Šta je novo?

ZTE Blade G

Telenor je pustio zvanican update na v6, 38mb. Juce pustio kod drugara, proslo bez problema. Ne morate skidati onih 300mb pa rucno flesovati
 
Telenor je pustio zvanican update na v6, 38mb. Juce pustio kod drugara, proslo bez problema. Ne morate skidati onih 300mb pa rucno flesovati

Samo da se javim da sam flešovao CWM i rutovao baš tu Telenor v6 (ZTE Blade G Android 4.1.2) bez problema.
Ovde je sve što vam je potrebno, samo pratite uputstva i neće biti problema.
http://www.4shared.com/rar/rH7FwUDT/ZTEfLuXx.html

Dekodirao, očistio od đubreta telefon i sve radi odlično cheers
Nešto kasnije neki ROM da se stavi ...

Vredi li stavljati ovaj Sweden ROM ?
 
Poslednja izmena:
Vredi Swedski... Odlican je... Ja sad isprobavam i ovaj Makedonski, koji je jos noviji od Swedskog, pa ce da vidimo... Za sad je ok...
 
@micens aj baci link originalnog makedonskog roma u inbox ako ga imas a da nije sa zvanicnog zte sajta. odatle ne mogu da ga skinem
 
Nemam ga nigde na internetu okacenog... Ja sam skidao sa zvanicnog sajta... Jeste trajalo nekoliko sati, ali se skinuo...
 
:( ma meni nece da ga skine, prekine se na 20ak posto i to je to...
 
Pa jedino da ti ga uploadujem negde... Ako hoces...
 
moze, bio bih ti veoma zahvalan na tome :) evo vec 15. put pokusavam da ga skinem i nece, skine oko 20mb i stane... :/
 
Krece upload, pa cu postaviti ovde link... Pa da moze jos ko da skine ako mu treba ;)
 
Evo ga link za Makedonski V12 rom spreman za flash preko CWM-a... Znaci nista ne treba modifikovati, samo flash... :)

http://d-h.st/uj3
 
Šta li je sad bolje flešnuti - Makedonski ili ovaj novi Telenor ROM ? :)
 
Ne znam... Ja sam jos na "Makedoncu"... Ovaj jos nisam probavao, ali cu verovatno ovih dana ;)
 
Flešovao sam ovaj MKD ROM i šta znam ne vidim neka velika poboljšanja,a možda je još rano da bi ih primetio :)

Imam jedno pitanje u vezi vibracije prilikom početka razgovora.
Gde je opcija za gašenje pošto me stvarno nervira početak razgovora i zvuk koji se čuje kada me devojka pozove sa ovog telefona
. :mad:

Gledao sam nešto, ali ne videh opciju da se isključi vibracija prilikom započinjanja razgovora.
 
Juče mi se fon updejtovao na V7. Nikakvu razliku nisam primetio, i pre mi je radio OK.
 
Ja imam telefon, odlicno funkcionise, jedino sto fotografije zamenjuje nekima koje su davno izbrisane, ili one uslikane potpuno posive. Da li je to do uredjaja? Moja drugarica ima takodje, i nema takvih problema.
 
To ti je do memorijske kartice.
 
Moj cale je uzeo ovaj telefon u Telenoru, i ima sledece probleme:
- pri skoro svakom pozivu, kada se uspostavi veza cuje se neko kratkotrajno skripanje/zujanje (pola sekunde)
- cesto se desi da nece da se upali ekran kada se pritisne gornje dugme, ili krene da zvoni pri dolaznom pozivu a ekran nece da se upali

Da li je jos neko imaio ovakve probleme?
 
Moj cale je uzeo ovaj telefon u Telenoru, i ima sledece probleme:
- pri skoro svakom pozivu, kada se uspostavi veza cuje se neko kratkotrajno skripanje/zujanje (pola sekunde)
- cesto se desi da nece da se upali ekran kada se pritisne gornje dugme, ili krene da zvoni pri dolaznom pozivu a ekran nece da se upali

Da li je jos neko imaio ovakve probleme?

Manje vise je normalno sa fabrickim Telenorovim software-om...
 
Predji na svedski rom, rutuj i pobrisi bloatware i imaces mnogo prijatnije koriscenje.
 
Zanima me sledece :

da li postoji neka fora da se pojaca zvuk zvona ? posto se cuje onako osrednje,a pogotovo kada se telefon stavi na stolu ili bilo gde onda se zvucnik prigusi(posto je s zadnje strane) pa se tek onda slabo cuje..zanimljivo je da se muzika , ton sms-a i alarm sasvim dobro cuju , dok ton zvona ne..
i koju melodiju zvona preporucujete ,tj neku najglasniju ? :D
 
Pa možeš da staviš bilo koju...
 
Najveci problem je kada telefon stoji evo u ovom slucaju na stolu pored mene i zvucnik bude prigusen i stvarno jedva se cuje , ovako je ok , zanima me kako se vi borite s tim ? da li telefon ostavljate na ekranu ili ? :D:D
 
Ne znam zašto se kod tebe slabo čuje, burazerov probi mozak kako zvoni...
 
Hm uzmi i testiraj znaci nemoguce je da se cuje dobro , kada je zvucnik sa zadnje strane , znaci uzmi taj fon stavi na ravnu povrsinu(ekran okrenut nagore) i pozovi i videces , kada ga uzmes u ruke telefon se cuje jako , ovako jedva..znaci nemoguce samo kod mene da je zvucnik sa zadnje strane xD
 
Uvek mu stoji tako i dobro se čuje.
Samo ne mogu da testiram sad, pošto je brat 100km od mene...
 
Cekam jos neko da odgovori , ko licno koristi fon :D
 
Nazad
Vrh Dno