Šta je novo?

iPad 4

Imam jedno hitno pitanje. Moze li da se namjesti na Ipad-u da radi flash player i kako? Ako moze neki brzi guide ili link. Hvala unaprijed.
 
Nece Puffin free verzija da pusta flesh sa jednog, korisniku bitnog, sajta.
 
mali off. kako se smorim kad vidim da jedan ipad 4 nema flash, a moj telefon star 4 godine ima punu podrsku za flash. mada smo se svi slozili da je flash jedno obicno neoptimizovano gonce, i da treba da se eliminise, ali opet i dalje ga ima i neki ljudi su hendikepirani jer ne mogu da ga koriste....
 
mali off. kako se smorim kad vidim da jedan ipad 4 nema flash, a moj telefon star 4 godine ima punu podrsku za flash. mada smo se svi slozili da je flash jedno obicno neoptimizovano gonce, i da treba da se eliminise, ali opet i dalje ga ima i neki ljudi su hendikepirani jer ne mogu da ga koriste....

Optimizovano-neoptimozovano... No shots at night... Jeste njesra..stede ljudi...
 
Koliko znam i android je napustio flash, a i Adobe je napustio razvoj za mobilne telefone. O cemu pricamo onda?
 
mali off. kako se smorim kad vidim da jedan ipad 4 nema flash, a moj telefon star 4 godine ima punu podrsku za flash. mada smo se svi slozili da je flash jedno obicno neoptimizovano gonce, i da treba da se eliminise, ali opet i dalje ga ima i neki ljudi su hendikepirani jer ne mogu da ga koriste....

Potpuno si u pravu. Ljudi kojima nedostaje flash na tabletima i telefonima su hendikepirani.
 
U tempu za 35000. Best buy za te pare...
 
Nazad
Vrh Dno