Šta je novo?

LG G4

krastavac imam ovakav telefon treba da se mucim preko pretrazivaca.Neka jede bateriju ne brisem nista.G2 imao sve ovo pa vozio sat ipo vise na 3g

Jos kada je na Edge (kao ja), izvlaci 5 sati SOT, na WiFi ide i na 6. 3G jednostavno ubija bateriju, ne znam da li mogu da izvucem 3.5 sata (pricam o G2, Kit Kat, brightness oko 30%)
 
Jos kada je na Edge (kao ja), izvlaci 5 sati SOT, na WiFi ide i na 6. 3G jednostavno ubija bateriju, ne znam da li mogu da izvucem 3.5 sata (pricam o G2, Kit Kat, brightness oko 30%)
Edge trosi vise baterije, tako bi barem trebalo da bude. Jace telefon zraci na 2g mrezi. Ja mislim da sam problem sa mojom baterijom resio. Sinoc sam napunio telefon sa nekim huawei punjacem normalno slabijim od fabrickog. Baterija mi je sad na 87 a imam preko 1h i 15min sota. 3g
 
A zasto vi ne vidite da li vam tel ide u Deep sleep i tako to..... BBS i ostala bratija?
Mnooogoooo je to kratko za G4, meni kad pukne za tako kratko vreme ( tipa 8 - 15h ja na 20-30%) , odmah znam da ima neka buba koja je zakucala... :)
 
Pozdrav svima!
Posto vidim da 6.0 jos nije najbolje upeglan, pa me interesuje da li je neko bio na V10f, V10k (trenutno sam na V10d)...ili ste odmah prelazili na MM?
 
9cfb52e590462c40ad6759a40801da41.jpg

:) 60fps mod (iliti samo dodavanje stringova) od pfeffernussa. Za one koji nemaju twrp(testiram sve na 6.0, treba raditi bez frke i na 5.1)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=64515083
 
Poslednja izmena:
Mozete li vi strucnjaci da napravite softverski da slike nocu sa blicom bidu prirodne.Ne zelene:)
 
To kada izadjem u grad mora da ga namestim pa da opalim sliku. Automatika sa blicem je losa.Kazem maloj cek da namestim iso pa da se slikamo. Čisto da ne ispadnemo kao da imamo žuticu:)
;)
 
Poslednja izmena:
Edge trosi vise baterije, tako bi barem trebalo da bude. Jace telefon zraci na 2g mrezi. Ja mislim da sam problem sa mojom baterijom resio. Sinoc sam napunio telefon sa nekim huawei punjacem normalno slabijim od fabrickog. Baterija mi je sad na 87 a imam preko 1h i 15min sota. 3g

Edge (2G) neuporedivo trosi manje bateriju u odnosu na 3G. Minimum 30%, ide i do 50%. Probano na vise telefona (konkretno SOT).
 
Ne :) To je bio neki od generickih bench avatara pre 15 godina, ako se ne varam :)
 
Ma tek sad na tapatalku vidim pa me povukao flashback na danonocno kvejkanje po eunetu i sbbu
 
Galaxy Prime :D
 
Meni poceo da zeza kad se puni...pre mu je trebao sat ipo max a sad mu ni 4 nije dovoljno da napuni...jel neko imao takav problem, jel ima neko resenje il je u pitanju fon?
 
Probaj drugi usb cabal. Verovatno je negde ostecen pa ne puni kao fast nego obicno. Al gledaj da bude neki kvalitetniji
 
Vrh Dno