Šta je novo?

LG G4

Pitanje za ove sto imaju G4 malo duze, kako ste zadovoljni izradom - grebe li se taj ram, krcka li plastika inace? Telefon mi je sve zanimljiviji za razmatranje za kupovinu :)
 
Brate za te pare ga tutni u silikon i uzivaj i da se grebe , telefon je ubedljivo best buy.
 
Samo neka sleeve futrola dolazi u obzir, volim go' telefon u ruci... Ma samo da nije bas puno nezan taj ram, ne ocekujem puno od plastike.
 
Znam sta pise [emoji15]
Kazem da je pogresno napisao jer to sto pise je cista glupost.

Ili je mislio da ocekuje jos preko 4.5h sot ? Sto je opet glupost :)
 
Poslednja izmena:
Stigao jutros quick circle case - bas extra izgleda
 
Pozdrav,

Interesuje me u cemu je razlika izmedju G4 i G4 Leather?
 
Ako sam dobro shvatio jedan prodavac je rekao da uz kožna leđa dođu i jedna plastična. U svakom slučaju mogu se uvijek kupiti neka druga pa probati. Ja sam odlučio da kupim G4 i čekam ga ovih dana da dođe u radnju, još ne znam koja leđa će imati ali mi po slikama najbolje djeluju crna kožna pa možda ih kupim ako ne dođu sa telefonom.
 
Ako sam dobro shvatio jedan prodavac je rekao da uz kožna leđa dođu i jedna plastična. U svakom slučaju mogu se uvijek kupiti neka druga pa probati. Ja sam odlučio da kupim G4 i čekam ga ovih dana da dođe u radnju, još ne znam koja leđa će imati ali mi po slikama najbolje djeluju crna kožna pa možda ih kupim ako ne dođu sa telefonom.
Sa kožnim dobiješ i plastična
 
Ne znam kako vama koji imate 6.0 na G4, ali meni je baterija katastrofalno loša. Dobijem po 1.5h SoT do 2 max. Jucer sam ga nadopunio po 50% 5 puta doslovno i na kraju imao 5h SoT!
Doze radi odlicno, ali cim se zaslon uključi to baterija opada ko tajmer na 100 min.
Što sam krivo napravio, nije mi jasno..
 
pa zato su prekinuli sa updateom u Poljskoj .dok ne rese
 
Znači rekli su da imaju problema?
 
tehničkih-dali se to odnosi na sam sofver ili isporuku to ne znam
 
Pa onda uopšte nije loše da nam Poljaci to testiraju i da mi dobijemo ispeglanu verziju :)
 
Bitno da LG opet zuri kao onda sa L na G3, da se kaze da je dobio prvi uz Nexus a to sto su upropastili telefon nema veze.
 
Pa da, čim sam se rešio za telefon odmah neki problemi! Bolje da sačekam taj M, da vidim kako će da mu čučne.
 
Ih, pa ne bih mogao da izdržim [emoji4] Valjda će uskoro da utegnu to kako treba.
 
XDA

I'm now 24 hours on stock MM, battery (standby) is way better than Lollipop. No UI changes or new apps, only silent mode is back and permission manager. Sound quality is the same. Touch seems to be more fluently.. Smooth overall performance.
 
Da se pohvalim. Uzeo danas lg g4... :) Javljam utiske... Za sada sam bas zadovoljan...
 
Lepo, lepo, nema greske sa istim...samo da bude ispravan i sluzice sigurno!!
 
Hvala hvala... Ova kožna leđa mu baš daju šmek... [emoji3] Jedno glupo pitanje, jel može na ovoj stock LG tastaturi da se ubaci š, ć, č, đ? Pokušavam da upalim našu tastaturu ali ne menja ništa kada je aktiviram... SwiftKey radi ok..
 
Nazad
Vrh Dno