Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Oбзиром да сам и ја проналазач (не као Милош Станковић) и познато ми је кроз које муке наше проналазаштво пролази а из коментара на вашем сајту да се видети како неук свет гледа на генијалност својих суграђана. Заиста сам задовољан што сам члан Иновативног клуба Српске академије иновационих наука, једине истинске мултидисциплинарне групације људи која својим знањем помаже проналазачима да свестрано сагледају свој проналазак и да га инплементирају у производњу.У овој Академији делује око 100 универзитетских професора и других истраживача који иза себе имају иновативна остварења, фабрике и углед, па није коректно да неки докони и ничим доказани сарадници вашег сајта називају те гнијалне, племените и паметне људе "муфљузима", на пример.
Жалосно је да једног младог момка који има проналазачки потенцијал напада те на том сајту као да је државни непријатељ број један, а он је један младић који креативно размишља и делује. Слажем се са некима да још увек није геније, али је свакако узор својој генерацији, поготово у ово кризно време.
Српска академија иновационих наука нема у свом чланству Милоша Станковића, нити би он по нашим критеријумима могао да буде наш Академик, зато вас молимо да на име Српске академије иновационих наука не вежете људе који нам не припадају.Др.Бојовић такође није наш члан него неке Српске изумитељске академије која себе назива нашом скраћеницом САИН, а то чине слично и СКАИН и друге варијанте које покушавају да се шлепају уз, слободно се може рећи, међународно угледну и 2004.год.основану Српску академију иновационих наука (САИН Академија).
У последње време регистровно је неколико краљевских и сл.академија чији их назив води у пред-прошли и у прошли век када је Србија бивала Кнежевина и Краљевина. Но, свако се има право удруживати где му одговара, али нема право да то ради на штету другога и да блати људе који много дају друштву.
 
Oбзиром да сам и ја проналазач (не као Милош Станковић) и познато ми је кроз које муке наше проналазаштво пролази а из коментара на вашем сајту да се видети како неук свет гледа на генијалност својих суграђана. Заиста сам задовољан што сам члан Иновативног клуба Српске академије иновационих наука, једине истинске мултидисциплинарне групације људи која својим знањем помаже проналазачима да свестрано сагледају свој проналазак и да га инплементирају у производњу.У овој Академији делује око 100 универзитетских професора и других истраживача који иза себе имају иновативна остварења, фабрике и углед, па није коректно да неки докони и ничим доказани сарадници вашег сајта називају те гнијалне, племените и паметне људе "муфљузима", на пример.
Жалосно је да једног младог момка који има проналазачки потенцијал напада те на том сајту као да је државни непријатељ број један, а он је један младић који креативно размишља и делује. Слажем се са некима да још увек није геније, али је свакако узор својој генерацији, поготово у ово кризно време.
Српска академија иновационих наука нема у свом чланству Милоша Станковића, нити би он по нашим критеријумима могао да буде наш Академик, зато вас молимо да на име Српске академије иновационих наука не вежете људе који нам не припадају.Др.Бојовић такође није наш члан него неке Српске изумитељске академије која себе назива нашом скраћеницом САИН, а то чине слично и СКАИН и друге варијанте које покушавају да се шлепају уз, слободно се може рећи, међународно угледну и 2004.год.основану Српску академију иновационих наука (САИН Академија).
У последње време регистровно је неколико краљевских и сл.академија чији их назив води у пред-прошли и у прошли век када је Србија бивала Кнежевина и Краљевина. Но, свако се има право удруживати где му одговара, али нема право да то ради на штету другога и да блати људе који много дају друштву.

Blago nama kad ovako nešto imamo:)
 
Piani filosof :d. Rado bih prodiskutovao sa njim, da je pismen i da zna osnovna nacela drustva i prava gradjana..
 
pa ugradice u svaki server na internetu taj cip :)
Ali automatski se preko tog čipa konektuje na internet. Mislim to da može na internet bez da se konektuje na internet je kao da čitaš knjigu bez ikakvog kontakta sa knjigom.
 
Ili ih pustaju na vikend ili je sa prozora kroz resetke uhvatio wifi...
 
lol koji komentar!

a ti se care predstavi ovde imenom i prezimenom, napisi koju si skolu zavrsio i sta si otkrio pa cemo po tome da te cenimo i postujemo, a i tvoje drustvo. dokazi da niste gomila sarlatana i prevaranata.

just lol
 
kao da čitaš knjigu bez ikakvog kontakta sa knjigom.

tj. kao da čitaš knjigu, a da je prethodno ne otvoriš ....

Bez kontakta možeš, da ti neko drugi okreće stranice ...
 
Koliko kostaju patenti kod ovin inovatelja? Hocu da kupim na veliko!

1Kscevh.png
 
Oni trguju mozgovima :)
 
Oбзиром да сам и ја проналазач (не као Милош Станковић) и познато ми је кроз које муке наше проналазаштво пролази а из коментара на вашем сајту да се видети како неук свет гледа на генијалност својих суграђана. Заиста сам задовољан што сам члан Иновативног клуба Српске академије иновационих наука, једине истинске мултидисциплинарне групације људи која својим знањем помаже проналазачима да свестрано сагледају свој проналазак и да га инплементирају у производњу.У овој Академији делује око 100 универзитетских професора и других истраживача који иза себе имају иновативна остварења, фабрике и углед, па није коректно да неки докони и ничим доказани сарадници вашег сајта називају те гнијалне, племените и паметне људе "муфљузима", на пример.
Жалосно је да једног младог момка који има проналазачки потенцијал напада те на том сајту као да је државни непријатељ број један, а он је један младић који креативно размишља и делује. Слажем се са некима да још увек није геније, али је свакако узор својој генерацији, поготово у ово кризно време.
Српска академија иновационих наука нема у свом чланству Милоша Станковића, нити би он по нашим критеријумима могао да буде наш Академик, зато вас молимо да на име Српске академије иновационих наука не вежете људе који нам не припадају.Др.Бојовић такође није наш члан него неке Српске изумитељске академије која себе назива нашом скраћеницом САИН, а то чине слично и СКАИН и друге варијанте које покушавају да се шлепају уз, слободно се може рећи, међународно угледну и 2004.год.основану Српску академију иновационих наука (САИН Академија).
У последње време регистровно је неколико краљевских и сл.академија чији их назив води у пред-прошли и у прошли век када је Србија бивала Кнежевина и Краљевина. Но, свако се има право удруживати где му одговара, али нема право да то ради на штету другога и да блати људе који много дају друштву.

Da li bi bio ljubazan da navedes imena ne svih "oko 100" vec barem deset tih "univerzitetskih profesora i drugih istrazivaca". Radim vec kao istrazivac u jednom nasem (za nase pojmove) uglednom naucno-istrazivackom institutu i nisam nikada upoznao nikoga ko bi se pohvalio clanstvom u vasoj "uglednoj institutuciji".
 
Kao što već rekoh... Blago si ga nama sa ovakvom naučnom elitom:bottle:
 
Oooo dobrodosao Milose!! Za svaki slucaj prvo se malo pozabavi pravopisom, iNplementacija, napada+te, instituTUciji, a razmak posle interpunkcije ide svuda a ne gde se setis... I pride, kako se to postaje genije, ili se RODIS natprosecno inteligentan ili ne, ako on nije postao genije do 26, ili koliko vec ima, godina ima, nece NIKAD, a niti je (SI), niti ce(S), IKAD biti uzor svojoj generaciji, veruj mi!! ;)
 
I ja sam najpre pomislio da je M.S. licno, ali posto u tekstu navode da se ne bi ni kvalifikovao za njihovu akademiju, shvatio sam da je ipak rec o genijima cija genijalnost daleko prevazilazi onu koju M.S. ima.
 
Ili je mozda njihov clan pa su se nasli uvredjeni.
Haha kakav smesan post:).
 
Inace ja sam pokusao da postavim potpuno isti komentar, ispod vesti o "pronalazacu besplatnog telefoniranja" na sajtu B92 i na sajtu Politike. Na B92 je objavljen, a na sajtu Politike naravno nije.

Ovo je samo još jedan prevarant tipa "satelit Vlajković" ili "Eko-auspuh Miloš Stanković". Svi elementi su tu: pričica o čudesnom dostignuću za koje treba "samo malo para za početne investicije". O dostignuću detalja naravno nema "da neko ne ukrade patent". Onda se udari malo po patriotizmu tipa "naš čovek, novi Tesla/Pupin/Milanković, je pronašao čudesnu tehnologiju, hoće da je proizvodi baš u Srbiji, ali eto ako ne bude razumevanja moraće da popusti i da to radi u Kanadi". Kada se to iskombinuje sa katastrofalno niskom naučnom i tehnološkom pismenošću kako opšte populacije tako i "medijskih radnika" i političara, eto šanse da se nešto sitno ušićari u formi neke stipendije i donacije. A još kada se prikupi sića od donacija za koje moli na sajtu eto njemu fine parice. Apsolutno nedovoljno da se finansira bilo kakav tehnološki projekat, ali sasvim dovoljno da mu se isplati trud uložen u smišljanje ove priče, dizanje sajta i agitovanje i lobiranje u medijima.
 
Haha jesi li dobio 1000minusa i jesu li rekli da si zavidan/kakvi smo to ljudi itd.:)?
 
Haha jesi li dobio 1000minusa i jesu li rekli da si zavidan/kakvi smo to ljudi itd.:)?

Na sajtu Politike nisu objavili komentar (a tamo i nema ocenjivanja komentara), na sajtu B92 ima vise "pluseva", valjda jos nisu dovoljno "uslovljeni" (da ne kazem dresirani) medijskom halabukom da i ovog novog genija prepoznaju kao "legitimnog pronalazaca". Pustio sam komentar na par mesta gde se koristi facebook za komentarisanje, i pojavilo se par "kontrakomentara" tipa "ne treba odmah odbacivati ideju itd".
 
Jedan od komentara sa B92:
Ovako nesto slicno je meni baka pravila jos pre 20 godina, uredjaj i nije neka tajna... Sastojo se od dve case za jogurt i kanapa, razgovor je bio besplatan, e pa samo taj sms treba usavrsiti...
 
Nazad
Vrh Dno