Šta je novo?

Kako skinuti zastitu sa pdf dokumenta?

Nenac

Čuven
Učlanjen(a)
08.01.2004
Poruke
205
Poena
619
Imam dokument u pdf-u koji sam sam kreirao pre dosta vremena, uglavnom slike sa malo teksta koji bi trebalo da editujem sada, koji je zasticen 40-bitnom zastitom a ja sam password izgubio :( .

Kako se radi o meni vaznim slikama ne vredi pdf2word ili slicno, jer razbije slike i sve baca u rtf format, pa mi ne znaci.

Isto tako ne otvara ga ni WORD iz istih razloga.
Kako sada skinuti blokadu postavljenu password-om koji nemam?
 
Poslednja izmena od urednika:
Potraži Elcomsoftov Advanced PDF password recovery. Meni je ranije u par navrata poslužio kada je štampanje i editovanje bilo blokirano.
 
Trebalo bi da pomogne i PDF Password Remover, iako mi se cini da nije besplatan.
 
Okaci ga ovde da vidimo o cemu se radi.
 
Dok ne pocnu da osvanjuju linkovi, jos i moze da se progleda malo kroz prste.
 
Pa što da se brišu linkovi kada sve radimo legalno :D
Evo jednog pa će čovek lepo da ''pazari''
http://www.elcomsoft.com/apdfpr.html
A evo i obaveštenja
Important! Unregistered (trial) version can be used during 30 days after installation (although it doesn't expire, actually) and has some limitations. You can order the fully licensed version of APDFPR over the Internet from RegNow with any major credit card. The ordering page is on a secure server, ensuring that your confidential information remains confidential. As soon as RegNow notifies us that your order has been processed (usually in one business day), we will provide you with the serial number which will register your copy of APDFPR. You can also make the usual wire transfer to our bank account in U.S. or send the check, if you would not like to use you credit card in the Internet; see order.txt for details.
 
Slazem se, i meni je uvek bio od koristi.
 
Resenje je PDF Password Remover 2.2, uz malu pomoc sa strane...ali radi odlicno. Hvala na sugestijama. Stvar gotova.
 
Nazad
Vrh Dno