Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prometheus je najtresh film koji sam gledao a ciji nastavak zeljno iscekujem. Alien univerzum je toliko potentan da i jedan totalni flop od filma kakav je Prometheus ne moze da mu naskodi. Nadam se da ce ovog puta napraviti puno bolji film. Kako je Ridli Skot stigao od Gladiatora do Prometeja nikad mi nece biti jasno.

Samo da opet ne angazuju Lindelofa za scenaristu.

Ne treba im scenarista. Neka pogledaju Alien stripove. Svaki ima zanimljiviju radnju od Prometeja.
 
Poslednja izmena:
Nisam baš zadovoljan Entourage filmom. Više deluje kao jedna od retkih filler epizoda koje je serija imala. Cameo uloge su im bile jako slabe, trpali su neke bezvezne starletice, malo previše razvlačili i onda zbrzali kraj tako da sam ostao zatečen kad sam video odjavu.

Hoću još :)
 
Southpaw ovaj snimak u uzasnoj rez.
Nije los film,malo slabija gluma ali sta je tu je. 8/10 od mene
 
Nemoj tako, njima ispod 15GB nekog BR snimka nista ne valja, bez obzira da li je film pun CGI-ja ili ne. :d


Hvala na preporuci, ide na download. Taman sam pre neki dan ponovo gledao Warrior, pa da nastavim niz...
 
Znači, ako u filmu nema CGI onda mogu da se tolerišu kockice?
Ok, da znam, onda sam ja radio pogrešno.

btw
One, Two, Three (1961) Crno beli film, vreme hladnog vrata, radnja na teritoriji Nmeačke, pre podizanja zida, veoma simpatična komedija, puna je usa propagande, ali je sve lepo upakovano, prozivaju se i jedni i drugi. Glavni glumac pokidao. Preporuka
 
Znači, ako u filmu nema CGI onda mogu da se tolerišu kockice?
Ok, da znam, onda sam ja radio pogrešno.

Ne mogu da se tolerisu kockice.
A da si pogledao tako neki snimak o kojem on prica (3-4GB), video bi da je sasvim ok.
No, da ne idemo dalje u offtopic... ;)




Maps to the Stars (2014)
Jos jedna velika glupost od filma. Nemojte gubiti vreme! 4/10
Tako da se pridruzuje ovoj mojoj listi novijih teskih brljotina:

DeRadicci je napisao(la):
Under the Skin (2013)
The Double (2013)
Enemy (2013)
The Voices (2014)
It Follows (2014)
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se tolerisu kockice.
A da si pogledao tako neki snimak o kojem on prica (3-4GB), video bi da je sasvim ok.
No, da ne idemo dalje u offtopic... ;)




Maps to the Stars (2014)
Jos jedna velika glupost od filma. Nemojte gubiti vreme! 4/10
Tako da se pridruzuje ovoj mojoj listi novijih teskih brljotina:

To sto ne razumes neki film ne znaci da je brljotina. Nabrojao si par neverovatno dobrih filmova.
 
Poslednja izmena:
Mnogo bre personalizujete forum tj temu... nece da valja...
 
Insidius 2 - dobar s'obzirom da je nastavak 7/10
 
Calvaire (2004)

Uriel je pomenuo jednom ovaj film. Na osnovu imbd opisa i ocena po netu pomislio sam da je bas neko bezvredno djubre u pitanju ali.. ako nista drugo onda ima dobru (sick) atmosferu i kameru. Postoje odavno filmovi kao ovaj a i posle njega su se pojavili neki sa slicnom tematikom.. delom su to i WT/Martyrs npr. Aj' moze da prodje, samo zbog te atmosfere..

Uvek kada gledam takve filmove setim se nekog klasika sa tom tematikom, npr - http://www.imdb.com/title/tt0100157/?ref_=nv_sr_1 Sjajan film.
 
Poslednja izmena:
Sa zakasnjenjem odgledah Fury. Uh jos sam pod utiskom. Vredi pogledati ako niste. A sto ja nisam do sada...neznam. Dopala mi se recenica iz filma "Ideali su miroljubivi, istorija je nasilna".
 
Poslednja izmena:
Southpaw

Ok, sta znam, manje-vise default bokserska prica, predvidiva.. sa odlicnom glumom..

Samo sto naravno nijedan film vise na svetu ne moze da nas postedi od vredjanja inteligencije. Sve mi je jasno, film, zabava, kokice, 'mozak na ispasu', ali jel moze jedan bokserski film da bude sa realnom tucom? Ovoliko udaraca bokser ne bi primio za 30 godina karijere, a ne u jednom mecu.. i to kakvih udaraca, svaki bi ga onesvestio ne bi se digo u zivotu..
 
Poslednja izmena:
F for Fake od Orsona Velesa, fenomenalna prica, dokumentarac o falsifikatorima umetnickih dela. Ispricano na maestralan nacin, prikazuje koliko nije bitno ime nego delo i stil.

Treba odgledati vrlo zanimljivo ispricano, naravno na kraju mu ne verujem da laze :)
 
..nego, jesi gledao onaj film sa C.Farrell-om u glavnoj ulogi ? :D
 
Ja mislim na onaj akcioni xxx :D
Slabo pratiš opus omiljenog ti glumca.
 
Hitman: Agent 47 - ... koja pljacka od filma... :)
Neverovatno, veliki sam ljubitelj Agenta ali ovo bruka los film. Brdo scena gde se nisu potrudili da izgledaju realno nego vidis da je kompjuterski radjeno. Ali tek sci-fi prica, kao da je pravljena za decu do 12god. Nerazradjena prica, jedino mi se glumica svidela i glumac kao pojava i nista vise u filmu.

4/10
 
Ovo sa markom kraljevicem i ne izgleda toliko lose. Cemu hejt, ako bude recimo dobra bajkica za decu .. ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno