Šta je novo?

Neonke, uv svetla, farbe

Strahota, ja ovo ne bih drzhao na stolu da mi plate. :bljaks:
 
Mozda ne izgleda lepo,ali je zato jedinstveno u svakom slucaju.
 
Ljudi posto mi tek brat ide za Beograd sledece nedelje , interesuje me dje ima da se kupi mreza za kuler, mislim ukrasna koja se kazi na plexiglas (malo mora da se nasminka:))...gledao sam cijene u Pyramidu ali tamo je mnogo skupa roba, ta mreza kosta oko 10 eura sto je mnogo za to...imali je slucajno u Imtelu???
Poz...
 
E to me interesuje , znaci ima ih u Imtelu...ok hvala puno ;)
Poz...
 
@M3: Ako mislis na na onu sa sitnim rupicama, uradi sam ;) Ako mislis na "grill" tj onu kao sa ventilatora za hladnjake CPU-a, onda ti ostaje jedino tako neka cena za 10-tak evra, nazalost jeste mnogo za tako nesto, ali ako pogledas kolko kostaju thumb screws, i nije :)
 
DA da "Gril" me interesuje...ali im je cijena....uhh...
 
Evo usao sam i ja u taj "proces" modovanja kucista. Za sad je u planu klasika:providna stranica, svetleci kuler, rounded kablovi. Tip za one koji seku stranicu. Razmisljao sam se kako cu i sta cu sa tim seckanjem i onda pomislim pa majku mu mora da ima neko kome je to posao - da sece lim. Procunjam malo bulevarom i...tana na naaaa. Lik mi je po mojoj semi isekao lim za cirka 5 minuta, i sve to mi naplatio ...100 dindzi :banana: Sekao je brusilicom, i korektno je odradio posao, e sad naravno da cu ja malo jos da ismirglam ivice, ali mislim da je to to. Inace lik se nalazi odmah preko Vukovog parka pa u dvoristu (ima reklama). Sad idem po plexi, pa cemo da vidimo. Jos samo da se odlucim za boju neonki, koja po vama najlepse izgleda?

Bice, ako bog da kad zavrsim i neka slicka... ,)
 
e samo da vas pitam koliko su ti rounded kablovi i neku slichicu plz da vidim kako to izgleda...?!
 
Kablovi su ti izmedju 250 i 350 dinara.

Inace ljudi ja bih nekako da izbegnem srafljenje plexiglasa. Neko rece da ga je lepio superlepkom, moze li to? Mozda silikon?

Evo slike rounded kablova, inace imas ih u raznim bojama:
 

Prilozi

  • after.jpg
    after.jpg
    25.6 KB · Pregleda: 203
Dobri su ali je po meni mnogo ljepse kad je sa srafovima,jer onda tek dolazi sve do izrazaja....
ALi ovi kablovi su do jaja ;)
Poz...
 
danas sam ja kupio u imtelu duzina 18" 300din a 24" 400 din....prelepi su! i vise nego upotrebljivi u kucistu!
 
J Lo je napisao(la):
Evo usao sam i ja u taj "proces" modovanja kucista. Za sad je u planu klasika:providna stranica, svetleci kuler, rounded kablovi. Tip za one koji seku stranicu. Razmisljao sam se kako cu i sta cu sa tim seckanjem i onda pomislim pa majku mu mora da ima neko kome je to posao - da sece lim. Procunjam malo bulevarom i...tana na naaaa. Lik mi je po mojoj semi isekao lim za cirka 5 minuta, i sve to mi naplatio ...100 dindzi :banana: Sekao je brusilicom, i korektno je odradio posao, e sad naravno da cu ja malo jos da ismirglam ivice, ali mislim da je to to. Inace lik se nalazi odmah preko Vukovog parka pa u dvoristu (ima reklama). Sad idem po plexi, pa cemo da vidimo. Jos samo da se odlucim za boju neonki, koja po vama najlepse izgleda?

Bice, ako bog da kad zavrsim i neka slicka... ,)
hm ja sam skoro sve odradio....svetlece i ne svetlece kulere sam postavio ... za sam samo tri komada...jedan ispod harda, drugi na prednjem delu, a treci na zadnjem delu kucista. U planu mi je menjanje zadnje 8ce sa jednom 12com...al otom potom. Stavio sam neonku ... zelenu i rounded kablove. ostaje mi samo da roknem plexi. covek mi je obecao secenje al nikako da ga navatam. plexi ima valjda na buvljaku da se kupi. nakon toga cu sigurno da radim neki paintwork na drugoj stranici, i neki tripovi sa diodama koje sam jos ranije osmislio....danas mi je bas drug dao super ideju :) da stavim onu kuglu iz diskoteki :) hehehe sto se vrti :) strasno :) kad bi je nasao mozda bi je i stavio :)
 
bgillegal je napisao(la):
da stavim onu kuglu iz diskoteki :) hehehe sto se vrti :) strasno :) kad bi je nasao mozda bi je i stavio :)

haha, e odosmo u krajnost :) Mozda da osnujemo neku ligu, pa ko napravi najveci kich od kucista dobija roze musku bundu, cipele sa platformom i krzno za Logitech volan :d :d :d
 
hehe ili jednostavno da napravimo emisiju pimp my comp :) hehee reci....
 
E, pa zamisli kakvu bi ekipu okupili, i kakva bi to kucista bila ccc, samo nam sponzor treba..Anyone? Nego sta sam ono hteo...da, ljudi ja sam se stvarno nalozio da ofarbam ovu moju kantu ;) U osnovi bi bilo ferari crveno kuciste, a zanima me kako bi to bilo nekim boljim autolakom da se odradi? Da ga ne za*erem skroz a? Neki lik je ekstra odradio kuciste kombinacijom autolak + ono za voskiranje automobila?
 
meni je ta crvena extra gadna....skroz je krvava kad su u pitanju kucista....kad bi mogla da se nadje crvena mat boja to bi bilo idealno....a ove sjajne crvene tesko da ce da prodju...idem da spawam///
 
J Lo je napisao(la):
Inace ljudi ja bih nekako da izbegnem srafljenje plexiglasa. Neko rece da ga je lepio superlepkom, moze li to? Mozda silikon?

Ja sam lepio super lepkom!!! :d Odlicna varijanta, samo se potrudi da ne iskrivis lim i savrseno ce da legne. Silikon je "debeo" i ne drzi tako dobro, pocne da se ljusti. Ako nema plexija na buljavku idi u Uradi sam, nije daleko odatle
 
ja sam stavio staklo jer nisam mogao da nadjem plexi i zalepio ga super lepkom i drzhi vrhunski...
 
Poslednja izmena:
J Lo je napisao(la):
Kablovi su ti izmedju 250 i 350 dinara.

Inace ljudi ja bih nekako da izbegnem srafljenje plexiglasa. Neko rece da ga je lepio superlepkom, moze li to? Mozda silikon?

Evo slike rounded kablova, inace imas ih u raznim bojama:


Isti ovaj kabl sam i ja uzeo, ma prezadovoljan sam! Nije mi bila fora da budu sarene zicice u obojenom gumenom crevu, a ovo isprepleteno zicano whatever mu bas daje shmek. Jos kad popalim svetlece osmice u kucistu, pa se presijava preko kablova...

Fali mi jos samo hydraulics na kucistu da se dize u spusta :smoke:
 
Nece to toliko da se presijava koliko se ti nadas imam njih 2x rounded kablove IDE i jedan za floppy takodje rounded, zatim cetiri neonke i tri svetleca ventilatora i nista se tu posebno ne presijava.
 
Slobodno stavi ovaj za HDD na CD
 
nikola1984 je napisao(la):
HVALA!


Znam gde se kace ali nisam znao na koliko volti jel one mi ne trebaju za komp. nego za kola pa neznam kako bi to islo


Izvinjavam se za offtopick
stvarno si mu sad J*** K*** neonke za komp da kacis na kola. Brate budzenje auta je mnogo skup sport a pored para treba i malo stila a ako imas para a nemas ideju odes lepo u Juzni Bulevar prodavnica samo za te stvari a ako ti je to daleko tu je i Centar Boban na Dorcolu i Sparco radnja.
poz.
 
E, jel zna neko, gde ima da se kupe one vec isecene/modovane stranice za kuciste? Znaci vec nalepljen plexi... Za ona najsocijalnija kucista ! Video sam 100x na slici u halo oglasima kuciste kao moje (no name) sa modovanom stranicom! 100% ima negde da se kupi! GDE?????
 
@vukb: nista tim neonkama ne fali ako idu u gepek ili u kasetu ili cak pod haubu, moze to jako lepo da se uradi i izadje jeftinije nego da kupujes istu, a ko ne i goru (madjarsku ili kinesku) neonku za vise para u auto-shopovima koji nemaju obzira prema kupcima...
 
Stavis mu crvenu neonku iza prednje maske i kao bljuje vatru :D
 
gx-x je napisao(la):
@vukb: nista tim neonkama ne fali ako idu u gepek ili u kasetu ili cak pod haubu, moze to jako lepo da se uradi i izadje jeftinije nego da kupujes istu, a ko ne i goru (madjarsku ili kinesku) neonku za vise para u auto-shopovima koji nemaju obzira prema kupcima...

1.Ja rekoh da je to skup sport.
2.Prvi put cujem da se Sparco pravi u madjarskoj ili u kini.
3.Mozes na fici da stavis znak od mecke :D ali to opet nije mecka.
 
Nazad
Vrh Dno