Šta je novo?

Koje miševe imate?

Može to nezgodno da bude...ako uopšte u prodavnici imaju evidentiran ser. broj artikla kiji je prodat, bolje da imaju broj sa samog miše,nego onaj sa pakovanja...
 
valdevit:

prastaj na pitanju,al' zato je najbitnija baterija od 7+ dana?koja je razlika kad traje npr 5 dana i 10 dana?
 
Nisam hteo da uzmem performance,jer je trajao 3-4 dana i za te pare mi je to malo.

Sad kad su je udvostručili da kažem,isplati se dati tolike pare.

Imao sam Air dosta dugo i to često punjenje baterije na 2-3 dana mi je baš išlo na živce,a miš je bio neupotrebljiv dok se punio.

Sa ovim je priča skroz drugačija.
 
a,ok,nisam znao da je neupotrebljiv dok se puni,ja nikad na to licno ne bih dao pare,koliko god da traje baterija.
 
Danas sam dobio na poklon Sharkoon Darkglider.
Miš odlično leži u ruci,nadam se da će dobro služiti.
 
Ponovio sam se sa Logitech G402. Mis je odlican. Jedino je tockic vrlo tvrd, ali ne predstavlja neki preveliki problem, vise stvar navike.
 
Mislim na to da li je poput g9 ili mx klase da ga uporedi sa nekim drugim logitech mišem.
 
Ovo mi je prvi mis "vise klase", ostalo su bili neki Genius od par stotina dinara. :)

Mis je pogodniji za palm grip IMO, ali dobro mi lezi iako sam claw gripper. Malo problema imam sa sniper i back/forward ali imam ga tek par dana, navici cu se. Back/forward nisu dovoljno razliciti da se moze raspoznati koji je koji samo po dodiru, vec mora po memoriji.
 
I ja se ponovih sa g502 posle problema sa Razer Deathader Chromom (dva puta otisao desni mikrotaster u roku od 3 meseca). Pre toga sam imao g9 dobrih 7 godina. Da da znam zajeb.

Sto se 502 tice, jedini problem koji za sada imam je da su tasteri za promenu profila prenaglaseni, resenje na g9 za to mi je vise imalo smisla. Ergonomija je super, iako je g9 "claw" type, brzo se navikne na 502ku, posto moze da se koristi i kao clow i kao standardni grip, zavisi od polozaja i velicine ruke koja ga koristi.

Potpuni visak je 10to dugme na misu, kod palca, mada neko ce mu verovatno naci svrhu.

Dosta ljudi se zali na "nogice" koje znaju brzo da otpadnu, videcemo koliko ce to izdrzati.
 
I ja se ponovih sa g502 posle problema sa Razer Deathader Chromom (dva puta otisao desni mikrotaster u roku od 3 meseca). Pre toga sam imao g9 dobrih 7 godina. Da da znam zajeb.

Sto se 502 tice, jedini problem koji za sada imam je da su tasteri za promenu profila prenaglaseni, resenje na g9 za to mi je vise imalo smisla. Ergonomija je super, iako je g9 "claw" type, brzo se navikne na 502ku, posto moze da se koristi i kao clow i kao standardni grip, zavisi od polozaja i velicine ruke koja ga koristi.

Potpuni visak je 10to dugme na misu, kod palca, mada neko ce mu verovatno naci svrhu.

Dosta ljudi se zali na "nogice" koje znaju brzo da otpadnu, videcemo koliko ce to izdrzati.

Ja koristim g 502,i sto se tice kvaliteta izrade,nemam zamerke.
Nozice su kao nove,nista im ne fali,valjda,kako koji promerak ubodes.
 
Slike od pre ~godinu dana

misovi 1.jpg

misovi 2.jpg

mx600, mx1000, revolution mx, performance mx, mamba 2012, g600...

+mx518, mx310(desni klik vrisnuo), mx500 (u delovima), g500 (trenutno rastavljen posto sam sjebao flat kabl :/) i logitech mouseman dualoptical(14 godina i shljaka).

Sta sve dva brata ne nakupe za 15ak godina igranja i rada :D
 
Poslednja izmena:
Imam jedan visak bezicni mis Genius Travaler 900 ali nemam wifi usb prijemnik za njega, negde je izgubljen. Jel mogu na neki drugi nacin da povezem sa kompom? Jel ima posebno da se kupi wifi prijemnik?
 
CM Storm Spawn...perfektan claw grip miš. Mali je i moj grip je više fingertip, ali mi leži skoro savršeno. Da je za nijansu veći, bio bi apsolutno idealan...
Odlična izrada, dugo mi traje...ako ga nađem negde u prodaji, kupiću ga opet (po treći put, heh).

Pre njega sam imao Mionix Naos 5000, najudobniji miš koji sam ikad video...učinilo bi se da malkice br5avi pa sam ga zamenio ali je problem možda bio u podlozi, moraću opet da ga probam.

Imam MS Sidewinder I ali mi je prevelik...ko ima veliku šaku i palm grip, odličan miš. Zatim, neki klon DeathAddera by Omega, iznenađujuće solidan, ali sam ga batalio pošto ne furam palm grip. Imam i Logitech G600, kupio sam ga za GW2...sjajan miš, iako mi je trebalo vremena da se naviknem na silne prečice, ali pošto sam batalio GW2 prodaću ga...CM Spawn mi za sada prija.
 
Poslednja izmena:
Mx Master baterija gura preko 3 nedelje.Svaki radni dan 8+ sati rada,a vikendom mozda 2+...
 
Logitech G400... Opticki, ali verovatno najbolji mis koji sam do sada imao (nisam preterano zahtevan :))...

Pre toga sam koristio CM Storm Sentinel, ali me je izludela guma koja je pocela vec posle par meseci da se trosi... Inace je solidan mis...
 
Logitech M705 maraton.Dve baterije koje sam dobio uz mis mi traju malo vise od tri godine.Zadovoljan sam kako se ponasa u radu.
 
Neki kineski koji sam porucio sa ebaya, platio sam ga nesto sitno i odlicno me sluzi :)...
 
A4Tech R7. Smrdljivko jedan
 
Nazad
Vrh Dno