Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo domaće serije i filmove emituju u HD. Bili su Bela Lađa i Ravna Gora od serija (nisam gledao jer me te gluposti ne interesuju) i bio je jedan film. Ostalo je Eurosong i sportski prenosi. Nova TV (domaća) ima sve u HD, samo nemaju frekvenciju - popovi iz RRA valjda misle da ovo D u HD znači Devil.

Ravna Gora je sniman u 2K. Ima tekst o tome ovde.

Šta će Nova TV RRA i frekvencija da emituje u HD kad su oni kablovska TV? Ako bi se dogovorili sam cable operaterima mogli bi da počnu odmah.

Onda bi ih distributeri gurnuli u dodatne HD paket koji se doplaćuje pa im to ne odgovara.
 
Vratiće se rode je prva sniamana naša, u HD, pa im to nije palo napamet da emituju tako.
 
Dawn of the Planet of the Apes - ineresantan film, ne zbog scenarija, vec zbog toga sto su vise vremena na platnu dali majmunima nego ljudima. Sto je zapravo i dobro u ovom filmu, jer su majmuni ispali jako uverljivi i, osim retkih momenata, imas osecaj da su realna bica, a ne kompjuterska grafika. Posle prvog filma iz ovog ciklusa filmova o planeti majmuna, ovaj podize sve na jos jedan visi nivo i ostaje da se vidi kako ce majmuni na kraju da zauzmu kompletnu vlast nad planetom i kakav ce to biti poredak. Od mene, zbog neoriginalnog scenarija, ocena 7/10.
 
...i ostaje da se vidi kako ce majmuni na kraju da zauzmu kompletnu vlast nad planetom i kakav ce to biti poredak

Taj film trenutno svi gledamo :d :p

Već je snimljeno pre 50 god... Planet of the Apes


Edit:

The Innkeepers ...Ukleti hotel? ...Ili šta sve može da se desi kada rešite da ubijate dokolicu prizivanjem duhova.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ajde preporucite neke film-ove gde se radnja odigrava u zatvoru. Moze stariji moze noviji sve jedno :D
 
^^Zbog toga sto su neki pisali jevr%ja umesto evro. Npr 100 jevr$ja umesto 100 evra.

Mislim da je zbog toga
 
Izašao i produženi trejlez za Avengers Age of Ultron,da vidimo ko može da podigne Thorov čekić.....

 
Imaš i Eksperiment. Nije baš pravi zatvor, ali je odličan.
Ne bih znao da ti kažem da li je bolje gledati nemačku ili englesku verziju.
 
Generalna napomena - tema je o odgledanim filmovima a ne o filmovima koji tek treba da se prikazuju.
 
^valja cemu? Lomio sam se dal da ga skinem i nisam na kraju.
 
Hvala za ove preporuke.

Jel može preporuka za dobri horor za večeras?
 
Deluju zanimljivo. Skinuci ih pa cu videti. Dajte jos :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno