Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je lik koji je dolazio zbog smetnji, gubitka signala i mislion problema rekao kako oni nama malte ne "poklanjaju" duplo vece brzine po istim cenama i da nema sta da se bunimo sto je mreza losa. :D

Jesi li ga pitao, dali i drugi operateri takodje poklanjaju duplu brzinu. Jer SBB je stigao cak i adsl.
 
Sa drugog foruma:

Sanse za ovako nesto su skoro pa nikakve.. Mozda buduci racuni budu uvecani za tih 45 din, ali ce svi imati vece pakete, u protivnom ne znam koliko je legalno to uopste..

Mada kad razmislim i jeste, ti si potpisao ugovor na te uslove (10/1) i bice u fazonu sta oces jos..
 
U ugovoru pise da ako dodje do povecanja brzine automatski pristajemo na to... koliko se secam ?
 
Sanse za ovako nesto su skoro pa nikakve.. Mozda buduci racuni budu uvecani za tih 45 din, ali ce svi imati vece pakete, u protivnom ne znam koliko je legalno to uopste..

Mada kad razmislim i jeste, ti si potpisao ugovor na te uslove (10/1) i bice u fazonu sta oces jos..

Ma ja sve mislim da ce biti tako. Hoces povecanje, produzi ugovor. Sta vise, mislim da je i kod telekoma bilo nesto slicno. Bolji paketi za nove ili stare koji se vezu ponovo na dve godine. Cak i mobilni operateri to rade.
 
Jeste bilo kod telekoma, mada ne verujem da su i ovi tolika go*na...
 
Telekom je jos nas a sbb je postao njihov jos odavno. Zasto bi te cudilo bilo sta ?
 
Kod Telekoma ne može da se pređe na novi ugovor dok ne istekne stari, oni koji su pre par meseci uzeli 5/1 za 1550 din na tome će ostati pune 2 godine.
 
Drugar mi malo pre rece da ce biti za par dana povecanje, ali samo za one koji potpisu novi ugovor. Stari korisnici ostaju na starim paketima i i starim cenama.
 
Nema sanse za to. Bice povecanje brzina globalno, i dodatan bonus na ugovor od dve godine. Gde ce opet povecati onima koji ga vec imaju.
Sve ostalo je cista nebuloza, koja ne bi smela ni da im padne napamet.
 
Zašto ne bi smela da im padne na pamet ako konkurencija to sprovodi godinama?
 
Za stvarno pravi skok u brzini potpisite novi ugovor sa za stepenik vecim paketom od onog koji sada korisitite nakon tog famoznog povecanja koje bi trebalo (mozda) da usledi za koji dan :d
 
Ja sam potpisao ugovor na 2 godine pre mesec dana, duo mix, potpisacu novi, dobijem brzi net, plus 3 meseca ispocetka gratis i bole me brige |B
 
Ne znam bas sad dal bi dobio novi gratis od 3 meseca ...
 
Zašto ne bi smela da im padne na pamet ako konkurencija to sprovodi godinama?

Zato sto nema nikakvog smisla, jer pravi fragmentaciju, jer su dosada radili ovako kako sam rekao...

I zato sto se dezinformacije brzo sire, i trac se menja, kako ko izgovori.

Brzina ide svima gore, osnova i bonus, ako imas ugovor.
Ako ce da povecavaju, jedino smisleno i logicno.
 
Poslednja izmena:
I onako nisam mislio ozbiljno :-D
 
^ Nemoj sad da se vadis :-devil-:
 
Drugar mi malo pre rece da ce biti za par dana povecanje, ali samo za one koji potpisu novi ugovor. Stari korisnici ostaju na starim paketima i i starim cenama.

Taj tvoj drugar greši iz jednostavnog razloga. Veći zastoj bi sebi SBB napravio kad bi delio korisnike na nove i stare, pa dokazivanje ko kad šta nego da svima odobri povećanje ako ga bude. Gledano kak oto tvoj drugar zamišlja (nije mu valjda ime mali Đole) onda bi brzo nastalo više klasa korisnika
 
To sa automatskim povecanjem i u ceni pa i u parametrima, moze ih dovesti do situacije u kojoj je sad krljavi orion koga ljudi masovno napustaju iako su u ug. obavezi, jer koriste odredbe o izmeni odredbi ugovora bez saglasnosti jedne od strana...Naime ako zelis da prekines ugovornu obavezu a oni ti povecaju kintu bez saglasnosti ode ti....
 
To sa automatskim povecanjem i u ceni pa i u parametrima, moze ih dovesti do situacije u kojoj je sad krljavi orion koga ljudi masovno napustaju iako su u ug. obavezi, jer koriste odredbe o izmeni odredbi ugovora bez saglasnosti jedne od strana...Naime ako zelis da prekines ugovornu obavezu a oni ti povecaju kintu bez saglasnosti ode ti....

To sam i ja rekao, previse komplikacija i oterace korisnike.
S toga mora da je za sve.
 
Mesec cetvrti...

[youtube]tYCk6QYrNhE[/youtube] [youtube]6CzgtVoLnuw[/youtube]
 
Poslednja izmena:
c/p sa drugog foruma

Re: Vaše iskustvo sa SBB-om
Još jedna potvrda, od 15. će biti 15/1.5, reče šalteruša
 
Ja sam se iskreno ponadao da ce biti 2mb up...
 
Uzmi da se zalis dok nesto ne urade. I ako samo dodju, i ne mrdnu nista, nemoj da im potpises da su bili.
Ovako zavedu da je sve u redu.
 
Voleo bih da objave kompletan cenovnik. Zanima me drugi paket po redu. Mislim da ce biti interesantniji od prvog ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno