Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li neknd preporuku za aplikaciju za kupovinu? Koristila sam do sad out of milk i bila mi je super al vec neko vreme ne radi sync izmedju telefona.
 
Poslednja izmena:
Može li neko da mi pošalje link ili apk file za poslednju verziju zaycev-a pošto mi stara verzija ne radi a ne mogu da nadjem na netu.
 
Pitanje za Link2SD. Na Samsungu S2 imam dve interne memorije (2 i 11GB) i sd karticu od 2GB. Sve app mi se instaliraju na manju internu memoriju a hteo bih da ih prebacujem na veću. Imam opciju da prebacujem samo na sd karticu. Ima li način da se prebaci na veću internu? Ne vidim to na Link2SD.
 
Link2SD radi samo sa eksternim memorijskim. Kupi MicroSD karticu većeg kapaciteta (obavezno desetku) i kupi Link2SD Plus (vredi svake pare). Ni ne pokušavaj da skidaš crackovane, od njih nema vajde. Samo ukinu reklame, a sve ostalo ko fol radi, a ne radi. Više nikad nećeš razmišljati o kapacitetu.
 
Ako ti je rutovan telefon mozes da odradis reparticionisanje, odnosno da promenis velicinu /data particije.
Ja sam to uradio, stavio sam 3GB za data i 1gb za system.
Btw, nemas ti zapravo 'dve interne memorije', vec jednu, sa nekoliko particija na njoj.
 
Znam da je jedna nego se ne izrazim kako treba. :)
Pogledaću to reparticionisanje. Za sada sam izbacio sd karticu i mogu da prebacujem na veću particiju.
 
Aktivirao sam D3GO, malo sam čitao poslednje postove, ali nisam uspeo da nađem šta mi treba, ako može malo uputstvo kako da zaobiđem root, imam 4.4.4. Probao sam sa Hide my root, ali ne radi.

edit: dobio sam rešenje na drugoj temi :)
 
Poslednja izmena:
Ako ti je rutovan telefon mozes da odradis reparticionisanje, odnosno da promenis velicinu /data particije.
Ja sam to uradio, stavio sam 3GB za data i 1gb za system.
Btw, nemas ti zapravo 'dve interne memorije', vec jednu, sa nekoliko particija na njoj.

ovo i mene zanima. cime se to radi?
 
Koristio sam do sada viral... Sada ubacio youtube... Zbog čega ovoliko velik cache? Za pola sata 100mb?
 
U zadnje vreme pocela je da me zeza micro sd kartica 16gb class 10 samsung. Pogledao sam par primera kako da uradim fix kartice. Ali nikako na citacu na win da mi proradi. Probao sam i par programa na telefonu nesto tipa fix sd ..itd...i on kao uradi i sve ok...ali nije...tel vidi karticu ali nekad nece da brise fajlove, nece da slike snima...itd...da li ima neka proverena aplikacija ..i da li se neko susretao sa ovim....
P.S. par puta sam je formatizovao iz telefona.
 
Kako nece na citacu da radi ?
Mora on da vidi karticu, jedino ako nece da je otvori ?
Ako je vidi, samo je formatiraj sa kompa, ako ne vidi uopste, proveri da l' ti radi citac uopste.

@milkobgd,evo ti ovde. Imas u prvom postu sav info kako se radi. Nadji PIT fajl koji ti odgovara samo.

@zholinho, ako koristis xposed, imas modul za to, RootCloak se zove.
 
Outlook.
 
Znam da je bilo vec... Da li je normalno da Google Play servisi imaju visok broj wake lockova (1300 wake locks zs 2.5h) i ako jeste, a jeste - cime to "unistiti"?
 
^ Au to je bas mnogo, ja trenutno ih imam 277 posle 18h koriscenja telefona. Mozda da vidis koji ti tacno servisi imaju najvise wakelocka pa ako mogu da se iskljuce, ako nisu bitni.
 
Uradjeno.
Razvaljivalo mi bateriju od sinoc.. sedeo u kafani, posmatrao indikator baterije i razmisljao koliko sam popio do tada ;)..
 
Zna neko da preporuci neku aplikaciju za trčanje, brojanje koraka itd, ali da ne jede bateriju mnogo? Instalirao sam Runtastic pro i guta, Endomondo takodje...
 
Nazad
Vrh Dno