Šta je novo?

Neonke, uv svetla, farbe

E pa ljudi ja evo skoro gotov! Danas sam bio u Imtelu, kupio UV neonke, i jedan naradzasti UV kuler. Stranica je isecena, i posto kupih i boje u spreju danas sam muku mucio sa farbanjem kucista i...ispalo je feeeensi :p

Znaci crno u osnovi, i ima fluresentno (hm...ovo garant nisam dobro napisao?) naradzaste sare, ali ne preterano mnogo, plus ove neonke i naradzasti kuler...super izgleda...e sad sutra bih trebao da izbusim rupu u plexiju pa da kacim taj kuler. Inace slucajno ja izvadim neonku iz kucista dok je bila upaljena, i kad je pocelo ono naradzasto sto sam spolja farbao da svetli hihi ludnica, tako da se tripujem jedan blacklight i spolja da nabacim :eyebrows: Slike nadam se saljem u subotu, bas me zanimaju komentari :wave:
 
Ajde jedva cekam da vidim kako ce da ispadne to cudo...
 
Ko ce da ceka do subote,jel ne moze nekako ranije????????
 
A sta kazete narode za ovaj tower.........
Cuveni Tom iz www.tomshardware.com pise
da se pojavila na trziste kartica koja kontrolise
obrtaje ventilatora,voltazu neonki i pravi
lightshow.Aha.....
 

Prilozi

  • aufmacher.jpg
    aufmacher.jpg
    40.6 KB · Pregleda: 211
Svi prete slikama, a slika ni za lek.
 
MaxXx je napisao(la):
Svi prete slikama, a slika ni za lek.
I svi imaju neka extra namunjena kucista... ;)


A u stvari sve neke kicerice!! :d:d
 
e jel moze neko da mi kaze gde je tacno imtel... tj jesu li i dalje u onoj ogromnoj zgradi na NBGD... nemaju neku manju retail radnju... bedak mi da uletim tamo i kao "jel imate neonke"... :)
 
odma iza merkatora...samo udjes i videces 100 kila kozmetike za kucista....samo kazes treba mi ta i ta neonka za kuciste...
 
Sad cu ja sprejom da i'sharam kuciste, nesto kao FCRS ili Zvezda... pa cu da bacim fotke, da vidite kako se moduje :D
 
hmmm sharanje nije isto sto i modovanje al ajde kako ti kazes...
 
To je bila shala na ono kad je lik sprejom napisao Partizan i postovao slike. Kao "doradio sam kuciste kako vam se cini?". Razumes ;)
 
Zeljkovcenurin.jpg
Pogledaj moje :crash:
 
2Bu2 a šta si uradio na kućištu? Osim što si ga otvorio i što si stavio one fensi zelene kablove. Mogao si barem one ventilatore da uzmeš iste.
Evo ja najavljujem drveno kućište, koje će biti gotovo do petka, ali pošto nemam mogućnosti da odem do Piramide i da se snabdem sa svim što mi treba, prvenstveno jer trenutno nemam toliko love koliko mi treba, ali obećavam da će do Božića (pravoslavnog) biti gotovo.
 
Evo stigle slike!

E sad izvinjavam se na slabom kvalitetu fotki unapred. Zavrsio sam 99%, imam kao sto se vidi na slici koja prikazuje bok kucista koji nije providan da jos jedan sloj boje odradim, ali to je otprilike to. Nije neka ludnica, ali moje je i volim ga :eyebrows: Znaci sta sam odradio: secenje stranice, farbanje svih strana, flopija, cd-roma, dugmica, grilova za kulere. Postavio dve UV neonke i kuler novi na procesor, i jedan sa strane. Najteze je lepo ofarbati, ja sam zurio pa ima par sitnijih propusta, ali sredice se. Poz
 

Prilozi

  • Picture 002.jpg
    Picture 002.jpg
    49.6 KB · Pregleda: 196
  • Picture 003_resize.jpg
    Picture 003_resize.jpg
    24.7 KB · Pregleda: 184
  • Picture 005_resize.jpg
    Picture 005_resize.jpg
    60.1 KB · Pregleda: 183
  • Picture 006_resize.jpg
    Picture 006_resize.jpg
    47.7 KB · Pregleda: 190
Svaka cast na trudu, u svakom slucaju, ali mi se ova isecena strana bas nesto i ne dopada (subjektivni utisak).
Probaj da fotkas sa oslonjenim aparatom na cvrstu podlogu zbog duge expozicije.
 
Samo tako nastavite i nateracete EA Games da napravi "Need 4 Case Underground" :d :d :d
Svaki case je lep na svoj nacin... Sve pohvale (izuzev CM :wall: )
Posto ste i mene zarazili imam par pitanja...
1. Gde nabavljate te fancy mrezice za cooler-e?
2. Nisam nesto vican sa ubodnom pa cu to ostaviti za pravog mastora... Samo jos i da ga nadjem... Zna li neko ko bi mogao da mi isece bocnu stranicu i koliko bi me lupio po usima? Rade li to auto limari...?
 
Poslednja izmena:
MurDock je napisao(la):
Rade li to auto limari...?
hm..ja ne bih.
pazi, bio sam kod nekog lika, on je sekao case i to, sad ja ne znam imena za to, to mi nije nije struka, ali mozes da se raspitas, neko sigurno zna....
siljci, koji podsecaju na dleta, od celika ako se ne varam, izuzetno su ostri. Napravi se sablon, i onda ides po njemu po povrsini stranice, pritiska se dok se vuce, i tako ne znam koliko puta. Malo duzi posao, ali mozes da radis raznorazne oblike, i ivica secenog je fantasticna. Ako znas nekog ko je metalac, oni znaju sta je u pitanju. Ovaj mi je pokazivao citav set tih stvarcica. Korisno. :)
Poenta je da nadjes nekog sa tim alatom, bilo poznanika, bilo neku metalsku usluznu radnju.
 
ajde mala ispomoc...

1)gde kupiti plexi (rekli ste na uglu Kralja M. kod klinickog al' ja to nisam nasao, jel moze malo detaljnije)... i da jel mogu ja tamo da odnesem stranicu pa da mi na licu mesta oni urade sve (iseku i izbuse rupe)...

2)gde sem u Imtelu imaju CM program, desk mi ne spomnijite oni za aerogate koji kosta 2800din u Imtelu traze 3500... mnogo kume... :) konkretno treba mi blacklight neonka (UV)

3)ko je kupovao one parascelent farbe jel moze da mi kaze gde, i koliko ih je placao... i svi koji ste radili bilo koji paint job jeste isli negde kod profesionalaca ili sprej u ruke pa farbaj...

to je otprilike to, kablove sam sredio, isekao stranicu, namunjio coolere... jos samo ovo da odradim...
 
da odgovorim sebi na pitanje 2)

ima UV neonki u PC Impulsu... 900din... nije malo... doduse jos ta neonka mi treba pa nema vise praznjenja dzepa tako da cu da dam... :)
 
I mene interesuje gde tachno u BG-u ima da se kupi plexi, poshto ce mi trebati jedno parche 35x45 i jedno parche 26x14. poshto ovde u SM deru 4000din je 1m2 plexija 4mm. Chuo sam da je u BG-u dosta jeftinije, a poshto imam buraza koji ide redovno za BG nije mi problem da on uzme.
 
_/Neo\_ je napisao(la):
I mene interesuje gde tachno u BG-u ima da se kupi plexi, poshto ce mi trebati jedno parche 35x45 i jedno parche 26x14. poshto ovde u SM deru 4000din je 1m2 plexija 4mm. Chuo sam da je u BG-u dosta jeftinije, a poshto imam buraza koji ide redovno za BG nije mi problem da on uzme.
Vise puta pominjano na forumu:
Galenika-Klirit Senjski trg 7 ili Kej Oslobodjenja 23 (obe u Zemunu)
http://www.planplus.co.yu/s/ppsrc.asp?Grad=mBg&Tekst=galenika&I1.x=20&I1.y=13#
Ako se dobro secam 1m2 je oko 2800din.
 
Poslednja izmena:
e hvala ti. Ipak 1200din je lepa ushteda, za te pare kupim ventilatore..
 
TOLIKO ZA PLEXI...

ma daj... kapiram da preko 700 din ne bi smeli da ti traze... pa koja je poenta home made stranice (dobro jeste da je unikatna i da znas da si je sam pravio) ako ne i da bude jeftina... tj. jeftinija...

evo ja sad odo u potragu za plexijem pa cu da javim sta sam uradio... :)

e da i sprej cu da kupim pa sta bude... ako userem nosicu u farbaru...
 
pa ovako koliko meni treba koshta 550din shto nije uopshte puno.
 
da i ako te mrzi da ides u Zemun imas isto Galeniku na cosku Pasterove i Kralja Milutina (prekoputa klinickog centra) i meni su uzeli za 47x32 nekih 370din sto je zaista lepo...

BTW evo upravo sam usrao stranicu sa farbanjem... malo sam na jednom delu naprskao vise spreja i stvorio kapljicu pa sam onda pokusao da popravim i gle cuda usro sam jos gore (mogao sam i da predpostavim da nije trebalo nista da diram)... e sad hoce li mi neko reci cime to da skinem, a da recimo ne ostetim onu boju ispod ili ajde nek je i ostetim nebitno samo da dobijem glatku povrsinu pa da opet probam...

AJDE LJUDI SJEBO SAM SE BAS (A NECU DA KUPIM GOTOVU STRANICU NIKAD)

posle ovoga se nosim mislju da odnesem ovo u farbaru da im dam 1000 din da mi ofarbaju obe stranice... da da ja sam isekao i drugu... e tek da vidite sta sam tu uradio... :smoke: mada drugu nisam farbao prva je bila zamorce... bice slika (mada ni digitalac nemam a dao sam sigurno do sad 50E na ovo jebanje sa kucistem), samo polako... :)
 
E pa posto si zasr'o sad ces da ribas :)
Lepo kupi smirglu, jednu krupnu, jednu 800, i jednu hiljadarku za kraj. E sad, udri i smirglaj dok ti ruke ne otpadnu :p Sto se tice one boje ispod, sta te briga jos bolje oko ode, uostalom sad i nemas izbor ides do metala. Posle farbaj, ali lepo. Imas hiljadu i jedno uputstvo na netu kako se farba sprejom. Najbitnije je da ne priblizis mnogo i da saras :d Ajde procitaj lepo pa polako ;)
 
skapirao sam... :(

sad cu da vidim da uzmem od nekog ako ima metalnu cetku koja se kaci na brusilicu pa se sa tim polira... mada i to treba da se jebavam... zivote...

a opet me **** sta cu na kraju da dobijem, smirglani predmeti nikad nemaju lepu teksturu... uvek je to malo glupavo odradjeno...

neznam, nisam pametan... :)
 
A lako ti je to , poslusaj gore pomenutog usera, ismirglaj to malo pa onda samo predjes sprejom.Ne znam kako je to toliko tesko...???Sprejom se farba sa odredjene daljine, ako imas nekoga starijeg pored sebe daj njemu, jer sve su prilike da ces opet da se "pokakis" u to :)
 
Nazad
Vrh Dno