada ce ih svi ubacivati... :D

Sent from my Redmi Note 3
 
e954ad7fe94b4d0934d81db5f68d1d47.jpg
leglo nilkin staklo ko dupe na solju

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Ja sam danas pazario pro varijantu i odusevljen sam. Pre ovog modela sam nosio nexus 5x. Ovaj citac otiska je brzi, ima bolji zvucnik, bateriju, ir blaster. Generalno mnogo lepo radi. Ono sto me je najvise odusevilo je zvuk u sluskama. Duplo jace nego na nexusu i s6 edge.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Root-uj to cudo, pa mu ubaci Dolby Atmos da cujes zvuk... :D

Sent from my Redmi Note 3
 
Ovo je kuvani rom koliko ja znam, moras da predjes na zvanicni Global.
7.3.2 je zadnji za SD verziju...A root je malo zeznut, mora unlock bootlader-a, pa ubacivanje TWRP, pa tek onda root... Ali vredi, ako slusas muziku na fonu...ovaj Dolby Atmos je must have :D

Sent from my Redmi Note 3
 
Onaj mod kamere donosi poboljsanja u low light definitivno...evo slike, pa prosudite sami kako i sta :D

uploadfromtaptalk1464642494489.jpguploadfromtaptalk1464642506559.jpg

Sent from my Redmi Note 3
 
Ovo je kuvani rom koliko ja znam, moras da predjes na zvanicni Global.
7.3.2 je zadnji za SD verziju...A root je malo zeznut, mora unlock bootlader-a, pa ubacivanje TWRP, pa tek onda root... Ali vredi, ako slusas muziku na fonu...ovaj Dolby Atmos je must have :D

Sent from my Redmi Note 3
Na zvanicni global mogu da predjem kroz updater apk i rom?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne moze, ima posebna procedura...Ali lepo procitaj sve, imas link u mom postu #1452

Sent from my Redmi Note 3
 
pa kao H+ je malo bolje zbog cvrstine,2.5D zaobljene ivice bla bla bla...isto ti dodje,veruj mi

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Poslednja izmena:
Probaj pa ces se i sam uveriti,nece proci verifikaciju...Probaj na update, reci ce ti da imas zadnju verziju(a nemas)... Iscitaj malo temu... bilo vec par takvih slucajeva, i dosta mi ljudi pisalo na pm,svi su uspesno presli na 7.3.2...pa ako neko vidi od njih, neka ti potvrdi ovde u temi...

Sent from my Redmi Note 3
 
Probaj pa ces se i sam uveriti,nece proci verifikaciju...Probaj na update, reci ce ti da imas zadnju verziju(a nemas)... Iscitaj malo temu... bilo vec par takvih slucajeva, i dosta mi ljudi pisalo na pm,svi su uspesno presli na 7.3.2...pa ako neko vidi od njih, neka ti potvrdi ovde u temi...

Sent from my Redmi Note 3
Hvala, verujem. Sibnucu za vikend onda :) jbt koje zlo od baterije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Hvala, verujem. Sibnucu za vikend onda :) jbt koje zlo od baterije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Jel ima nesto osim kamere sto ti se cini da si izgubio prelaskom sa 5x?

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
 
Jel ima nesto osim kamere sto ti se cini da si izgubio prelaskom sa 5x?

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
Pa eto mozda jedino multitasking jos, lepse google kesira ali meni ni ovo ne smeta. Kamera mi nije trebala, ali brz dialer i dobra baterija jeste. Ova kamera je cisto za ne daj Boze, mada se vidi se vidi da nije ni trunku optimizovana.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ovo je kuvani rom koliko ja znam, moras da predjes na zvanicni Global.
7.3.2 je zadnji za SD verziju...A root je malo zeznut, mora unlock bootlader-a, pa ubacivanje TWRP, pa tek onda root... Ali vredi, ako slusas muziku na fonu...ovaj Dolby Atmos je must have :D

Sent from my Redmi Note 3

offtopic
ja samo da kazem da na Note 2 razbija kolika je razlika u kvalitetu zvuka :-devil-:
 
Evo, ubacen global. Hvala kidencetu za link. Spor im je server mnogo, skida se pola sata rom . Ako nekome treba da okacim na drive.
e4b6392ce8e4f14be053644880e72387.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
To je to, sada ce ti raditi i OTA update... :D neka te sluzi zverka :D Preporuka za Aixuan case...bolji neces naci :D

Sent from my Redmi Note 3
 
Nazad
Vrh Dno