Šta je novo?

Fotografije - 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj please, počeće ljudima da se koči ruka od srčke, kako će posle da skroluju :D
 
Ima ih, ali samo prvu i poslednju mogu da izdvojim kao "dobre fotografije" ;)
 
Hehe hvala na savetu ;)
Inace meni ona prva vrh vrhova... [emoji7]
 
Sada ću da prikažem ostale tek kada ih sve sredim, ovo je na brzinu nešto.
Inače i ova je među 5 najlepših devojaka...

Crnka by Bojan ST, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Ko ide na auto sajam da gleda automobile ? Ne pamtim kad sam zadnji put ispratio sta im novo u ponudi nekog proizvodjaca. Bacim pogled na rally modele i to je to. Al zato ove promoterke sacujem sve u (s)16 :D

BTW, @s16. pokidao si sa bembarom, dobar vajb. ;)
 
Jel treba neka posebna dozvola za fotkanje na sajmu? Ja mozda skoknem ako uhvatim vremena za koji dan...
 
Meni je BMW bas ispod proseka u odnosu na tvoje druge fotke. Svetlo je mnogo lose, previse mraka sa jedne strane, a sa druge sve gori, u pozadini onaj highlight odvraca paznju pa samo to vidim. Kadar je nekako cudan, najvise mi smeta visina sa koje je fotkano, izgleda iz ociju, a prednji plan je mnogo daleko ili je neka manja blenda pa je previse ostar.
 
Jel treba neka posebna dozvola za fotkanje na sajmu? Ja mozda skoknem ako uhvatim vremena za koji dan...
Ma kakva bre dozvola,samo je velicina bitna; kad ides sa kompaktom moras da molis promoterke za sliku,ako izvadis nesto tipa mark 2 i 24-105 same trce i namestaju se :D
 
Imam 7D i par objektiva, ali vise ciljam kola, nego promoterke :d
 
Jes sve one znaju sta je mark 2 ili 3. Bolje ponesi kobru sa sobom. Tu tek padaju.
 
Meni je BMW bas ispod proseka u odnosu na tvoje druge fotke. Svetlo je mnogo lose, previse mraka sa jedne strane, a sa druge sve gori, u pozadini onaj highlight odvraca paznju pa samo to vidim. Kadar je nekako cudan, najvise mi smeta visina sa koje je fotkano, izgleda iz ociju, a prednji plan je mnogo daleko ili je neka manja blenda pa je previse ostar.

Ma smeta tebi zato sto je to fotkano nikonom :d

Salim se, jesi u pravu za svetlo, delovalo mi je simpaticno al nisam stigao da ga iskoristim kako treba, no dobro, treba da padne poliranje ovih dana pa ce onda fotkanje :)
 
Poslednja izmena:
Evo prvi put i ja da pridodam fotku :)

I samo da dodam...u odnosu na prethodne godine,izbor mladih dama za prezentaciju automobila je bio ispod očekivanog!




IMG_0710.jpg
 
Podeksponirana fotka. Mogao si malo siri krop opusteno.
 
Nekako na oko mi se svidela takva...narandžasta tako dobro leži objektivu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno