Šta je novo?

Must have app's (MacOS X)

Poslednja izmena:
Zar nije free vec jedno 6 meseci ili je to samo bio free za iOS uredjaje?
 
GarageBand je vec duze vreme free.... Meni se cini od kako se pojavio iLife 2013 da je od tad GarageBand free...
 
Potvrdjujem i ja da je GarageBand besplatan od prosle godine, instalirao sam ga jos pre kupovine novog Mac-a.
 
Što posebna alatka samo za resize, kada native Preview ima to i mnogo više.
 
Blackmagic Disk Speed Test

Koja verzija pošto sam davno čitao da neka ranija radi OK dok novija ne prikazuje tačne rezultate?
 
Trebalo bi valjda obratno!!

Starije(one prve verzije) verzije su davale "isuvise velike" brzine.
Nisu biljezile brzinu casha ili tako neceg.
 
Šta koristite za RSS?
 
Ma meni treba samo za private tracker da pogledam šta je novo...
 
Imaš RSS ekstenziju na Apple-ovom sajtu za Safari, naravno ako koristiš isti. Ako ti je samo za to onda ti je on ok rešenje...
 
Koristim Safari, hvala na javljanju!

:wave:
 
Uzeh sebi prvi mac,ajde nabrojite must have aplikacije nove,skinuo sam prilican broj.Imam living earth aplikaciju za weather ali nije nesto,a i malo baterije vise uzima vidim
 
Imam living earth aplikaciju za weather ali nije nesto
Jesi li ti uzeo Mek da se zezaš? :)
Kaži šta radiš na njemu, za šta ti služi pa nešto konkretno, ovako svako može da lupi po svom nahođenju svakakve gluposti :)
Evo za početak, Airmail (skini Betu), ako imaš više e-mail naloga mada iako nemaš, odličan (po meni) klijent.
Evernote, aktiviraj Messages, smcFanControl ako ti treba bolje upravljanje ventilatorom...
 
Jesi li ti uzeo Mek da se zezaš? :)
Kaži šta radiš na njemu, za šta ti služi pa nešto konkretno, ovako svako može da lupi po svom nahođenju svakakve gluposti :)
Evo za početak, Airmail (skini Betu), ako imaš više e-mail naloga mada iako nemaš, odličan (po meni) klijent.
Evernote, aktiviraj Messages, smcFanControl ako ti treba bolje upravljanje ventilatorom...
pa malo :p
imam sve to osim smcFan jer necu da se bakcem.Bavim se slikama,video,internet
Airmail mi trosi baterije prilicno,ne znam zasto...
Gdje skidate aplikacije koje se placaju,moze na PM
 
Poslednja izmena:
Koja bijase aplikacija koja cuva web stranice za citanje offline?
 
Koja bijase aplikacija koja cuva web stranice za citanje offline?
Pa imaš u okviru Safarija opciju Reading list (tj Reader taster desno od polja za adresu). Klikneš i sačuva u formi za čitanje (nije identična stranica kao original ali ako ti je tekst bitan a ne forma onda ništa drugo ne treba).

Ne znam kako si došao do podatka da Airmail troši bateriju, meni ne. Kod mene kada klikneš na bateriju uvek stoji da je Safari taj koji troši najviše :)
Aplikacije koje se plaćaju skidaš sa App Store.
 
ne znam stalno mi on stoji kao u significiant, mada nije beta i koristim mail t com, kazu da može biti problem kad se koriste ti mailove osim iclouda i gmail, hotmail
 
ne znam stalno mi on stoji kao u significiant, mada nije beta i koristim mail t com, kazu da može biti problem kad se koriste ti mailove osim iclouda i gmail, hotmail
Smanji period osvežavanja u Airmailu. Ja imam 4 naloga, od toga takođe Gmail, Hotmail i dva naloga Exchange tipa. Kod mene su svi na 10 minuta.
 
Za nijansu je pregledniji. Izuzetno dobar u radu sa više različitih naloga i ne pati od syncing anomalija za razliku of Mail-a, tipa recimo da pobrišem hrpu mejlova u Mail-u, ali mi sve to što sam pobrisao i dalje stoji na serveru.

Uzeh sebi prvi mac,ajde nabrojite must have aplikacije nove,skinuo sam prilican broj.Imam living earth aplikaciju za weather ali nije nesto,a i malo baterije vise uzima vidim

Prelistaj malo ovu temu unazad i siguran sam da ćeš naći sve što te zanima i više...
 
Poslednja izmena:
Hvala!

:wave:
 
Da li se "Airmail" moze "urediti" da vizuelno izgleda kao Mail sa Snow Leopard-a ???
Sad sam na Mail v.6 u kome ima opciju za stariji skin. A ovo na Airmail-u mi se uopste ne dopada.
 
Poslednja izmena:
Ako ti se ne dopada zaobiđi ga... Koliko ja znam Airmail nema skinovanje, ali ima opcije za podešavanje interfejsa gde je ponuđeno više različith podvarijanti za određene fragmente. Ipak crna šlajfna levo se ne može isključiti niti menjati, a koncept pregleda pošte je isključivo vertikalnog karaktera.
 
Nazad
Vrh Dno