Šta je novo?

Neonke, uv svetla, farbe

Ja sam takođe farbao prvo sprejom, znači kao što ti je rekao J Lo, jednu krupnu (mada sam ja koristio baš tu žicu što se kači na brusilicu ili bušilicu) i onda posle samo sa 800-kom i onda to sve lepo ocistiš (kompresor) i onda sprej u ruke i samo pazi da neprelaziš jedno mesto više puta. Ja sam tako radio, ali pošto nisam bio zaodovoljan bojom koju sam dobio, odneo sam kod nećaka, koji radi u farbari, da mi to ofarba i izlakira.
 
Ipak si trebao da kupis gotovu stranu u radnji :D :D
ovo zezanje ce na kraju da te dosta kosta ;)
 
Samo mi nije jasno na čega si dao 50e. Imao si svoje kućište, to nećemo da računamo. Kupio si plexi u Galenici za max 400kinti, kupio si autolak za maksimum 500din, ventilator za 7e, malo šmirgl papira 150din, više mi ništa nepada na pamet. Ovo sve te je koštalo cirka 20e maksimum.
 
pa dve 80mm CM (700) pa onda dve 90mm CM (400), rounded kablovi (700), CM blue ice (300), mali pasivci za memoriju (300), neonke dve (1400), plexi (370), sprej (200) pa ti sabiraj... :)

inace skinulo se sve nitro razredjivacem, pa sam opet prefarbao i ispalo je maksimalno dobro... sta da vam kazem svaka skola se placa...

@M3:

mislim da nisu godine u pitanju vec iskustvo, nikad bre ranije nisam nista farbao... :)
 
Ne znam je li neko do sad pominjao ovu stranicu ali evo www.jab-tech.com ja mislim sve shto postoji za modovanje kucishta mozhete ovde da nadjete...josh kad bi moglo da se kupi....
p.s.I ja trenutno pravim neshto od svog kucishta pa za neki dan kachim slike...

Pozdr@v
 
Poslednja izmena:
jaooo kad bi sad mogli da vidite sta sam uradio... :smoke: :smoke: :smoke:

loodnica od kucista i kompa... nemam digitalac ali ima da ga kupim samo da slikam ovo... :) aj obecavam da cu do kraja sledece nedelje to da reshim pa kacim slike pa da pokupim posle pohvale... :)
 
Evo da se i ja pohvalim sa par brljavih slika... krastavac nemam digitalac pa je phone morao da odradi posao... Cim budem imao prilike postavicu bolje...
 

Prilozi

  • KOmP.jpg
    KOmP.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 171
  • KOmP 2.jpg
    KOmP 2.jpg
    38.7 KB · Pregleda: 151
  • KOmP 3.jpg
    KOmP 3.jpg
    42.1 KB · Pregleda: 131
Slike su ocajne, kao i kamera od fona. Leba ti napisi koji
telefon si koristio za slikanje da takav nikada ne kupim :D :D
 
neka Nokia 7250 class... tako nesto... :)

prepoznajem jel sam imao slicno... eventualno T610...
 
Cisto sumnjam da je bio SE t610, pre bih rekao
da je u pitanju neki Simens ili Nokia :D
 
Bila je to Nokia 7650 od ortaka... Sa mojim Alcatelom bi bilo jos gore...
 
Jel mogu negde kod nas da se nadju te sleeving presvlake za kablove od napajanja? Ja sam jako zainteresovan. :)

POZ :wave:
 
Poslednja izmena:
A jel problem nekom od vas da se iscima do neke bolje prodavnice boja i lakova i da vidi ima li taj UV sprej???Ja sam u herceg novom i trazhio sam u jednoj radnji i rekli su da imaju UV sprej ali kada sam pogledao ambalzhu nigde nisam video 'UV' pa sumnjam u prodavca...aj molim vas
 
Evo i jasnijih slika... Mada je moje fotografsko umece bilo ometeno anormnom kolicinom alkohola pa i nisu neke :bottle:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    84.4 KB · Pregleda: 138
  • 2.jpg
    2.jpg
    70.9 KB · Pregleda: 121
  • 3.jpg
    3.jpg
    74.9 KB · Pregleda: 118
  • 4.jpg
    4.jpg
    99.5 KB · Pregleda: 106
ne bih da vam smetam u raspravi, ali pimp my comp je EKSTRA stvar...i ideja. razmisljao sam o tome, ali nisam znao da se ljudi toliko zanimaju za to.
mozda je sprovedem u delo....
 
Doprinos

Ajd i ja malo da doprinesem celoj temi, nadam se da vam se svidja
koliko-toliko.

Puno pozdrava za sve na FORUMU!!!!



Kmario! :wave: :type: :wave:
 

Prilozi

  • kmario1.JPG
    kmario1.JPG
    76.6 KB · Pregleda: 137
  • kmario2.JPG
    kmario2.JPG
    183.5 KB · Pregleda: 118
  • kmario3.JPG
    kmario3.JPG
    120.2 KB · Pregleda: 118
  • kmario4.JPG
    kmario4.JPG
    293.5 KB · Pregleda: 106
Evo i moja bocna.Pravio sam juce nekih 7-8 sati, isplatilo se.Sori zbog slabog kvaliteta slika, bice bolje. Koja neonke reaguju na zvuk?
 

Prilozi

  • DSC00623.JPG
    DSC00623.JPG
    123.6 KB · Pregleda: 146
  • DSC00624.JPG
    DSC00624.JPG
    128.5 KB · Pregleda: 122
i 'bemti ubodnu pilu, sa njom nisam nista uspio.Samo sam se moga povrijediti kad mi je par puta iskocila, a niko da pridrzava stranicu.Sve sam morao obicnom busilicom,al ispalo mi je ok. :)
 
Trebao si podmetuti drvo ispod lima i priteći ga stegom, pa ti ubodna testera ne bi skakala.
 
Alexandar je napisao(la):
Trebao si podmetuti drvo ispod lima i priteći ga stegom, pa ti ubodna testera ne bi skakala.

Skakala bi itekako, ne zbog podloge nego zbog toga sto ubodnom ne mogu da se seku krivine u metalu koje je on hteo.
 
kmario je napisao(la):
Ajd i ja malo da doprinesem celoj temi, nadam se da vam se svidja
koliko-toliko.
Puno pozdrava za sve na FORUMU!!!!
Kmario! :wave: :type: :wave:
Svaka cast na cable managementu!
 
O hvala hvala Loco, evo bas sam danas bio do imtela da pokupujem neke stvari, uzeo sam za floppy round cable i za cd El round cable, bacio sam neki bakar na memoriju i tako, ako ima ljudi koje interesuje izgled sada bacicu neke slike, no frks!!

Pozdrav!!
 
@kmario:

shto su ti dobri ti kuleri :D
okaci te slike da vidimo i mi obicni smrtnici

(chek da bata kupi digitalca :-devil-: )
 
Nazad
Vrh Dno