Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

moj 11h...ne znam kako ali pre neki dan je toliko pokazao
 
I meni je skinuo sam ga sa punjaca uvece ujuttu usage bio 4h a tel netaknut :-D
 
Prosto ne mogu da te ne pitam, a cemu ti sluzi telefon ako ga od ujutru do uvece nisi pipnuo?
 
Obrnuto je, uveče je isključio s punjača i do ujutru je imao 4h usage ako sam ga dobro razumeo.
 
A onda moja greska, procitao sam od ujutru do uvece pa mi nikako nije bilo jasno da telefon skuplja prasinu [emoji6]
 
Pise sve u pravilima sta sme, sta ne sme.
 
U redu, hajde nam ovde linkuj tekst gdje se izricito zabranjuje poredjenje uredjaja na osnovu kojeg je otvorena tema s nekim drugim, konkurentskim uredjajima.
 
Note 4 nije konkurentski uređaj :D
 
I to sto kazes, nema na trzistu jos uvek telefona koji su konkurentni apple-u...,)
 
Ne prelazi mi 6.30h (osim kada ga ozari nocu neki proces pa doda 2 3 4 h :-D) ortaku na plus 8h :-D imas fenomen batt ili JB 8.1.2 pa ni u miru trosi batt :-D
 
Opali jedan restore. Meni na 3g, auto svetlo, ništa ne štedim, gura dosta više od 6 sati usage.
 
Najzad stiglo tempered glass...i naravno kao po običaju stiglo za CRNI!!!! Tako da ne mogu da ga iskoristim i probam na beloj površini....sad moraju oglasi da rade :D
 
Mick sta si uzeo fotjah koliko para mozda kupim... Ps ma restore uvek radim :)
 
IMG_1584.jpg

nije loše staklo,lagano i blago je zaobljeno na ivicama tako da naleže taman toliko da dođe na granicu gde dolazi recimo neka futrola i td...ali eto nisam naveo da mi treba sa belim ramom i oni po def poslali crni...

btw...hehehh svaki put se iznenadim koliko je dobra kamera na telefonu :D fotka je urađena pri žutom sobnom svetlu od 40w :D
 
Poslednja izmena:
koja je to? ja sam razmisljao Nillkin da kupim CP+ ali bem li ga, nesto mi smor da porucujem :-D
 
Nije Nillkin..zaboravio sam kako se zove..nešto 3D,bacih ambalažu
 
ja samo da javim da sam postao vlasnik ovog cuda i da me mrzi da citam 230 strana, tako da cu da smaram sa pitanjima na koje je vec odgovoreno.

salu na stranu, presao sa n4, prvi iOS uredjaj, pa da vidimo kako je :)
 
Dobro došao! I neka te lepo služi novi ljubimac! :)
 
Ako ti ne treba olovka i daljinski, neces se pokajati ;)
Cestitke i sa moje strane :)
Dobrodosao :)
 
Recite mi koji je najpovoljniji sajt za otkljucavanje iPhone 6 sa austrijske mreze, moze i na PM??? Hvala
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

@baltam0s, nek je sa srećom.

@StefanGTR, sa austrijske mreže su skoro najskuplji za unlock, provjeri na iphoneimei.info sa koje je mreže ili mi pošalji IMEI na PM pa ću ti tačno kazat koliko i šta.
 
Hahaha evo o ovome sam procao krecem na sljaku kad ono (prezadovoljan sa batt ) :ppp :
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    129.7 KB · Pregleda: 241
Nazad
Vrh Dno