Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Da.... dobra je kao extra baterija, a čak i nije toliko velika.
14 eur
 
Poslednja izmena:
BTU nije multi CSC, i dalje mi je polje Original CSC prazno, ali mi barem radi smart switch.
Ako je jos neko imao taj problem nek flesuje btu slobodno, ionako ima najmanje bloata i dalje od svih koje sam probao.
 
Imam problem sa baterijom posle updatea na MM odnosno telefon uopste ne ide u deep sleep. Probao sam factory reset zatim sinoc preistalirao rom i opet bez rezultata.
Edge+ je u pitanju.

Stanje od nocas :d

Screenshot_20160308-110846.png Screenshot_20160308-111004.png Screenshot_20160308-111011.png
 
A šta kažu wakelockovi kad već imaš bbs?
 
Nisam uradio root. Bio je rootovan sa 5.1.1 i znam da posle roota ume da bude problem sa deep sleep.
Sad bas gledam na XDA da nadjem neki krsten root za MM :)
 
Stigao ota security patch za mart :) XEF fw uploadfromtaptalk1457520727699.jpg
 
^
Ja instalirao juce i nisam primietio nikakvu razliku, standarno dobro radi :)
 
Stalno brišem widgete ili pomeram slučajno ikone sa desktopova. Ima li neki program sa kojim bi se mogle zakljucati?
 
jeste! ja sam na telenoru, doduse tel uzet u mts i updejtovan je prekjuce na 6.0.1 MM. Ali nije htelo preko wifi nego sam morao da promenim na rucno i skinuo sam preko telenor mreže (1.3GB).Zašto , pojma nemam.
 
Poslednja izmena:
Evo ga i kod mene ista prica,telefon from Hungarija mora na rucno
 
Ja sam za vikend odradio apdejt na S6 edge ali preko Smart Switch. Ništa over-the-air.
 
Jel moze neko pojasnjenje ukratko za apdejt preko Smart Switch za nas nubove...
 
Pa u suštini kada povežeš telefon na PC preko USB kabela i pokreneš Smart Switch na PC-u posle detektovanja telefona trebalo bi da te dotični program obavesti da postoji apdejt, ukoliko postoji. Ne znam koju verziju telefona imaš. Moj edge je sa Vip-a.
 
Kao što sam rekao, na edge sam dobio apdejt preko Smart Switch. Dok na S6 sam dobio OTA, on je bio sa Vodafone Italija. Mada kad sam ga zadnji put povezivao na PC SS mi je prijavio i za njega apdejt, neku drugu verziju MM-a.
 
Pa u suštini kada povežeš telefon na PC preko USB kabela i pokreneš Smart Switch na PC-u posle detektovanja telefona trebalo bi da te dotični program obavesti da postoji apdejt, ukoliko postoji. Ne znam koju verziju telefona imaš. Moj edge je sa Vip-a.

Australijski s6 920i. Hvala, pokusacu tako kad se vratim u civilizaciju.
 
Nažalost čini mi se još nema ništa za G920I. Nema još ništa na SamMobile firmware.
 
S6 Edge+ Telenor

e405376d812abca23064f4e01a7b6a39.jpg
 
Odin, nadji francuski rom i flešuj... ima twrp? Ako ima udji u rec odradi full wipe ( i internu) i iz twrp udji u download mode i flesuj rom...
 
Vrh Dno