Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Stereo zvucnici??

gnsecond.jpg


http://www.phonearena.com/news/Another-Samsung-GALAXY-Note-II-leak-the-second-of-the-day-appears-to-be-the-real-deal_id33411

Gde si to pročitao?
 
Video sa slike, evo i veca ako neko ne vidi :d

A0bC3OnCQAEboKW.jpg:large
 
Poslednja izmena:
Yes, both images are of the same device. But both images are also fakes. Uy’s was created as a mockup based off the shot of the phone’s bezel that leaked yesterday, while the image appearing at Know Your Mobile was intentionally created to deceive.

Rekoh ja :-D
 
http://www.theverge.com/2012/8/27/3272038/samsung-galaxy-note-ii-rumored-specs

Sumnjam da su ove specifikacije tacne, slabija rezolucija od Note (Jedino ako stave RBG), 8mpx kamera, G III procesor... ali poznajuci Sljamsung sve je moguce.

Nije to sad manja rezolucija, nego su odlucili da promene razmeru, umesto 16:10 da stave 16:9
Ne gubi se nista na kvalitetu. Ja nisam bas za toliko duguljast ekran, al valjda su to odlucili da bi mogao uopste da se uhvati u shaku
 
Ali rezolucija je ipak manja + 0.3" vise.
 
Poslednja izmena:
Ali rezolucija je ipak manja + 0.3" vise.

Pa ne mozes bas tako da gledas. Stvar je u razmeri ekrana, tako da tih 80 piksela ne znaci nista. To ti je HD rezolucija, nema neke razlike. Ostaje da vidimo da li ce ovo da bude tacno, mada sam ja i ocekivao da ce da bude prakticno s3 sa vecim ekranom, kao sto je slucaj sa prethodnim Note-om i S II
 
Note je ipak doneo HD rezoluciju tada, cak i malo preko HD rezolucije ovo moze da bude samo downgrade nikako upgrade. Naravno ako bude RBG ova rezolucija na 5.5" ce biti ok.
 
A veci ekran...
 
Ogromni G III.. bljak. Jos ako nije RGB..
I dalje ista 8mpx kamera...
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]w6td3Qg58nc[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]kupLCHgVMXA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Ali zasto ruzan ovako u pm

Pazi, telefon je ogroman tj displej uslovljava prakticno jednostavan dizajn ali i jednostavno cesto moze da bude najbolja opcija ali to ovde i nije bas slucaj. Ipak najveci problem je to sto Sljamsung opet na neki nacin ponizava kupce jer je kuciste od one iste seljacke kineske glossy plastike kao kod gs III, u hardver uopste ne sumnjam ali sumnjam da bih dao toliki kes za uredjaj sa kucistem losijim od telefona od 100e. Note zasluzuje kuciste kvaliteta kao onog kod Hox-a, niko ne trazi ajfon materijale koji su se pokazali relativno lose pri padovima itd.
 
Nazad
Vrh Dno