Šta je novo?

ZTE Blade G

SOOUTH@ ubedljivo najbolja kupovina u telenoru je galaxy s advance koji uz paket play+xl dobijamo za dinar,kakav zte...
 
Ode sestrin telefon u servis.. nema ni punih 24 sata rada :d Ljubazna likusa je odma uputila u ovlasceni servis sa izgovorom kako ona nije ovlascena da to gleda i kako ce u servisu oni sve to da pogledaju.. rekose joj da ce u Ponedeljak imati vise informacija.Samo ne znam u koj Ponedeljak :D Dakle njihovom bezobrazluku i bahatosti nema kraja,uredjaj koji je jedva bio u funkciji 24 sata ide na servis..( u pitanju je blic koji ocigledno nije radio od pocetka samo sto je eto trebalo malo vremena da se to vidi) sta ces nije smela da se slika u mraku :d
 
SOOUTH@ ubedljivo najbolja kupovina u telenoru je galaxy s advance koji uz paket play+xl dobijamo za dinar,kakav zte...
Ma to znam i ja ,al ipak samsung je duplo skuplji ,mene interesuje telenor smart hd ili zte blade g :) ,al ako bude para samsung je moj :D
 
Smart HD.
 
Blade G
 
Javise danas iz servisa Sms-om da je telefon DOA ( kratko i je***tacno) :d Javlajam dalje kako se odvija situacija! A sto se tice telefona sacekaj malo.. mislim da pocetkom sledece nedelje izbacuju nove telefone a medju njima i Telenorova dva ( tj alcatel) koji ce biti povoljni.
 
Poslednja izmena:
Kako je Dead On Arrival ako kad si ga predao u servis nije radio samo blic?
 
^ Tako se tretira, jer je reklamacija izvršena vrlo brzo nakon preuzimanja. Znači da ga neće popravljati, već dobija nov telefon.
 
ZTE zakonom zabraniti.

Stari Skate i Blade su bili extra telefoni, sve posle toga tuga...
 
Ja sam ga uzeo pre 10 dana :D Utisci nije los ali ram ga ****...Svi kojima smeta ram neka skinu memory booster pro ili full verziju ali sa drugih sajtova ne sa marketa placa se :D Ali kad se to uradi fon ne baguje nimalo Aplikacija i kes radi i defragment i ram skida :D Meni je predobra i preporucujem za telefon :) Onemogucite fb i tako sta vam ne treba i bice vam super meni je uvek ram na 100 mb sto je dovoljno za po neku igricu igrao sam Real footbal 2012,subway surfers,raging thunder 2 i mnoge mrzi me da ih nabrajam :D Za ram sam sredio i sad leti :D Baterija bez prevelikog koriscenja 4 5 dana meni traje 2 3 ali internet igrice i tako :) Kamera je meni odlicna skinite snap camera isto se placa ali ubija i sredite i kameru imate i photo shop touch da skinete takodje se placa ali zato efekti kao pravi ps :) Nemam ni jednu manu za njega :D Koliko para toliko i muzike sto bi se reklo ali mora malo i da se trazi inace sam se razmisljao da ga vratim dok nisam sve to skinuo :D pre sam koristio Clean master ali kad sam presao na memory booster ni jedna mana :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo uzeo sam ga i ja pre par dana i nemam nekih zamerki osim sto je zvuk u slusalici tokom poziva dosta nizak/slab...jel ima neko slican problem?
 
Imam ja sa slusalicama problem kod svih tako izgleda kad se stisne ono sto je zakaceno na slusalice radi jace al niko nije da ono drzi o_O I lako se izvuku tako da nece moci na njega sluske
 
Слушао сам музику преко слушалица и добро се чује.
Када кажем добро мислим на гласно, квалитет је онако...
 
Nisam mislio na slusalice (to nisam ni probao jos :)) vec na zvuk iz zvucnika na samom telefonu...zvuk prilikom zvonjenja je sasvim ok ali kada pricam sa nekim dosta ga slabo cujem a sve je na max.
 
Нисам причао на овом телефону, али се брат није жалио...
 
Bio sam juce do telenora ,i gledam blade g i jedan covek iza mene kaze ,nemoj to slucajno da si uzeo ,meni se pokvario posle nedelju dana ,pa sad me interesuje interesuje jer crko jos nekom :)
 
pozdrav ljjudi .
Ja sam nov na ovom forumu.. Pre 3 nedelje sam uzeo Zte Blade G u telenoru i prezadovoljan sam sa njim. :) Da li zna neko gde bi mogao da nabavim silikonsku zastitu za njega ..? Hvala unapred :smash:
 
Jeste mojoj sestri,istog dana kad ga je uzela...i dalje ceka odgovor iz telenora.
 
Bio sam juce do telenora ,i gledam blade g i jedan covek iza mene kaze ,nemoj to slucajno da si uzeo ,meni se pokvario posle nedelju dana ,pa sad me interesuje interesuje jer crko jos nekom :)

Proslo nedelju dana i za sada sve OK...uz naravno extremno cackanje s obzirom da je nova igracka...izgleda kako se kome zalomi.
 
pozdrav ljjudi .
Ja sam nov na ovom forumu.. Pre 3 nedelje sam uzeo Zte Blade G u telenoru i prezadovoljan sam sa njim. :) Da li zna neko gde bi mogao da nabavim silikonsku zastitu za njega ..? Hvala unapred :smash:

Ja sam narucio iz Kine ali ce mi drugar doneti.
Mozda da probas preko dealextreme-a ili aliexpress-a ako ne nadjes ovde?
 
Pici ovaj Blade G za sve pare, i 5900din doplate uz PiS 500 stvarno nije mnogo.
 
Bio sam juce do telenora ,i gledam blade g i jedan covek iza mene kaze ,nemoj to slucajno da si uzeo ,meni se pokvario posle nedelju dana ,pa sad me interesuje interesuje jer crko jos nekom :)

Meni perfektno radi vec mesec dana nisam imao nikakve probleme niti se sam gasio zavisi u cijim je rukama uglavnom :) Ram moze da mu bude problem pa se zato zakuje ako mu ram oslobodite posle svega sto radite ne brinite se :) Uzmu telefon a ne znaju za njegov ram i skidaju mu igrice jake cim vide android 4.1.2 misle da je jak fon i onda ga upropaste po meni :D Uglavnom meni nema nikakav problem osim ****nih slusalica!
 
Sta mislite, ovaj telefon ili LG Optimus L7 II? Nesto nemam hrabrosti da se upustim u kupovinu ZTE-a...
 
Бољи је LG, само не знам која је разлика у цени... Ако је пуно скупљи онда боље узми ZTE. Братов ради скоро месец дана без рестарта :)
 
Pozdrav! Posto nema nesto puno informacija o njemu, da napisem i ja nesto iz mog iskustva od par casova.
Bio sam danas u Telenoru, uzeo ovaj telefon za 1 din...Inace, tu gde sam ga ja uzeo u Subotici bio je poslednji komad :D Trazio sam neke recenzije i utiske na netu ali ih nema bas mnogo, jos je relativno nov model. Koliko sam shvatio imaju ga pored Kineza i Rusi, Cesi a valjda treba da se pojavi i u Francuskoj. Prvo sto sam pomislio kad sam ga pogledao je bilo: Cemu toliko praznog prostora iznad i ispod ekrana? :p Iznad je naravno zvucnik, druga kamera, senzor za svetlo i mala diodica za notifikacije.
Izrada je po meni ok, deluje malo duguljasto i da ima uzak ekran :D Poklopac baterije je nesto kao gumiran ili matiran, sta znam, uglavnom nije gladak kao na ZTE Skate koji sam do sada koristio i bio prezadovoljan btw :) Nema onog osecaja da ce ti iskliznuti iz ruke... Baterije ne moze da se izvadi.
Verzija Androida je 4.1.2. Sto se tice ovog Telenorovog ROMa, prenatrpan je nepotrebnim aplikacijama koje jedu RAM. Kontam da jako lose utice na performanse telefona i da bi mogao da se pokaze mnogo bolje sa nekim custom ROMom i mozda clockovanjem na sta cemo verovatno morati jos dosta da sacekamo.
Zvonjava je dosta tiha, dok je slusanje muzike preko playera dosta dobro na zvucniku. Zvuk tokom razgovora je dobar.
Toliko o mojim prvim utiscima, za dalja iskustva cu pisati ovde. Ja sam za sada zadovoljan dobijenim za te pare.
Pozdrav.
 
Nece biti nikakav custom rom za ovaj fon, otice u zaborav kao i grand x...
 
Posle velikog odusevljenja docice isto tako brzo i veliko razoraranje.
 
Nesto sam razmisljao da uzmem iz telenora, pa sta vi mozete da kazete koji je najbolji od ovih i da mi napisete ponesto o svakom
Telenor Smart Pro, Telenor Smart Pro 2, ZTE Blade G, Samsung Galaxy Ace Plus
 
Pa s obzirom da su svi modeli koji su bili bolji od njega otisli, blade g mozda ostaje kao najbolji izbor.
 
Nazad
Vrh Dno