Šta je novo?

God of War III

Da bre, neko je sirio buvu da nece izaci ove god. Bilo bi debilno da izadje isti mesec kad i GoW 3.
Evo igram sad GoW 2 na PS3, dobar je, ali GoW 1 je ostavio jaci utisak na mene, e bre celu igru te loze da ubijes boga rata, ne moze biti jace lozenje.

David Jaffe je genije.
Meni je isto prvi malo bolji ali mi je treci najbolji zato sto cu tu konacno da ****m keve onem geju zevsu:d
 
^ A da bre, ja sam zaboravio da moram to da narucim. :)
 
zasto nema kolekcije na Shopto-u :(


ima na onom axelmusic
 
thx...videcu sa azije.....tamo imam acc
 
^ uuu :D

koja lozhana :)


kupujem! :)
 
Nista posebno, meni ovo izgleda 10% bolje nego moja PS2 verzija koju igram na PS3. Al ipak trofeji, ej! :)
I otkad se sa Aresom boris sa lancima ?

god_of_war_collection10.jpg.jpg

god_of_war_collection15.jpg.jpg

god_of_war_collection16.jpg.jpg

god_of_war_collection5.jpg.jpg

god_of_war_collection8.jpg.jpg

god_of_war_collection6.jpg.jpg
 
Poslednja izmena:
posto je danas nedelja, sutra idem u banku, uplatim na karticu 35 eura i porucujem sa play-asia.

nadam se da samo ne bude neka zajebancija oko region free i tako toga :)

mislim nece, al sta znam... :)

za 20ak i kusur dana bih trebao da je/ih igram vec :D
 
Bolje naruci sa axelmusic.com jer ce ti brze stici. Iz Azije igre nekad stizu i po 40 dana, sto je uzas !
 
Borba sa Aresom je prvo sa lancima, tek posle krece onaj drugi deo...
 
Mislim da je ovo blago trula fora da opet prodaju istu igru. U nedostatku ideja "podgrevaju stara jela" pa izdaju ponovo identične igre samo su im trofeje dodali. Ono, kao 2 puta uzimaju pare za isti naslov. Znači kad izađe PS4 imaćemo PS3 igre u 1080P@60fps ali ćemo ih morati opet platiti?

Ovo podseća na GT5P. Ajd da orobimo raju da im damo poluproizvod i skupimo keš da završimo igru.
 
Mislim da je ovo blago trula fora da opet prodaju istu igru. U nedostatku ideja "podgrevaju stara jela" pa izdaju ponovo identične igre samo su im trofeje dodali. Ono, kao 2 puta uzimaju pare za isti naslov. Znači kad izađe PS4 imaćemo PS3 igre u 1080P@60fps ali ćemo ih morati opet platiti?

Ovo podseća na GT5P. Ajd da orobimo raju da im damo poluproizvod i skupimo keš da završimo igru.
Ako ti je "zao" sto opet moras da dajes pare za istu stvar onda nemoj ni da kupujes (ti si bar zavrsio oba dela), a imajuci u vidu da ja nisam igrao dvojku mene ce isto da izadje kao da ga sad kupujem + dobijam i prvi deo.
GT5p je kostao duplo manje od ostalih igara, i nisu ga izbacili zbog toga sto im trebaju pare vec da bi mi imali sta da igramo dok se puna verzija ne pojavi, prolog je imala i cetvorka...
I na kraju krajeva ako bi GT5 kostao ___$ (ubaci trocifren broj :d) cena bi bila opravdana za ono sto igra nudi...
 
Ranko, čitaj malo bolje. Nisam ja pričao o davanju para, ja već imam oba dela na originalnim diskovima, već o uzimanju para za istu stvar više puta. I ta priča da GTP5p nije zbog para izdat ne pije vodu, jer su ga mogli onda free dati na PSNu. :) Nego je i tamo koštao. Znači, nadprosečan demo je naplaćen. A ovde recikliraju staru igru da bi je ponovo naplatili više nego što košta za prethodnu konzolu (oba platinuma koštaju manje zbirno od ove kolekcije u većoj rezoluciji).

Pa, Kimi, donekle si u pravu. Ako Z5500 nije postavljen kako treba i gde treba, tvoj stereo zvuk može biti bolji.
 
Ranko, čitaj malo bolje. Nisam ja pričao o davanju para, ja već imam oba dela na originalnim diskovima, već o uzimanju para za istu stvar više puta. I ta priča da GTP5p nije zbog para izdat ne pije vodu, jer su ga mogli onda free dati na PSNu. :) Nego je i tamo koštao. Znači, nadprosečan demo je naplaćen. A ovde recikliraju staru igru da bi je ponovo naplatili više nego što košta za prethodnu konzolu (oba platinuma koštaju manje zbirno od ove kolekcije u većoj rezoluciji).
Svi bi mi voleli kada bi tu kolekciju izdali free na psn-u ali jednostavno ne moze...
Sta bi onda radili vlasnici dvojke koji bi i dalje morali da placaju za prvi i drugi deo?
Ova kolekcija je za ljude koji imaju samo ps3 a nisu odigrali serijal, i moraju da plate isto koliko i vlasnici dvojke za prve dve igre, samo u HD-u...
A sto se tice Prologa pa pogledaj samo koliko automobila ima, vecina drugih full igara ih toliko nema, jedino mu malo vise staza nedostaje da bi mogla da se nazove full, i cena to opravdava...
 
Ali sam princip izdavanja nedovršenog proizvoda, koji se obično naziva demo (ovde je kršten prolog) i naplatiti ga je pogrešan. Zamisli da je prošle godine izašao Killzone 2 Prologue. Imaš pola kampanje, pola oružja i samo jednu frakciju u multiplejeru. I posle izađe cela igra i ti je kupiš. Što si onda plaćao preview?

I ovde princip recikliranja igre. Malo je to pogrešno... Osladile se pare nekom očigledno...
 
Sta reci onda za PSN...gde izbacuju igre jos sa PSone koje kostaju po 10 evra, npr. MGS i FF!
Lakse ti je preko eBay-a kupis na disku za 5 dolara...
A sto se tice GoW-a, nema svako PS3 60GB verziju pa da moze da igra igre sa PS2...Tako da je po meni ovo sasvim ok akcija.
 
Neko hipnotisao Cvejica :) Pa ovo je za one koji nemaju PS3 sa BC, ili koji nisu imali prilike da igraju ove dve igre uopste (kao ja sto nisam igrao drugi deo), niko nikog ne tera da ovo pazari.
99% je da ce izaci i ICO i SOTC, opet pravi potez, jer cak i da svaki PS3 ima BC, ICO recimo je gotovo nemoguce naci da se kupi..
 
Poslednja izmena:
Pa nije samo za njih... evo ja cu da je uzmem a presao i prvi i drugi par puta:D
Cvejic je u pravu delimicno sa tim fazonom naplacivnja demo igara i reizdanja se ne slazem ni ja, ako ih vec izdaju neka bude 30-40% cene ....
 
Neko hipnotisao Cvejica :) Pa ovo je za one koji nemaju PS3 sa BC, ili koji nisu imali prilike da igraju ove dve igre uopste (kao ja sto nisam igrao drugi deo), niko nikog ne tera da ovo pazari.
99% je da ce izaci i ICO i SOTC, opet pravi potez, jer cak i da svaki PS3 ima BC, ICO recimo je gotovo nemoguce naci da se kupi..

Slazem se sa Borisom potpuno, i zaista bih voleo da se neke igre pojave na PS3!
Boris je vec naveo dve, ali tu je npr. jos MGS2 + 3 onda ne bi bilo lose Okami itd...
Ne bih se ni bunio da igre mogu da se kupe preko PSN-a!
Na kraju krajeva kada se PS2 ne bude vise nesto dobro prodavala tu nastupa software na PS3. Kladim se da ce tada bilo koja PS3 moci da pusta PS2 igre, to je 100 % bila njihova strategija od samog pocetka PS3!
 
Uhh kad bi uradili nastavak Primal-a... Ta mi se igra tako dopala...
 
Uzimanja para ili ne, ovaj produkt ce naci kupca ;).
 
upravu je cveja, ali sta cu,kad nisam imao PS2, imao sam uvek da se sigram na kompu :)

sad kad sam kupio ps3, em mi nedostaje GOW1,2 em pola serijala iz MGS koje nisam prelazio na kompu ili sony igraonici kad sam kao mali odlazio...

zato cu kupiti za 30eura, smatram da je ok cena za 2 igre ;)
 
Ipak. :p
God Of War Collection Release Delayed

A mass email was just sent out to everyone who pre-ordered the God Of War Collection via Amazon.com detailing a delay of the product’s release. Here is the text from the email.

Hello from Amazon.com.

We have received new release date information related to your pre-ordered video game in the order you placed on XXX 2009 (Order# XXXX). The release date for the video game listed below has been changed by the publisher, and we want to provide you with a new delivery estimate based on the new release date:

“God of War: Collection”

Release date: November 17 2009

-

Apparently there has been cause to push the titile’s release back another week. Personally it does not bother me, it will simply give me more time to play other titles that I’m backlogged in. But it is a shame, because this is another week longer that I won’t be able to play the God of War 3 demo voucher that is included with the disc! Apparently no one want to release the same week as Infinity Ward’s Modern Warfare 2. Can you blame them really?
 
Vrh Dno