Šta je novo?

The Witcher 3

I w2 je imao isto konzolitis UI tako da ce i w3 biti podosta slican po tom pitanju.

U w2 u onom wheelu, znaci su sa leve a bombe i nozevi sa desne dok je u w3 gore znaci a bombe i ostalo dole i isto taj konzolitis wheel.

Recimo dragon age inquisition ima posebno UI za gamepad posebno za kb/m. Sad sto su to malo traljavo uradili hebiga.
 
Niko nije kačio Ciri gampelay. Shame on you :)

[YOUTUBE]vHNOLytV6hU[/YOUTUBE]
 
Ne vidim ništa loše u tome da igra miriše na konzolitis, kako je već napisao perafilozof. Meni neće smetati.
 
[YOUTUBE]ALGJGDRnHT0[/YOUTUBE]

uRBV4FF.jpg

2qcBshs.jpg
 
Ne vidim ništa loše u tome da igra miriše na konzolitis, kako je već napisao perafilozof. Meni neće smetati.

Realno, u zadnje vreme mi vise odgovara igranje sa gamepadom iz fotelje na televizoru nego pred kompom. Naravno, FPS igre nikako ne mogu gamepadom, ali ono sto moze to igram tako.
 
Realno, u zadnje vreme mi vise odgovara igranje sa gamepadom iz fotelje na televizoru nego pred kompom.

Pa da, ali to je tako zbog toga kako prave igre da vise odgovara gameplad. Ne, zato sto je tako zaista bolje. Sto su D3 oskrnavili ? Pa da bi mogla da se napravi verzija za konzole sa par dugmica.
 
Sa druge strane nekima zaista više odgovara da igraju iz kauča na TV-u nego iz stolice :/
Sedim uz komp po ceo dan na poslu i onda gledam što više igara da igram na TV-u
 
^^ agree

recimo i Dragon Age InQ radi bolje na gamepad ali ne zato sto je tako "zaista bolje"

krastavac, realno, meni nije smetalo tako.
A veruj mi, masazna fotelja je daleko udobnija od stolice.
 
Witcher 2 se u slast igrao sa gamepadom u ruci, pa nikome nije smetalo.
 
meni je smetao konzolitis kod dvojke,naravno nije bio dealbreaker,ali svejedno.
 
krastavac, realno, meni nije smetalo tako.
A veruj mi, masazna fotelja je daleko udobnija od stolice.

Ne mogu ja tako nista da igram sto trazi paznju.

Od ranih devedesetih uvek sam imao neku handheld konzolu za to neobavezno igranje na kaucu, fotelji, .. .. i wc-u. :D Sad su tu dva tabeleta i PSP.
Za svaku igru gde treba pratiti pricu, taktizirati u borbi, itd - ne mogu da zamislim da igram bez stolice, stola i monitora na 40cm ispred mene, takodje da ne znam koji extra dinar imam, ne bi kupio konzolu, mozda bas upravo iz navedenih razloga.
Ali sve ovo, cisto je individualno.

Kod W3, malo mi je ruznjikav taj UI i ne lezi jednoj PC RPG igri, kao i onaj odvratni UI u DA:I. (k'o da sam upalio mass effect).
A jedino sto se nadam da nece biti Ubi-like otvaranja mape i fetch fillera koji bi dominirali open worldom.
Filmice necu ni da gledam, uyeh igru jos u Avgustu ne mogu da docekam jos 16 dana.
 
Pa ako vam vec odgovara igranje iz fotelje na TV-u sa gamepad-om lepo kupite konzolu za to je napravljena.
 
Ja najverovatnije uzimam PS4 verziju, jer znam da ce dobro raditi i da cu dobiti 100% dobar experience [sa sve standby/resume koji PC igraci mogu samo da sanjaju da postoji]. Na PC-u imam malo jace od listovanog minimuma sto se graficke tice, tako da ne bih da rizikujem.
 
Stopiras igru tamo gde si stao i stavis je u stand by mode, dok ti radis nesto drugo na konzoli, ili je bacis u sleep mode (samu konzolu), i kada je ponovo "probudis" nastavis igru tamo gde si stao tj gde si je stopirao... @DieH@rd mislim da sam dobro objasnio :D
 
A inace, igre na kompu ne mogu da se minimizuju? :D
 
Poslednja izmena:
A inace, igre na kompu ne mogu da se minimizuju? :D

Dada mogu, ali meni recimo komp se ceo izbaguje i ne lici na sebe kada neku igru minimizujem, a da nije FIFA, tj uspori, ipak proc i nije neki za multitask... Iskreno, ko nema neki malo jaci proc, njemu se i ne isplati da minimizuje igru. Mislim da je DieH@rd vise mislio na to da ti se konzola nece izbagovati, ili tako nesto ako stavis igru u stand by. Mozda i nije to, ali pretpostavljam da je tako...
 
Dada mogu, ali meni recimo komp se ceo izbaguje i ne lici na sebe kada neku igru minimizujem, a da nije FIFA, tj uspori, ipak proc i nije neki za multitask... Iskreno, ko nema neki malo jaci proc, njemu se i ne isplati da minimizuje igru. Mislim da je DieH@rd vise mislio na to da ti se konzola nece izbagovati, ili tako nesto ako stavis igru u stand by. Mozda i nije to, ali pretpostavljam da je tako...

Sa 8GB rama i FX-8, njemu to apsolutno nije problem.
Da sam na njegovom mestu, umesto konzole bih razmisljao o GTX970/980.
 
Poslednja izmena:
Tu si u pravu, sto jes jes problema bez :D Ali posto ipak covek ima PS4, a komp zadovoljava samo nesto iznad minimalnih zahteva, bolje je da igra na PS4, lepsa grafika i stabilan FPS (nije 60, ali bar nece igrati na low medium), bar bih ja tako uradio, da imam i konzolu i masinu koja je generalno slaba za Witcher [emoji12]
 
Cak i kod i3 minimize ide bez problema.

A moja greska, tek sad sam skontao da DieH@rd vec poseduje PS4. :) Slazem se, bolje mu je.
 
Cak i kod i3 minimize ide bez problema.

Ako uspes Unity da minimizujes kako treba na i3, skidam kapu [emoji2] Zahtevniju igru nisam video, ona mi pojede i ovo malo resursa sto imam, ali sta da radim kada mi se svidja igra [emoji12] Samo mi zao za Witchera, toliko lepa grafika, a ja cu biti srecan ako je pokrenem na low, a da ima preko 30fps. DA:I je dobar, ali fajt nije kao u Witcheru, u njemu imas osecaj da koljes, tj otpadaju glave, i plus dobre animacije, dok u DA udaras ga macevima, a kao da ga udaras pesnicama, krv se jedva i primeti i smori brt [emoji12]
 
Poslednja izmena:
Znaci, nekima ovde je sasvim OK da minimizuju igru, odu da spavaju, i sutra kada nadju vremena vrate se nazad do kompa i odrade maximize?

Right. Vidim da je ovo ipak PC deo foruma, svakakvih stvari se mogu nacitati ovde. :)


Postao suspend must have za samo par nedelja.

Sto se mene tice, suspend je postao feature koji mi se jako svideo ~2005. godine kada sam krenuo da igram PSP igre. :)
 
A koja je razlika između suspenda i F5 ili običnog sejva? I tako možeš da nastaviš sa igranjem kad god hoćeš.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno