Šta je novo?

Neonke, uv svetla, farbe

@CAR i kompanija zainteresovana za UV sensitive sleeving:
A odakle cete nabaviti black light za kuciste ako uzimate navedeno? :)
 
NightVision je napisao(la):
@CAR i kompanija zainteresovana za UV sensitive sleeving:
A odakle cete nabaviti black light za kuciste ako uzimate navedeno? :)
Sta znam... isto iz inostranstva? :d


Mada, pise u cenovniku imtela da imaju neki CM-ov blacklight...
 
Sad sam pretrazio njihov cenovnik (od 15. oktobra) uzduz i popreko i nema ga!!!
BTW, cenovnik su mogli malo bolje da urade (po grupama i pregledno), a ne ovako. Oci mi ispale! Srecom postoji ono "find on this page". :)
Ako neko zna gde ima black light kod nas nek javi.
 
NightVision je napisao(la):
Sad sam pretrazio njihov cenovnik (od 15. oktobra) uzduz i popreko i nema ga!!!
BTW, cenovnik su mogli malo bolje da urade (po grupama i pregledno), a ne ovako. Oci mi ispale! Srecom postoji ono "find on this page". :)
Ako neko zna gde ima black light kod nas nek javi.

Evo ima u Imtelu ovo :
CoolerMaster, Aurora CCFL, Neonsko svetlo za kuciste, Dualpakovanje, zvucna kontrola, UV Purple za 710 din. a ako ga ne bude imate isto u
Desku (29.Nov.) za nesto malo vise para.Saznao sam inforamciju da
ima Vantec Cable Sleeving Kit u Hrvatskoj pa pretpostavljam da ce se
neko setiti da donese malo toga i ovde.Evo i par slika onako za mastarenje
to je u svakom slucaju dzabe. :d
 

Prilozi

  • 010.jpg
    010.jpg
    79 KB · Pregleda: 243
  • 340.jpg
    340.jpg
    97.2 KB · Pregleda: 211
  • xoxide_1812_28457633.jpg
    xoxide_1812_28457633.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 213
  • 040.jpg
    040.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 210
NightVision je napisao(la):
Sad sam pretrazio njihov cenovnik (od 15. oktobra) uzduz i popreko i nema ga!!!
BTW, cenovnik su mogli malo bolje da urade (po grupama i pregledno), a ne ovako. Oci mi ispale! Srecom postoji ono "find on this page". :)
Ako neko zna gde ima black light kod nas nek javi.
Bio blacklight u cenovniku pre nekih dve nedelje, kada sam ja gledao... secam se, i znam da je cena bila nesto jaca od ovih obicnih neonki (nesto smesno, tipa 30-40 dinara).

Ako nista drugo, ima ova UV neonka...
 
@noki: Koliko su ovi kablovi sto se provode kroz kuciste sto svijetle???
Inace 3 slika ...
 
@M3 ima u Hrvatskoj bas taj set (VANTECUSA) znaci UV kabl sleeving u raznim bojama (zuta,plava,zelena,crna,crvena) jedino plava i crna nisu UV senzitivne za ispod 25 eura.Dodatno se prodaju UV prikljucci EZ grip Molex 4-pin,+12V,itd i jos UV
slot protectori da ne bi vam prazni slotovi skupljali prasinu a istovremeno se poboljsa estetika unutrasnjosti vaseg kucista.

Evo i linka : http://www.vantecusa.com
 
Evo isjekao sam stranicu sa brusilicom i vrh je ispalo :)
Samo mi ostaje neonke da ubacim i malo unutra da sredim kablove ali glavni posao je obavljen ;)
Pozdrav...
 
Poslednja izmena:
Ajde daj slicice da ga pogledamo :)
 
Dajte ljudi nabavljajte te UV mrezice, bas sam se nalozio. :D
Taman sam kupio UV neonku, onu Auroru, u Imtelu i jedan rounded ata133 i jedan sata UV kabl, i samo mi jos ovo fali. :)

POZ :wave:
 
Kad ga zavrsim kacim slike ;)
Poz...
 
Gidra85 je napisao(la):
Dajte ljudi nabavljajte te UV mrezice, bas sam se nalozio. :D
Taman sam kupio UV neonku, onu Auroru, u Imtelu i jedan rounded ata133 i jedan sata UV kabl, i samo mi jos ovo fali. :)

POZ :wave:

Razocaracu te ali Aurora nije UV neonka nego obicna, imam ih 4 komada, veruj mi.
 
Gidra85 je napisao(la):
Dajte ljudi nabavljajte te UV mrezice, bas sam se nalozio. :D
Taman sam kupio UV neonku, onu Auroru, u Imtelu i jedan rounded ata133 i jedan sata UV kabl, i samo mi jos ovo fali. :)

POZ :wave:


Reci mi Brate jesi S-ATA UV kabl isto uzeo u Imtelu i koliko si platio?
Jel ima vise boja?

Poz........ :)
 
@topuz: Ti imas verovatno one obicne, ja sam kupio CoolerMaster, Aurora CCFL, Neonsko svetlo za kuciste, Dualpakovanje, zvucna kontrola, UV Purple i kosta 710 dindzi. :)

@noki: Platio sam 200 dinara i ja sam video u dve boje (nandzarastoj :d i crvenoj). Ako vidis u cenovniku i purple to je crvena koja se vodi kao purple, to mi je rekao lik iz prodavnice. Inace odlicno i interesantno izgleda (svetli). :D

POZ :wave:
 
@topuz: Ti imas verovatno one obicne, ja sam kupio CoolerMaster, Aurora CCFL, Neonsko svetlo za kuciste, Dualpakovanje, zvucna kontrola, UV Purple i kosta 710 dindzi.

Ma to ja imam. Ali to NIJE UV neonka. Jedino ako ima veze to sto je tvoja ljubicasta a moja plava? mada sumnjam
 
Izvinjavam se sad sam video da ima Purple obican i UV Purple
 
Ma OK, potkrala ti se greska ;)

POZ :wave:
 
A jel se razlikuje nacin na koji svetle od obicnih ljubicastih koje nisu UV?
 
Svetle na isti nacin kao i obicni samo u purple boji. :)

POZ :wave:
 
Jel imas slicicu da postujes?
 
Ljudi samo mi jos recite koliko dodje neonki u pakovanje 2 ili 1 ...posto ovamo u Pg imaju neonke koje kostaju vjerovali ili ne citavih 25 eura a ima ih i po 34 eura sto je namrtvo skupo i to dodje samo jedna neonka !!!Ipak cu da sacekam malo pa kad budem isao za Bg , onda cu tamo da kupim posto je ovamo preskupo!!!
Pozdrav...:wave:
 
Coolermaster UV neonke u Imtelu (2kom + zvucni senzor), ima ih u raznim bojama a ima i posebno UV purple (blacklight). Obicne su 690din, a ova UV je 710din. Provereno (kupljeno ;) ).
Pridruzujem se zeljama za UV sleeving. Dajem duplo!
Btw, ima li gde UV senzitiv plexi kod nas?
Skupljam materijal za neki zli mod. :D
Ma interesuje me sve sto kod nas ima da se nadje a moze se iskoristiti za modovanje chiefteca.
I, da, jos mi treba prednji panel za Chieftec BX (moze i samo onaj sredisnji deo sto se odvaja), ima li to da neko prodaje kod nas???
 
M3 je napisao(la):
Ljudi samo mi jos recite koliko dodje neonki u pakovanje 2 ili 1 ...posto ovamo u Pg imaju neonke koje kostaju vjerovali ili ne citavih 25 eura a ima ih i po 34 eura sto je namrtvo skupo i to dodje samo jedna neonka !!!Ipak cu da sacekam malo pa kad budem isao za Bg , onda cu tamo da kupim posto je ovamo preskupo!!!
Pozdrav...:wave:
Te od 25€ (samo jedna) mora da su one TT-ove... kupio sam ja jednu u Pyramid-u, pre nekih godinu dana.
 
Ma joj nisu TT nego neke sssss...samo neka su zdravo nikad nisam cuo za njih !!!
ALi posto sam uzeo plavi plexiglas ocu da uzmem bijelu neonku ...znaci u Imtelu dolaze 2 u pakovanju odlicno ...
Hvala i poz...
 
A zasto ne bi uzeo plave? Bice bolje ako je plavi plexi.
 
A sto znam bas mislim ako je plavi da treba da idu bijele neonke ...onda sve dolazi do izrazaja!!!
 
Ja imam plavi plexi i plave neonke i bas super izgleda, video si sliku, te bele su mi onako obicne.
 
MA vidjecu , to je najmanji problem...
 
kako ovo?

E i ja odluchih da malo pilam svoje kucishte...pa imam par pitanjaca...
1.Gde ste svi nabavili taj plexiglas ili kako vec?koliko koshta?
2.Da li je poterbno neko ekstremno hladjenje kucishta tj. da li te neonke mnogo griju kucishte?
3.Da li je dovoljno te dve neonke da se lepo osvetli kucishte?koju bi mi boju preporuchili?

Unapred hvala.... ;)
 
Evo ovako ja sam danas kupio plexiglas (mjere)47x45 i ispalo me je 7 eura ;)
Sto imas ih use tice neonki Imtelu , one kostaju 10 eura (pakovane od 2 komada) i milsim da je sasvim dovoljno da se osvijetli kuciste !!!
I jos nesto te neonke se ne griju ...jer da se griju istopili bi plexiglas ;)
Poz...
 
Nazad
Vrh Dno