Šta je novo?

ZTE Blade G

E ovo je vec nesto, sad ce Blade da poleti :) u sredu cu dobiti jedan na par dana, root mora da padne i odma brisanje sranja i OC :)
 
nemoj da se zaleces sa brisanjem sranja da ga ne bi brikovao! jedan momak se vec zaleteo... bolje sacekaj CWM znog backup-a ;)
 
Oce brick kad obrises sistemski folder :D
 
Ako neko bude obrisao nepotrebne aplikacije,bilo bi dobro da okaci ovde spisak sta je sve obrisao,da i mi odradimo po tim koracima,da nebi sj.... fon...
 
Dobar dan narode. Imam jedno pitanjce: planiram da uzmem telefon u telenoru i dvoumim se izmedju Zte blade g i Sony xperia e.Citao sam stare postove i zeleo bih da vas pitam koji bi ste vi preporucili? Drazi su mi sonyevi telefoni ali blade g ima bolje specs. Voleo bih da uzmem onaj koji ce mi duze trajati , i pretpostavljam da je lakse rutovati xperiu, ali opet, zelim vase misljenje. :type: :)
 
zte! jeste da ima malih mana od kojih je pomalo pregrevanje kad ga previse cackas,ali i to ce se nadamo se ispraviti cim izadje custom rom! Ali ekran veci ,kamera solidna ,zvuk solidan baterija extra,brzi od xperie,a i sad postoji proces za root zte,tako da moja preporuka ti je da uzmes zte!
 
Ma kakva Experia e, go*no malo. Uzimaj Blade G dok ga ima jos.
 
Telefon je OK, jedino ga treba izbegavati ako planiraš da slušaš muziku preko njega. Nikakve sluške mu ne pomažu, zvuk je S*ANJE! Svaki Sony ima 100x kvalitetniji zvuk!
 
E hvala na savetima , ali ispada da necu moci uzimati telefon do sredine oktobra :S: , tako cu da sacekam i da vidim da li ce neki novi modeli do tada izaci. Da li vi znate za neke? :wave:
 
Sacekaj onda oktobar pa cemo videti sta ce biti tada u ponudi i za koji novac. ;)
 
Ne, ne onda sacekaj decembar i novogodisnju akciju ;)
 
Dobre ideje! ;)
 
Prelećem malo po ovoj temi, pošto sam ponosni vlanik ZTE grand x-a. I sve nekako izgleda već viđeno. U početku izgleda ok za te pare, posle neki sitniji nedostaci počinju da se pojavljuju, tu oko 12 strane se pominju custom ROM-ovi...Ako vas zanima kako se sve završava idite na temu ZTE Grand-x, poslednja strana, i sve će vam se samo kas'ti. A sve lepo već napisano, dok ima ovaca i telefonske kompanije će da šišaju.
 
Ne izvaljuj. To sto je jedan model bio feler ne znaci da su svi. Po tebi najbolje da ZTE ugasi firmu zato sto su uprskali sa jednim modelom i to koji se uglavnom samo u Srbiji prodavao (otarasili se skarta).
 
Prelećem malo po ovoj temi, pošto sam ponosni vlanik ZTE grand x-a. I sve nekako izgleda već viđeno. U početku izgleda ok za te pare, posle neki sitniji nedostaci počinju da se pojavljuju, tu oko 12 strane se pominju custom ROM-ovi...Ako vas zanima kako se sve završava idite na temu ZTE Grand-x, poslednja strana, i sve će vam se samo kas'ti. A sve lepo već napisano, dok ima ovaca i telefonske kompanije će da šišaju.

Kakvi ste vi vlasnici tog grand x-a to je neverovatno...
Kupili ste feleričan fon i sad želite da se svima to desi ko god kupi ZTE, sramota!
 
Kakvi ste vi vlasnici tog grand x-a to je neverovatno...
Kupili ste feleričan fon i sad želite da se svima to desi ko god kupi ZTE, sramota!

Osecam se prozvanim ovde pa imam potrebu da prokomentarsiem koju, ja NE ZELIM NIKOM NIKAKVO RUZNO ISKUSTVO DA SE DESI ko ima ZTE ali moje iskustvo sa tom firmom je ruzno i ja nemam vise poverenja u tu firmu sto ne znaci da su neki modeli losi. Ljudi koji su imali problema sa ZTE imaju razlog da budu ozlojedjeni i da ukazu na probleme koje su imali, ako ne razumes o cemu pricam verovatno nisi imao problema sa telefonom do sada kao mi sto smo ih imali. Nije samo jedan model u pitanju ima jos modela te firme koji su se pokazali vrlo lose ali nema razloga sad da svaki po naoosob da spominjem i njihove mane. Meni je drago da ste vi zadovoljni korisnici i zelim vam da i dalje to budete bez sarkazma ikakvog. Ali ja cu i dalje smatrati tu firmu za los izbor I naravno svakom cu preporuciti da je zaobilazi u sirokom luku dok se zaista sa nekim modelom i ne dokazu u praksi. Verujem da do nas dolaze losi telefoni te firme ali iz tog razloga i treba pisati o svakom problemu koji se uoci da bi svi mogli procitati i znati za to. :wave:
 
Poslednja izmena:
Osecam se prozvanim ovde pa imam potrebu da prokomentarsiem koju, ja NE ZELIM NIKOM NIKAKVO RUZNO ISKUSTVO DA SE DESI ko ima ZTE ali moje iskustvo sa tom firmom je ruzno i ja nemam vise poverenja u tu firmu sto ne znaci da su neki modeli losi. Ljudi koji su imali problema sa ZTE imaju razlog da budu ozlojedjeni i da ukazu na probleme koje su imali, ako ne razumes o cemu pricam verovatno nisi imao problema sa telefonom do sada kao mi sto smo ih imali. Nije samo jedan model u pitanju ima jos modela te firme koji su se pokazali vrlo lose ali nema razloga sad da svaki po naoosob da spominjem i njihove mane. Meni je drago da ste vi zadovoljni korisnici i zelim vam da i dalje to budete bez sarkazma ikakvog. Ali ja cu i dalje smatrati tu firmu za los izbor I naravno svakom cu preporuciti da je zaobilazi u sirokom luku dok se zaista sa nekim modelom i ne dokazu u praksi. Verujem da do nas dolaze losi telefoni te firme ali iz tog razloga i treba pisati o svakom problemu koji se uoci da bi svi mogli procitati i znati za to. :wave:

Slazem se sa gore navedenim jer sam i ja imao istu muku sa grand-om ( resio ga se na vreme) . I ne daj boze da neko ima problema sa zte-om, politika telenora i ovlascenog servisa je takva da vrlo brzo uvidis da se takvih firmi treba kloniti ( zte) .
 
Nije post upućen tebi nego isključivo onom "kolegi" zlobnom i sličnima njemu.
Pratim ja temu o grandu i znam da si ti ok ;)
 
ZTE Skate je bio odličan telefon u svoje vreme. Ja sam menjao moj Samsung Galaxy Ace za taj ZTE i nisam se pokajao ni jednog trenutka. Još uvek taj ZTE radi kod drugara.
 
^Blade 2 takodje, xxx puta flesovan, ispadao isto toliko.. Radi ko zmaj. I ovaj Blade obecava. Rootovao sam drugarov i nabacao igara i aplikacija i mucio ga zesce, greje se ali je brz i stabilan. To je najbitnije.
 
Zte blade 1 je bio zakon isto. Zte blade III ima probleme sa baterijom, barem se meni desavalo. Zte grand x crkava ploca. Zte blade G ume da se ugasi jel je processor oc sa 1ghz na 1.2ghz.
 
Jel neko uspeo da natera navigaciju da radi na ovom fonu? Primo ili MyWay svejedno...
Potrebna mapa evrope sa srpskim navodjenjem i menijima.
Ako neko moze da pusti link na pm bio bih mu veoa zahvalan.
 
Pomoc, zabo mi je telefon u skype.. i ne mogu nista da uradim.. pomoc.
 
Restartuj telefon
 
Nazad
Vrh Dno