Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni jedna te ista adresa na amazonu radi vec 2 godine. Naravno adresa je iz US drzave koja nema sale tax.

Ali morate praviti razliku, jedno je amazon.co.uk gde se kupuju UK kodovi (ili recimo amazon.fr za FR kodove) a drugo je amazon.com

CDkeys je super za UK kodove, ali da, US skoro nema nikad i onda jedino preostaje amazon.com

U svakom slucaju jedna registracija na amazonu objedinjuje i co.uk i .fr i .de i sve, i naravno .com

Samo ubacujete razlicite adrese iz drzave cije kodove hocete da kupite i to je to, nekad zna biti cimanja ali vrlo retko.
 
ja imam na amazon.com nalogu, adresu prodavnice gitara u jednom malom gradicu u Oregonu, svaka kupovina works like a charm : )
 
Ma, da, ali nema UK kodova.

Kad smo već kod toga, 5 funti je season pass za Driveclub.

Da li sam dobro shvatio da season pass radi sa PS plus besplatnom verzijom? Kažu da se otključavanju eventovi i kola, ali šta je sa stazama?
 
Ja ne znam da li nisam dobro shvacen, ali upravo sam gore napisao da IMA UK KODOVA, samo se logujete na amazon.co.uk i unesete isto laznu adresu ali iz UK, imacete u tom slucaju dve adrese, UK i US i samo svicujete kada vam je koja potrebna...

Radi Season Pass, mada ne znam te detalje... Trebalo bi da se otkljuca sve sto pripada Season Pass-u pa znaci i te staze. Ali ne i one koje ima osnovni DC.
 
Pa da, ali osnovni DC sadrzi vecinu staza.

Provericu.. A, inace, G2A ima uglavnom najbolje cene.
 
Poslednja izmena:
Da li neko mozda zna neki sajt gde je moguce naci fifu 16 na popustu za black friday?ja pretrazih sve zive sajtove koji prodaju kodove al nisam za sad nista nasao.Video sam da ce u walmartu biti 25$ sto je smesna cena,al dzabe kad oni ne prodaju digitalnu verziju igre
 
FIFA, NBA, PES itd, ne verujem da ce digitalno izdanje biti na popustu.

Uncharted Collection, ne znam dal se secate kada sam rekao da ce cena pratiti TLOU koji je za manje od 6 meseci pao na 12$ (Remastered).

I onda je neko rekao kako Uncharted Collection sigurno nece tako, ipak je to kolekcija, bla bla...

A ja se mislio sta da radim, da li da puknem po punoj ceni ili da cekam, ono nije proslo mesec dana od izlaska i vec je bila nekih 38$ i samo pada i pada (govorim za US, ovi za UK su nesto skuplji)...

Jos malo pa cena u rangu TLOU.

Naughty Dog je cudo.
 
Poslednja izmena:
Jel su na G2A validne one ponude sto se nalaze ispod igrice? Jer je glavna ponuda 41$. Niakda nisam uzimao igre tamo.
 
G2A funkcioniše po principu ebay-a, to je platforma koja omogućava prerpodavcima da valjaju ključeve.
 
Naughty Dog je cudo.

Nema veze to sa ND, nego sa cinjenicom da su to key-evi iz PS4 bandleva. Isto su kostali i FC4 i LBP3...
 
Lepa vest, mada jedino ne kapiram igre sa PS3 mozemo igrati samo preko PS Now (Shit) a sa PS2 necemo morati?!
 
Slabija platforma, manje snage potrebnog za emulaciju.
 
Čitaj malo o materiji, mefisto - ne ide to tako.
 
Microsoftu ide :)
 
Ps now zapravo super funkcioniše, probao ga na uk nalogu, mada nikad pare za to ne bih dao, prosto mi je besmisleno. I ova PS2 kompatibilnost je glupa, bolje bi bilo da izbace neku krstenu igru, nego ove gluposti
 
Meni se to svidja. Da se podsetim opet nekih igara jer drugacije ih ne bi igrao.

A sto se PS Now tice rekli su da ce se hvatati serveri najblizi konzoli (ako se dobro secam) znaci i mi koji imamo US naloge treba da hvatamo recimo servere iz UK.

Ali mislim da to nije slucaj.

Jel neko probaj PS Now a da ima US nalog? Kakvo je iskustvo?
 
A evo i malo objašnjenja za ove "master race" poznavaoce materije.......

http://segmentnext.com/2015/11/21/a...-ps-now-and-xbox-one-backwards-compatibility/

What fans had a hard time understanding is that the architecture of PlayStation 3 made it next to impossible to run games on PS4. The Cell processor with its ultra-fast SPUs was a decent hardware design and provided enough power to developers. However, our industry has moved on from such a complicated hardware design.
 
SPU-ovi od CELL-a su zakomplikovali zivote developerima neopevano, i to je primarni razlog zasto je emulator tesko moguc na PS4 hardveru. X360 nije koristio SPU-ove, vec je samo imao standardni PowerPC core dizajn.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno