Šta je novo?

ZTE Blade G

Drzi dugme za gasenje nekih 10-15 sekundi i trebalo bi da se ugasi.
 
Hvala posle 30 sec je reagovao..

I sad sam pise telenor logo i to je to :( .
 
Poslednja izmena:
Onda je vrisnuo ZTE softver... Trebaće flesovanje.
 
Jel neko uspeo da natera navigaciju da radi na ovom fonu? Primo ili MyWay svejedno...
Potrebna mapa evrope sa srpskim navodjenjem i menijima.
Ako neko moze da pusti link na pm bio bih mu veoa zahvalan.

@DovahPig - meni je radio iGO Primo 2.0 neka GooglePlay verzija bez problema. Rutirala do Grčke i nazad bez problema sa Navteq mapama. Ako ti treba pomoć, javi se. Naravno, telefon je rutirao sve korektno od Makedonije do Grčke preko RingRoada i onda se restartovao negde pri vožnji po obali, ali to nije do iGO-a...
Kod mene, aplikacije pucaju - samo se zatvore, bez ikakve poruke, a ponekad telefon i restartuje. Sa VIPa je - nema updatea za softver. Da li je nekom prošla reklamacija? Bolje da sam uzeo Blade III, znam da dobro radi...
 
Poslednja izmena:
Jel vama radi Google Now na ovom fonu? Juce nesto sa drugarom komentarisem i kao ajde da probam, kad ono nema ili ja ne znam kako da pokrenem???
 
Mislim da moraš uraditi update... Meni se desilo da playstore ne vidi update, pa probaj direktno da tražiš Google Search na Play Store.
 
Mislim da moraš uraditi update... Meni se desilo da playstore ne vidi update, pa probaj direktno da tražiš Google Search na Play Store.

Probao i nema nista novije od ovog sto imam vec u fonu... :(
 
Kako misliš, ne radi? Imaš plavu google ikonicu u draweru?
 
Mora se podesiti Google Now... Prvo podesavanje svega i onda radi. Naravno moras ukljuciti lokacijske servise i ostale stvari...
 
@DovahPig - meni je radio iGO Primo 2.0 neka GooglePlay verzija bez problema. Rutirala do Grčke i nazad bez problema sa Navteq mapama. Ako ti treba pomoć, javi se. Naravno, telefon je rutirao sve korektno od Makedonije do Grčke preko RingRoada i onda se restartovao negde pri vožnji po obali, ali to nije do iGO-a...
Kod mene, aplikacije pucaju - samo se zatvore, bez ikakve poruke, a ponekad telefon i restartuje. Sa VIPa je - nema updatea za softver. Da li je nekom prošla reklamacija? Bolje da sam uzeo Blade III, znam da dobro radi...

Poslao mi je neko sa foruma, samo treba da se iscimam da odem do drugara i resim mu to.
A aplikacije ti pucaju jer nema dovoljno rama. Idi u listu aplikacija i disabluj sve sto ti ne treba.
A restartuje se zato sto se pregreva, jos malo ove vrucine da prodju a posle ce dobro doci da greje prstice :D
 
I misliš da je to ok? To je propust proizvođača - i premalo RAMa i RAM management u softveru i overklokovanje procesora...
@micens: Evo screenshot
uBnrXWs.png
 
Poslednja izmena:
To jeste OK. Nisi kupio flagship, kupio si telefon od 100e. Ne mozes ocekivati sad nesto posebno.
 
Ma daj... Bez obzira šta sam kupio, telefon ne sme da se restartuje ili da puca zbog nedostatka rama. Daleko jeftinije stvari to ne rade.
 
Kako misliš, ne radi? Imaš plavu google ikonicu u draweru?

Da, imam plavu ikonicu i aplikacija Google Search radi ali nemam nigde u settings-u da ukljucim Google Now... Npr. na tabletu to sve radi kako treba i nista specijalno nisam morao da podesavam, a ovde ne mogu da pokrenem... Jednostavno u Settings-u gde bi trebalo da postoji "On-Off" dugmence za Google Now ne postoji...
 
Slazem se, a opet ne moze se telefon natrpavati djubretom i ocekivati sve super da radi... Ovo je za ljude koji hoce da uzmu prvi put neki touch android i da ga malo koriste. Oni koji su zahtevniji sigurno nece uzeti telefon sa 512 RAM-a.
 
Ne kažem, ali ništa zahtevno nije stavljeno na njega. Telefon puca na Subway Surfers ili pri radu navigacije... Nisam pričao o lagu ili o bilo čemu drugom.
@micens: Idi u Settings -> Applications i nađi verziju Google Search, pa da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Ko nije zadovoljan sa Blade G evo moze samnom da se menja za G300, brz stabilan i ne greje se :)

Treba biti realan za te pare.
 
Ne razumem - kupiš telefon i nerealan si ako očekuješ da radi bez problema? Pucanje i restartovanje je vrlo često i redovno, a koriste ga korisnic koji ne instaliraju ništa, dakle u factory stanju je.
@micens: OK ti je verzija. Obriši cache i data za Google Search, pa probaj.
 
Poslednja izmena:
Android 4.1? Location History enabled?
 
Poslednja izmena:
Ono sto su zeleli da kazu da je to postalo sasvim normalno za novije zte ( osim blade 3 ), zapucavanje, grejanje ili restartovanje...
 
To ne može biti normalno. Takav aparat mogu da zadrže za sebe. I ja ću ovaj koji imam poslati VIPu na reklamaciju, pa da vidimo... A oni neka rešavaju sa ZTEom probleme tog tipa.
 
Svaki ZTE Blade G se greje i to je normalno i nece se nista postici nosenjem na garanciju...
 
Nije grejanje problem. Restartovanje i stalan FC aplikacija jeste.
 
Uzeo sam ovaj tel za sina od 10 god, za te njegove zeje...cije je ok. Ubacio sam kingston 16GB class 10 karticu, jel moguće da ima tako šuntav kontroler, neće preko (kabla) da potera preko 3100KB/s (kao da je class 4 u pitanju), kartica testirana u laptopu 20/11 MB R/W. Hteo da ubacim par filmova, igo, i sl. al ima da odspavam dok prebaci.
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da ima funkcionalan cwm na androidsrbija, tako da ako se neko cimao da experimentise zbog nemogucnosti vracanja stock roma, sad vise ne mora da brine.
 
Nazad
Vrh Dno