Šta je novo?

Panasonic ST50 serija

Imam P50ST60. Da li je moguće povezati neke wireless slušalice? Jel moguće povezati BT slušalice? Kvalitet nije presudan, samo da li je moguće?
 
Imam P50ST60. Da li je moguće povezati neke wireless slušalice? Jel moguće povezati BT slušalice? Kvalitet nije presudan, samo da li je moguće?
Koliko ja znam ovaj tv nema bt, tj. prijavljuje se na nekim uređajima kao bt ali mislim da je to namenski za neke njegove dodatke, ali da ne podržava slušalice i sl.
Jedina varijanta je na audio izlaz, da se stavi bt emiter pa tako da se koriste bt slušalice...
 
Koliko ja znam ovaj tv nema bt, tj. prijavljuje se na nekim uređajima kao bt ali mislim da je to namenski za neke njegove dodatke, ali da ne podržava slušalice i sl.
Jedina varijanta je na audio izlaz, da se stavi bt emiter pa tako da se koriste bt slušalice...

Kako komuniciraju aktivne 3D cvike ako nema bt?
 
Ima li neko preporuku za bolje naocare za ovaj tv, a da je ok cena? Imam Samsung SSG 4100GB, i najvise mi smeta oblik, koji ne pokriva veliko vidno polje i nisu bas udobne kada se duze nose. Recimo ako malo zavalim glavu, donji deo tv-a je van stakala jer nisu bas blizu ociju i malu visinu imaju.

Ovako nesto deluje mnogo bolje 3ACTIVE 3D Glasses
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa 3D cvikama sa ST50?

Nisam od leta pogledao nijedan 3D film, zidao kuću na leto, operisao mozak na zimu i tako, prođe vreme...

Setim se ja da ima gomila 3D filmića da pogledam sa ženom kad ono prc.

Upalim ja moje panasonic cvike (model TY-ER3D4ME, koje su sjajne cvike, ali nisu jeftine) i rade bez problema. Upali žena njene samsung i ništa.

Uzmem ja lepo da probam druge, treće, četvrte samsung cvike (samsung 4100 serija) i mrka kapa.

Zamenim lepo baterije i opet ništa. POslednji put kad smo pred leto pogledali neki 3D film, sve su cvike radile, a sad samsung odjednom neće.

Probao sve po netu što sam našao, gasi tv iz struje pa ponovo, jok.

Drži cvike blizu bluetooth adaptera, jok.

Ištekao sam i Bluetooth i wi fi adapter uz TV-a pa uštekao ponovo i opet jok.

Na kraju opet panasonikove cvike lepo rade, a 4 samsung para ni da mrdnu. Upali se samo zelena lampica na sekund, pa crvena i to je to, ništa se dalje ne dešava.

Iscrpeo sam sve opcije koje sam našao na netu i ne znam šta više da uradim.

Da li je neko imao sličan problem, pošto pretpostavljam da ima još forumaša koji uz ovaj tv koriste samsungove cvike?

Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
probao si da stisnes dugme na cvikama i drzis pritisnuto? To bi trebalo da bude "uparivanje" sa TV-om...
 
probao si da stisnes dugme na cvikama i drzis pritisnuto? To bi trebalo da bude "uparivanje" sa TV-om...

Jedan sekund, tri sekunde, deset sekundi, trideset sekundi... kol'ko ti treba?

Sve živo sam probao što sam po netu iskopao i ništa nije pomoglo, ne znam više šta još da radim.

Bluetooth adapter je ispravan jer ga i telefon vidi, a panasonikove cvike rade. Sve je radilo normalno poslednji put kad sam gledao 3D film, a sad odjednom samsung cvike neće, a ništa nisam menjao u međuvremenu što se tiče podešavanja na TV-u itd.
 
Ja sam imao taj problem ali se kod mene ispostavilo da su se baterije veoma brzo ispraznile. Uzeo nove i to je resilo problem, kod tebe nije po zameni baterija.
 
Pa imao sam jednu novu, barem mislim da je bila nova jer je bila u originalnom pakovanju.

Ali i sa tom novom nije htelo. Bez obzira da li samo stisnem dugme ili ga držim pritisnutog duže vremena, samo se upali zelena lampica na sekund, pa crvena i onda muk.

Jurio sam danas po celom kraju da kupim novu bateriju, ali sve je ili zatvoreno ili nemaju CR2025 baterije.

Sve živo sam pokušao i nadam se samo da je i ova "nova" baterija ustvari potrošena, tako da se nadam da ću kad kupim novu da proradi.

Nemoguće je da odjednom sva 4 para zveknu.

Svakako javljam kad završim rabotu šta sam uradio kako bi nova pokolenja znala kako da reše misteriju... :d
 
Ja sam koristio za par filmova (sto je do 6-10h maks. i trebalo bi par desetina sati da izdrzi baterija) i zatim dugo nisam gledao, kada sam hteo ponovo neki 3d film da pogledam obe naocare mi se cini da nisu radile. Kupio baterije i sve ok, radi sve kako treba. Probaj da pazaris jednu pa vidi pa izmeni u preostale 3 naocare pa da budes siguran da li je bilo da baterije ili ipak nesto drugo sto bi bilo nemoguce da padrkne svih 4 naocara.
 
@Kobayashi Maru Jel znas mozda kako da instaliram Neflix na ST plazmu?
 
Ja ga ne vidim. Mislim da sam u drugoj temi procitao da mora da se menja valjda zemlja.
 
Mora ručno podešavanje DNS/VPN, izgleda da prema tome automatski detektuje lokaciju.
 
Nema ga ni kod mene u marketu.

A inače, pošto nisam uspeo da nabavim cr2025 bateriju za samsungove 3d cvike, izvadio cr2032 bateriju iz kuhinjske vage (malo je deblja samo od cr2025), nabio je u jedne cvike, nekako zatvorio poklopac, koji se malo iskrivio, ali drži... i cvike rade, tako da je ipak baterija prsla na svakom od 4 para.

Misterija rešena.
 
Ja ga ne vidim. Mislim da sam u drugoj temi procitao da mora da se menja valjda zemlja.
Pri onom inicijalnom podešavanju tva, šta ste stavili za zemlju, pošto mislim da nema Srbija? Dakle ne jezik...
Mislim da ima Hrvatska, pa su to mnogi stavili, tu mozda nema Netflix, ja sam mislim Nemačka i imam, a možda sam i Usa, više se ne sećam, u svakom slučaju, do toga je pa probajte...
Mislim da sam bio probao i Hrvatska pa sam video da ima manje aplikacija i promenio....
 
Može li se kako IPTV lista ubaciti u ovaj televizor, imam listu u m3u formatu i koristim je na laptopu preko Kodi-a, jučer zbog Netflixa prebacim tv na Njemačku regiju i pored Netflixa vidim da sam dobio i aplikalciju HTML IPTV developer ali kad je pokrenem samo imam polje da ukucam mail i url adresu.
 
Ne znam odgovor, ali imam pitanje za tebe, obzirom da imamo slična podešavanja...
Da li si uspeo da promeniš DNS i da ti Netflix radi na USA?
 
Nisam još uletio na Netflix, tek sam ga jučer promjenom regije dobio na tv-u, ali kad budem imao malo više vremena svakako cu probati.
 
Zdravo svima
Trebao bih malu pomoć oko ovog modela TV-a. Vidim da se dosta pisalo i većinu postova sam pročitao. Evo o čemu se radi.

Imam Panasonic plazmu već 5 godina, entry level model 42X20 sa kojom sam prezadovoljan. Panel ima oko 12.500 sati i nikad nikakav problem.

Imam želju uzeti polovan 42ST50 koji bi me došao oko 300Eur. Navodno ima oko 4500 sati rada. Ono što me malo odbija je pričao o IR i bandingu na ovom modelu, koji ja sa svojom plazmom nemam. IR na X20 je primetan samo naveče po gašenju TV-a i u potpunom mraku. Sutradan više nema problema. Banding nisam primetio.

Zanima me isplativost kupovine kao i način kako istestirati TV kod prodavca, ako se dogovorimo oko kupovine? Imam ovaj test snimak : https://www.youtube.com/watch?v=0k_iO_K72_I
Hvala unapred.
 
Da li neko zna koliko bi danas vredela nova Panasonic 50st50 plazmica?
Gledajući današnje led televizore to je sve slika u pokušaju,suviše daleko od vrhunske 1080 HD slike.
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima preporuku za daljinski kojim bih mogao zameniti Panasonikov originalni, koji je na izdisaju?
 
Ja sam kod BG elektronika naručio original. Čeka se 10-15 dana. 4900 rsd
 
Nazad
Vrh Dno