Šta je novo?

TOP 10/25 kompjuterskih igara svih vremena!

Dobra je lista sta se bunite :D.Vazno je da ima SCa ostalo je nebitno :p
 
A i kad cete shvatiti da su te top liste obicna glupost i da se ne moze tek tako generalizovati. Ako bas zelite da pravite prave TOP liste onda to mora biti po zanrovima jer ovako je to sve s brda s dola - ja volim vise Quake nego bilo koji CoD, Crysis ili FarCry, G!!! vise voli Oblivion od Fallouta i tako dalje :)
 
A i kad cete shvatiti da su te top liste obicna glupost i da se ne moze tek tako generalizovati.Ako bas zelite da pravite prave TOP liste onda to mora biti po zanrovima jer ovako je to sve s brda s dola ...

Nema tu šta da se shvata,mi to znamo,ali eto malo polemike ne škodi :D
A što je još zapetljanije ne može ni po žanrovima.Jer se i svaki od žanrova grana na neke podforme,i onda se ulazi u "vrzino" kolo i nikada kraja.
Od pucačina imamo FPS,pa shooter iz trećeg lica,pa taktički shooter,pa neke kao avanturističke sa pucanjem,pa šunjalice koje i mogu a i ne moraju biti pucačine,i šta ti ja znam šta sve već...rupa bez dna :wall:
Sve u svemu nezahvalan posao.:)
 
Poslednja izmena:
Pa koliko mene pamcenje sluzi o TOP listi igara ovde na Benchu polemisemo bar 20. put :)
A sto se liste zanrova tice, posao nije toliko komplikovan samo niko nece ozbiljno da ga se prihvati. Zato i dobijamo ovakve *****ske liste oko kojih se ljudi pale bez potrebe...
 
Poslednja izmena:
Pa koliko mene pamcenje sluzi o TOP listi igara ovde na Benchu polemisemo bar 20. put :)
A sto se liste zanrova tice, posao nije toliko komplikovan samo niko nece ozbiljno da ga se prihvati. Zato i dobijamo ovakve *****ske liste oko kojih se ljudi pale bez potrebe...
A što se ljudi pale,toga će biti i kada liste budu "sređene" kako treba,takvi smo krastavac :D
 
Ove top liste su idealan nacin da se loze ljudi.
Realno svako od nas ima svoju Top 25,100 listu, i mislim da se nijedna ne bi poklopila.
 
^ Ovo je vec malo bolje :)
 
Hahaha tek je ova poslednja lista katastrofa. Ladno su ubacili igru sa GBA :d:d:d.
 
Видим нико не помиње Duke Nukem 3D.
Хајде све, па и да га нема на оној листи од најбољих 25 али да га нема на списку од најбољих 100 је стварно за неверовати.
 
Pa pazi, meni je to omiljena pucacina uz Dark Forces II: Jedi Knight ali se trudim da budem objektivan tj. da ne guram moje favorite. Mada slazem se s tobom, najmanje sto zasluzuje jeste Top 100.
 
Meni je prvi GTA (iz ptičije perspektive) bio vrh. Ta igra me je nekako posebno privlačila pa bih je svakako stavio na listu.
 
Cudno da nema nigde Tomb Raider 1 ili dvojke, a fali i Druid sa c-64.:)
 
Po meni su u top25 sigurno: Quake, Age of Empires, StarCraft, WarCraft, Diablo, Baldur's Gate, NWN, KotOR, Fallout, Half Life, System Shock, Stronghold, C&C, S.T.A.L.K.E.R., plus jos neki naslovi ali mi je naj naj Half Life serijal... Stvar ukusa.
 
Na GameSpotu je glasanje za All Time Greatest Video Game Hero:
http://www.gamespot.com/greatest-video-game-hero/greatest-hero/index.html

Ova 54 idu dalje(we've chosen 54 to include already):
http://www.gamespot.com/greatest-video-game-hero/heroes/index.html

A bira ih se još.Pa "finale".
There can be only One :mad:

EDIT: Ja sam svoj glas dao njemu
the_nameless_one.jpg


a u finalu (ako se setim i ispratim ovu limunadu do kraja) njemu
http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/boxshot.php?pid=914642
 
Poslednja izmena:
I pored toga sto su na listi kojekakvi Wii junaci o_O i Banjo Kazooie (Gruja sad sigurno skace od srece :d) stvarno je tesko odabrati jednog.

Ja se ozbiljno lomim izmedju The Nameless One, J.C. Dentona i Larry Laffera.

I gde su The Wanderer (Diablo), Arthas (WC3), Tommy Vercetti (Vice City), Shepard (Mass Effect), Jim Raynor :zgran:

@draske73 Glasaces za mutavog lika pored Guybrusha i Dukea :D
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
  • Interstate '76 (1997)
  • Outwars (1998)
  • Rayman (1995)
  • Forsaken (1998)
  • Star Wars...
  • Half Life (1998)
  • Pandemonium 2 (1997)
  • Quake II (1997)
  • Cadillacs and Dinosaurs (1992)
  • The Punisher (1993)
  • Rainbow Six: Rogue Spear (1999)
  • Grand Theft Auto (1997)
  • Duke Nukem 3D (1996)
  • American McGee's Alice (2000)
  • Claw (1997)
  • Total Annihilation (1997)
  • Broken Sword II: The Smoking Mirror (1997)
  • Grim Fandango (1998)
  • Warcraft II (1995)
  • Doom 3 (2004)
  • Aliens versus Predator (1999)
  • Unreal Tournament 2003 (2002)
  • Richard Burns Rally (2004)
  • Falcon 4.0 (1998)
  • Jet Moto (1997)
  • Blood (1997)
  • Need For Speed III: Hot Pursuit (1998)
  • Twisted Metal 2 (1996)
  • Blood Bath at Red Falls (1995)
 
Poslednja izmena:
Zasto bi Mario bio najbolja igra svih vremena, koji djavo?
 
Gde je sa Prince of Persia, onaj prvi od 550kb ?
Ova lista mu dodje ko bosanski lonac.
Svi zanrovi na gomilu.
 
Ma bre ne postoji najbolja igra. Postoje dobre i lose igre:D
 
Nazad
Vrh Dno