Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na tom njihovom ruteru (epc3925) pored whats app meni ne radi ni D3Go aplikacija, probao sa tri android uredjaja i nece, ucitava u nedogled. Kod kuce i na poslu u kombinaciji modem+tplink ruter sve radi ok.

Ej, ovo sam i ja primetio!!!

Znaci sve sam mislio da je do telefona, pa probah na jos par aparata i na svima je isto! Tuga bozija, wa poruke kasne kao sms krajem devedesetih. Viber radi ok ali wa ne. Modem je onaj sa wifi.
U cemu je caka? Da li onaj bez wifi resava problem?
Na docsis 2.0 je radilo bez problema.
 
Jesi li siguran da nije rutovan? Je l' imaš neku super user aplikaciju da proveriš.
 
Ej, ovo sam i ja primetio!!!

Znaci sve sam mislio da je do telefona, pa probah na jos par aparata i na svima je isto! Tuga bozija, wa poruke kasne kao sms krajem devedesetih. Viber radi ok ali wa ne. Modem je onaj sa wifi.
U cemu je caka? Da li onaj bez wifi resava problem?
Na docsis 2.0 je radilo bez problema.

Pa rešava problem ako imaš normalan ruter a ne to ***** od Cisco. Hteli da mi ga utrape, ja sam rekao neka hvala. Imam bolji.
 
Imam 841ND za wi fi, ali ne vidim kako bi promenio modem osim za onaj non-wifi?

Pre ovoga na docsis 2.0 sa ovim tp linkom nisam imao tih problema.
 
Meni su juče doneli 3208 i posebno ruter, ali ja sam rekao imam svoj, ovaj je rekao nema veze nek stoji kod tebe, ako ti ne daj Bože kao rikne, pa da imaš.
 
Taj 3208 (non-wifi) tražite, to jedino valja.
 
Ej, ovo sam i ja primetio!!!

Znaci sve sam mislio da je do telefona, pa probah na jos par aparata i na svima je isto! Tuga bozija, wa poruke kasne kao sms krajem devedesetih. Viber radi ok ali wa ne. Modem je onaj sa wifi.
U cemu je caka? Da li onaj bez wifi resava problem?
Na docsis 2.0 je radilo bez problema.

Ma da, na tom EPC3925 su neke funkcije izbačene dok ih originalni Cisco firmware ima, navodno opcija IGMP kada se isključi rešava taj problem sa nekim android aplikacijama ali na firmvareu uređaja koje deli SBB te opcije nema.
 
Ma da, na tom EPC3925 su neke funkcije izbačene dok ih originalni Cisco firmware ima, navodno opcija IGMP kada se isključi rešava taj problem sa nekim android aplikacijama ali na firmvareu uređaja koje deli SBB te opcije nema.

Zato što je SBB napredan. Ne umeju ni da programiraju diode da ne svetle bezveze za telefon kad ga nema.
 
Nisam lud, LG G2 uzet pre mesec dana nije ni taknut a kamo li rootovan.. proverio sam preko onih unroot alata ali svi kažu isto.. Root pristupa NEMA... Faking SBB..
 
Nisam lud, LG G2 uzet pre mesec dana nije ni taknut a kamo li rootovan.. proverio sam preko onih unroot alata ali svi kažu isto.. Root pristupa NEMA... Faking SBB..

Ostaje ti da čekaš neko rešenje kada izađe u vezi tog problema koji imaju već može se reći pa godinu dana. Rade na tome ali nikako da urade, to je unapređenje usluge, šalu na stranu kod nekih to radi super, kod nekih pak ima problem ali to je bug u aplikaciji koja na njima znan način prikazuje odokativnoim metodom koji je uređaj root, a koji nije.

Dovoljno je reći da taj problem imaju svi, ne samo korisnici u Srbiji po komentarima se može lako zaključiti https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zappware.twintv.d3&hl=en

Koliko su ažurni sa srede taj problem govori i podatak poslednje verzije aplikacije D3 GO - September 25, 2013
 
Imas taj i onaj sa wifi isto cisco, trazi taj bez wifi. Moraju oni da instaliraju i uvere se u rad neta a pri tom ti potpisujes i ugovor.
 
Ladno su uzeli kredit od 50 milki da bi kupili Grand šou i od toga napravili tv kanal exluzivno samo za korisnike SBB.
Umesto da su ulozili u infrastrukturu. Ahahaha ne verujem, koji fail...
 
Nisu oni nista uzeli,vlasnik sbb-a je neka KKR Investment korporacija iz Amerike kliko sam ja skontao.
 
Ladno su uzeli kredit od 50 milki da bi kupili Grand šou i od toga napravili tv kanal exluzivno samo za korisnike SBB.
Umesto da su ulozili u infrastrukturu. Ahahaha ne verujem, koji fail...

Što? Pa ovo je sigurna investicija. Za8ole njih za nas internet i za Šaban. Bitna je zarada.
 
Ladno su uzeli kredit od 50 milki da bi kupili Grand šou i od toga napravili tv kanal exluzivno samo za korisnike SBB.
Umesto da su ulozili u infrastrukturu. Ahahaha ne verujem, koji fail...

S obzirom koliko imamo seljaka. To je dobra investicija.
I ti nece ni da primete da kvalitet usluge dalje od toga da slusaju najogri kic, i glasaju.
 
Sada znate zasto je pretplata za kablovsku poskupela.
 
Opera nije nista bolja :)
Cene pretplate za KTV rastu, valjda od 1. marta.
 
Da bar pokriju grad sa fiber power-om pa i da razumemo poskupljenje ...
 
Sta kao spor vam je net od 15-120mbita? :D
Probajte Lelekom aDSL pa onda kukajte! ;)
 
Sta kao spor vam je net od 15-120mbita? :D
Probajte Lelekom aDSL pa onda kukajte! ;)

Uvek važi ono pravilo "Kod nekog radi odlično, kod nekog nikako", tako da upoređivanje loših strana i idealnih ne postoji jer ih svako ima (SBB, Verat, Telekom, Orion i slični)

Npr. Kod mene je SBB čvorište više nego idealno, tj. ako gledam uptime i dobijanje brzine, za dve godine koliko koristim SBB bilo je 10 puta neću da preterujem problem sa mrežom i to oni njihovih kvarovi na opremi koji su zahvatali celu pokrivenost njihove mreže na teritoriji Srbije, što nemože da se kaže za drugi deo grada gde je katastrofa tj. nemogu da reše problem ili šta već neće da reše...

Ja gledam sa strane dostupnosti usluge jer mi je ona najbitnija uz backup link koji je uvek tu ako se desi neki problem. Ostale usluge mogu reći da i ne koristim ako gledamo D3 uslugu i njihov bagoviti software, onda D3Go aplikacija koja na mobilnim uređajima radi sukcesivno i druge usluge koje su rađene po sistemu "Samo neka ima u ponudi, a greške ćemo rešavati odokativnom metodom" ili bolje rečeno jedno ispravimo drugo pokvarimo i tome slično...

Takođe da zaključim kod mene radi idealno i sa moje strane sve pohvale od realizacije do tehničke podrške, ali ovo govorim u svoje ime, objektivno mišljenje na osnovu iskaza po forumima može da stvori sasvim drugu sliku jer sam već i naveo mane, a ima ih još puno puno... o tome je več rečeno mnogo puta...
 
Poslednja izmena:
Ja sam 2 godine cekao da mi istekne adsl ugovor, i kad sam potpisao ugovor sa sbb-om koji mi osim za surf radi uzasno,
cujem od rodjaka da su postavili vdsl plocu u mojoj centrali.. Veselo !
 
Ja sam 2 godine cekao da mi istekne adsl ugovor, i kad sam potpisao ugovor sa sbb-om koji mi osim za surf radi uzasno,
cujem od rodjaka da su postavili vdsl plocu u mojoj centrali.. Veselo !

Žaljenje, žaljenje. Raskid ugovora zbog ne izvršavanja njihovih obaveza. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno