Šta je novo?

Igre za dvoje na jednom kompu, tuce ?!

Na PC-ju sasvim lepo radi Tekken 3 preko emulatora. Moze i za dva igraca ali cete se malo boriti za tastaturu
 
ravagepn je napisao(la):
Na PC-ju sasvim lepo radi Tekken 3 preko emulatora. Moze i za dva igraca ali cete se malo boriti za tastaturu

sa kojim emulatorom se emulira ?
 
VIRTUA TENNIS za PC - Najbolja sportska igra ikada. Bez konkurencije. Naravno nabavite 2 ili 4 joypada. Trenutna cijena originala u lokalnoj prodavnici (rasprodaja) je bjednih 29 SEK tj. 3,2 €. Igra vredi x10 koliko sam je i platio once upon a time :)

Takodje imam i Virtua Fighter 2 za PC ali neprima joypad preko USB ? Znali ko resenje za to...chastim ga sa original verzijom Virtua Tennis.. :D
Trazio sam patch na internetu kao lud ali nazalost nishta...
 
Jel ima neka simulacija box-a u istoj varijanti: 2 igracha, joypad?
 
sensible socker :)
samo nemoj da igras u macole
 
I najbolja voznja...

Najbolja igra ikada < od 100mb, a ima samo 1,5mb...

Gene Rally

neprevazidjena fizika, i svi drugi aspekti koji jednu igru cine dobrom i popularnom...
 
jes da covek trazi tuce ali Gene rally je genijalno ostvarenje. dovoljno je reci da cak seset ljudi moze da je igra (dva na tastaturi, ako se zguraju i tri, ostali na padovima ili volanima). more staza koje su entuzijasti uradili a neke su prava mala remek dela. poslednjih sest meseci samo se ovim zanimam i to narvno samo kada dodje neko drusvo, mada nije lose malo trenirati sam. u svakom slucaju ogromna preporuka.
 
Nazad
Vrh Dno