Šta je novo?

Mama voli bebu - muzicki crtani spotic filmic - AfterEffects work

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Priznaj da si na nekim teskim supstancama kad ovo pravis :D Ali dobar je ovaj :D
 
Da fak did I just saw?!
Haha odlicno je :D. Mada malo je vise istripovano za decu :D
 
Evo novog ludila - mogao bih ga slobodno nazvati - Rammstein za decu [i neshto starije] :D

Ide Zmija // The Running Snake (2013)


"mama voli zmiju, najvise na svetu... najvise na svetu, mama voli zmiju" :p

Elem, za decu itd...

 
antihrišćanstvo za početnike !


ps . mrzim bebe , i zaista mrzim mame , ali "mama voli zmiju najviše na svetu " ??! - disiz sam vird šit !
 
Poslednja izmena:
Procitaj prvi post u temi.....
 
Pre neki dan sam se mimoisao s nekom decurlijom, tipa 3 i 5 godina i pevaju "mama voli bebu...", bas sam se nasmejao slatko.
Odlicna ti zmijuga djnick :D
Bice deci malo teze da nauce napamet celu pesmicu ali samo ce malo vise da je vrte ;)
 
Bez uvrede autoru ali ja nesto gluplje nisam cuo a bogami niti video. Nemam klince ali kad ih budem imao pustacu im pesme na kojima sam ja odrastao tipa Branko Lakovic, hor kolibri i slicno... ne zato sto sam ja na njima odrastao pa moraju i moja deca vec zato sto posle tog vremena nikad se vise nisu pravile neke normalne pesme ili TV program za decu.
 
Bez uvrede autoru ali ja nesto gluplje nisam cuo a bogami niti video. Nemam klince ali kad ih budem imao pustacu im pesme na kojima sam ja odrastao tipa Branko Lakovic, hor kolibri i slicno... ne zato sto sam ja na njima odrastao pa moraju i moja deca vec zato sto posle tog vremena nikad se vise nisu pravile neke normalne pesme ili TV program za decu.

Odlicno. Ne zaboravi da dislajkujesh video :) I treba da ima shto razlichitijih ljudi, to poshtujem vishe od bilo chega :)
 
Kako god, meni je ide zmija napredak u odnosu na prethodne spotove....
 
Meni su ove pesmice baš simpatične. I ja sam rastao uz Kockicu, Lakovića i Jovu Radovanovića ali ne vidim ovde ništa loše. Porediti ovo sa Teletabisima stvarno nema smisla. Grozniji su mi oni crtaći gde promovišu sličice ili figurice, a u samoj špici za crtać pevaju "Moraš ih skupiti sve..." To je masovna hipnoza koja ima za cilj da deci usadi ideju u glavu, a onda roditelji da plaćaju sličice (Gormiti, Ben 10, Pokemoni i slično). Naravno da bi za nas ostalu publiku pesmica morala biti raznovrsnija ali za decu je sasvim odgovarajuća.
 
Super je zmijica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno