Šta je novo?

µtorrent= najbolji torent klijent

Koristio sam 2privatna trackera pre 2-3 god ali od kada mi je ADSL 16:1 DL=UP nema teroetske sanse da odrzim ratio ni na 0.5 a kamoli na trazenih 0.8-0.9...

Poslusacu vas za uTorent,skinucu najnoviju Stable verziju 1.8.2,pa cu je istestirati narednih dana...Mnogo mi se svidja pristup programera,koji su uspeli u samo 260kb da spakuju tako dobar program

Koji se josh Torrent programi koriste cesto,sem Azeursa,u torenta,Bitcometa(ako moze neko u jednoj recenici da napiseh da ne bi isli u offtopic)
 
Recimo...
# The following clients are allowed:

* Azureus 3.0.5.x & 3.1 & 4
* BitTornado 0.3.17 & 0.3.18
* KTorrent 2.2.8 & > 3.1.2
* rtorrent 0.7.x & 0.8.x
* Transmission 1.2 & 1.3
* uTorrent 1.7.7 & 1.8.1 & 1.8.2
* uTorrentMac 0904 and 0910
 
To je samo na hdbitsu
ALi to su dozvoljeni klijenti.
Kad pogledas listu koji ljudi koriste 85% je utorrent 10 % azureus 5% ostali (ovo sam lupio od oka)
 
Poslednja izmena:
Dobro, ja rekoh samo šta još ljudi koriste, vidjao sam skoro sve dosta često na peer listi (sem uTorrentMac) :smoke:
 
Dobro, ja rekoh samo šta još ljudi koriste, vidjao sam skoro sve dosta često na peer listi (sem uTorrentMac) :smoke:

Ma ok je nego sam hteo da pokazem coveku koliko utorrent ljudi mnogo koriste i da treba da predje na njega ;)
 
Koristio utorent, pa mi se dešavalo da paaadne down-down,... pa koristio bitcomet,... i na kraju pitam kolegu sa posla šta koristi i on mi kaže za bitlord... ja ga pitam jesil' otvaro portove... NEEE?! a ispade da ga samo instaliraš i radi...
Poz... :)
 
Koristio utorent, pa mi se dešavalo da paaadne down-down,... pa koristio bitcomet,... i na kraju pitam kolegu sa posla šta koristi i on mi kaže za bitlord... ja ga pitam jesil' otvaro portove... NEEE?! a ispade da ga samo instaliraš i radi...
Poz... :)

Poenta je?:) BitLord sam otvara portove na ruteru?:D
 
Koristim Vuze ( bivsi Azureus).
Nemam primedbi.
Od kada sam menjao ruter, utorrent mi pravi probleme?
 
Verovatno mora opet da fwduje port...
 
Ljudi, imam problem mozda neko moze da mi pomogne. Svi torrenti sa ostalih sajtova mi rade ok, znaci upload i download, sve ok sem jednog na beyondhd.me. Non stop pise "tracker sending invalid data: <NULL>." Znaci, sa njihovog sajta sta god da skinem, dobijam tu poruku. Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno