Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasno ko njima bre dade ovu licencu da budu bilo sta, ni ovcde im bre ne bih dao da cuvaju! Ovo je necuveno, cekam 20 dana da se pojave da postave to, posle evo drugi dan osecam se kao da sam na dailapu, barem dok otvaram stranice, dok download i youtube snimci rade super, ne razumem sta se ovde desava... jos dan dva i sigurno cu prekinut ugovor, oce da im se placa, a oni ne rade nista ... sad razumem zasto je nekad celi ulaz bio korinik SBB-a dok su danas svi kod telekoma ili slicno ... stvarno sramota!
 
Kod mene torrent pici li pici. Online igranje ostavljam za neki drugi dan kad net bude radio kako treba, da sacuvam zivce ;)
 
Ne znam, ja sam sad malo pikao dotu2, sve u redu?!
 
Meni sve radi normalno.A jos nisam direktno povezan,vec preko rutera bezicno hvatam net od brata,kuca pored.Igram i pes online,skidam sa torrenta max brzinom..Naravno,desi se mozda u toku dana prekid na minut-dva,ali posle radi.Oni koji su sa adsla dosli,nisu navikli na to al ce morati da se naviknu.
 
Juče je SBB imao problema sa spoljnim linkovima, dok je unutrašnji saobraćaj funkcionisao bez problema. Odgovori iz njihove tehničke podrške "za sve su krivi gejmeri" i "mislim da će da proradi do 22h" :lupko:
 
Ja sam pikao cod juce i sve je radilo normalno, gledao sam i film online i isto je bile sve ok. Za sada nisam imao problema
 
Problemi se nastavljaju koliko vidim i danas...:mad:
 
Da, definitivno nesto nije u redu. Ne mogu da zavrsim ni jednu partiju PES-a, samo ispadam.
 
Čiji DNS koristite?
 
I danas ista prica....pingtest ne moze I dalje da izmeri lost packets.....
 
A kako se manifestuje taj problem, osim sto ne može da zavrsi test?
 
Meni vec zadnjih mesec dana svaki dan od 12h-15/16h sbb prekida kao lud. Instalirao sam NetWorx i na graphu se lepo vidi kako cas ima cas nema neta linija koliko hoces umesto da bude sve lepo ispunjeno a kad startujem speedtest izmeri ga normalno kao da sve radi. Inace "serviseri" su mi doneli novi model modema prosle nedelje posto sam imao onaj mali stari koji je normalno radio 4god da nije prekinulo nikad i onda je pocelo prekidanje svakih 5min pa su doneli ovaj novi i posle nedelju dana opet problemi.
 
Juče je SBB imao problema sa spoljnim linkovima, dok je unutrašnji saobraćaj funkcionisao bez problema. Odgovori iz njihove tehničke podrške "za sve su krivi gejmeri" i "mislim da će da proradi do 22h" :lupko:

Za sve su krivi gejmeri?! :|
 
Moj problem je sledeci: delim sbb kablovsku sa komsijom i ukupno je prikaceno 4 televizora, sve radi savrseno ali nekih 10 dana i onda se pojavi sneg na svim kanalima i meni i njemu, pa moram kod njega na tavan da iskljucim jedan TV izbrojim do 5 i vratim kabl i opet radi 10 dana i sve tako u krug?!?!
Sta bi to moglo biti?

p.s. ne znam jer sam postavio pitanje u pravoj temi?
 
Zaboravio si da ostavis broj korisnickog ugovora. Bez toga ne mozemo da ti pomognemo.
 
Moj problem je sledeci: delim sbb kablovsku sa komsijom i ukupno je prikaceno 4 televizora, sve radi savrseno ali nekih 10 dana i onda se pojavi sneg na svim kanalima i meni i njemu, pa moram kod njega na tavan da iskljucim jedan TV izbrojim do 5 i vratim kabl i opet radi 10 dana i sve tako u krug?!?!
Sta bi to moglo biti?

p.s. ne znam jer sam postavio pitanje u pravoj temi?
tvoje pitanje je za ovde
http://forum.sbb.rs/
 
Moj problem je sledeci: delim sbb kablovsku sa komsijom i ukupno je prikaceno 4 televizora, sve radi savrseno ali nekih 10 dana i onda se pojavi sneg na svim kanalima i meni i njemu, pa moram kod njega na tavan da iskljucim jedan TV izbrojim do 5 i vratim kabl i opet radi 10 dana i sve tako u krug?!?!
Sta bi to moglo biti?

p.s. ne znam jer sam postavio pitanje u pravoj temi?

Trebao si da brojiš do 6:d

Šalu na stranu dobio si odgovor gde da postaviš pitanje ili još jednostavnije da pozoveš 19900.
Inače isčitaj dokumentaciju pre nego što ih pozoveš jer mi se čini da igra tebe i komšije nije dozvoljena i da si svojim potpisaom to garantovao


Inače jesu li čobani iz SBB sredili da 72 u rikverc najzad radi i da neprekidana na pola
 
Juče je SBB imao problema sa spoljnim linkovima, dok je unutrašnji saobraćaj funkcionisao bez problema. Odgovori iz njihove tehničke podrške "za sve su krivi gejmeri" i "mislim da će da proradi do 22h" :lupko:

Meni sve radilo ok , ja pico BF3 i malo sam primetio da me je izbacio par puta bez objasnjenja ... Ali posle nista sve ok :)

Kako igraci mogu to da urade nije mi jasno (problem je bio mozda fizicki) neverujem da je u pitanju neko opterecenje... :trust:

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 2.7 dBmV 35.2 dB
Channel 2: 3.5 dBmV 36.4 dB
Channel 3: 2.6 dBmV 35.2 dB
Channel 4: 2.5 dBmV 35.0 dB
Channel 5: 3.2 dBmV 35.7 dB
Channel 6: 2.3 dBmV 34.4 dB
Channel 7: 3.5 dBmV 36.0 dB
Channel 8: 1.1 dBmV 34.4 dB

Upstream Channels

Power Level:
Channel 1: 31.5 dBmV
Channel 2: 36.0 dBmV
Channel 3: 0.0 dBmV
Channel 4: 0.0 dBmV

Isto me interesuje jel ovo ok ?
 
Poslednja izmena:
Zanima me koja najosnovnija televizija mora za njihov net. Kako se povezuje drugi tv u tom slucaju? Da li moze obican razdelnik ili imaju neku svoju kutiju (da bi sprecili delenje signal).
 
Poslednja izmena:
Treba osnovni paket, podela signala je preko klasicnog splitera. Ako se dobro secam po ugovori mozes da spojis 3 uredjaja, mada mozes koliko hoces.
 
Ja se izvinjavam na glupom pitanju unapred, nisam u toku duze vreme, jel najavlju neke nove brzine, pakete, promocije, sta vec... ?
 
Pwer level fenomenalan, SNR u redu za eurodcsis 3.0 sve preko 36 dB je ok, power level izvrstan na kanalu 1, skoro pa savršen još 1 dBmV manje i savršen je :)
 
jel taj sbb ima adsl ili samo kablovsku i ostalo?
 
Zar je zaista teško pogledati sajt www.sbb.rs i videti da li i koje šarene laže prodaju
 
CITIRAM KORISNIKA: "Sky Uk"

Uskoro SBB izlazi sa ponudom svih njihovih kanala sd i hd sa kabla putem interneta i to bez obzira koji net posedujete kod kuce.Saltanje kanala je brzo a kvalitet slike je odlican.Ovo ce biti revolucija na kablovskom trzistu jer ce iz temelja protresti kablovske operatere koju se ne mogu takmiciti sa ponudom sbb-a koji vec ima skoro 30 hd kanala a o ostalim kanalima da i ne govorimo.Gde do sada nije stigao SBB kabl sada stize sbb net-tv.Targo TV zajedno sa Telekom IPTV-om moze odmah da kupi svoje prnje i da se koncentrise samo na opticki NET jer ce im uskoro to biti jedino sto ce im se isplatiti.
 
Poslednja izmena:
Zar ta ponuda nije vec postojala? Tj. moras da imas D3 i da placas jos nesto manje od 300 dinara mesecno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno