Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa naravno,ja inace onaj osnovni Pink retko gledam.Ali bi dobro dosli ti filmski kanali.Inace i sada ima dosta krsh kanala,tako da se ne moze reci da oni biraju samo kvalitet.
 
Od mene mogu da dobiju samo za net i odrzavanje. Sve preko toga spada u domen naucne fantastike. :D
 
capture.png
 
A zato je SBB uveo naplacivanje 72h unazad za 100din.:lupko:

"Poštovani korisniče,
Iskoristite promotivni period i gledajte TV 72h unazad (Pogledaj propušteno i Pogledaj ispočetka) besplatno do kraja maja. Ova usluga važi za sve D3 GO, kao i za D3 korisnike.
Od 01.juna počinje naplaćivanje mesečne naknade za korišćenja TV 72h unazad u iznosu od 100 dinara. Naplata će se vršiti samo ukoliko u obračunskom periodu koristite ovu uslugu, bez obzira kada i koliko puta tokom meseca.
Srdačan pozdrav,
Vaš SBB"
 
Jel se to naplaćuje čak i ako upotrebim opciju "Pogledaj ispočetka" na nekoj emisiji?
 
[OBAVEŠTENJE] Medijska kuća Pink za distribuciju novih kanala traži 1 evro mesečno po svakom kablovskom korisniku. Kanali koje su uveli nisu besplatni i poskupeli bi osnovnu kablovsku pretplatu. Zbog toga pregovori i dalje traju...

Zašto bi SBB gubio novac ako npr. 500 000 ljudi gleda te kanale u njihovoj mreži, a ostalih 1m eura odlazi bespotrebno tj. samo predstavlja odliv, a sa druge strane situacija sa sledećim naslovom "SBB povećao cenu pretplate zbog PINK televizije", ovo bi bilo veoma nisko za kompaniju SBB i imali bi samo negativan uticaj ništa drugo...

Rešenje veoma jednostavno ali to PINK ne prihvata: Pink Paket (100 kanala do kraja godine) - 1e mesečno

Onda koliko ljudi to koristi toliko se PINK televiziji plati, ali naravno to PINK ne prihvata jer hoće da obaveže kompaniju da po svakom kablovskom korisniku plaća 1e, a SBB ima 1,6 miliona korisnika...

Ono što je sigurno jeste da ako je takva situacija, kablovski operateri koliko sledećeg meseca početi da povećavaju cenu pretplate ili paketa za navedeni iznos, ali će naravno zamaskirati i uviti kako oni znaju da urade...

DOPUNA:

Evo i medijske hajke na SBB... Biće ovo zanimljivo...

SBB (jedini koji nije u svoju ponudu uvrstio Pink paket) ukoliko ne želi da zbog ignorisanja Pinka i Arene sport ostane bez velikog broja pretplatnika.

To PINK počeo da preti da će SBB ostati bez velikog broja pretplatnik... zanimljivo, da vidimo kako će ova izjava uticati na SBB...

http://www.telegraf.rs/jetset/674175-ruzicanstveno-pogledajte-30-novih-pink-kanala-foto
 
Poslednja izmena:

Ne pamtim kada sam zadnji put gledao Pink, ali sad prođoh neke njihove kanale Pink premier, movies, action itd. i mogu reći da nisu loši filmići na onom prvom furaju blokbastere. Uzgred kablovsku imam kod raspalog Ptt KDS i ovo smo dobili u osnovnoj ponudi zajedno sa svim foxovim kanalima i Arenom sport 1,2,3 i 4 koje smo dobili još odavno. ;)
 
Jedna pohvala za SBB:

Juče (30.04) mi je prestao da radi internet, kablovska je OK. Prijavim kvar, iz CC mi kažu izaći će tehničar na teren. Pitam koji je rok, kažu 1-2 radna dana. Meni se već smrklo, sutra je 1. Maj, pa uskrs, već računam da neću imati internet do 08. Maja. Međutim, danas 1. Maja, javlja se čovek i dolazi, rešava problem i sve radi.

Stvarno za pohvalu ako mene pitate.
 
Pokusavaju da spuste cenu. Savki euro cent koji spuste puta 1,6 miliona je lepa cifra ustede svakog meseca.
 
Puna podrška za SBB, da istraju do kraja!
 
a sto podrska,ja samo zbog ovih filmskih,ne moraju one druge budalastine samo filmske nek ubace
 
Hahah Pink Soup :d. A ja vidim nesto mi cudno xD

Btw nadam se da su pregovori tipa "dajte za dz ili mozete da ga duvate", jer ako povecaju odrzavanje zbog pinka, mogu samo da me sanjaju, a nadam se i jos dosta korisnika..
 
pa tacno je da su jedini,i samim tim izazivaju gnev ,satro oni su posebni
 
Mene kao korisnika SBB kablovske apsolutno ne interesuje da plaćam dodatno da bi ti gledao TV Pink.
 
Pink uslovljava da bude besplatno za korisnike ali operateri plaćaju, pa valjda je jasno da niko neće dati toliki paket kanala, pa makar to bio i pink trash, besplatno.
 
Ne vidim u čemu je problem... SBB je dovoljno velik da Pink-u da kontraponudu u vidu "Pink paketa". Neka postojeću pretplatu ostave kakva jeste, pa nemaju svi vremena i želje da gledaju pink kanale... Ko želi, neka doplati "pink paket" koliko bude i sve je OK.

Pink jasno bi voleo da bude "besplatno" za korisnike, kako bi imali ogromnu bazu korisnika pa da mogu da deru sa reklamama, a nama te reklame i jop gomilu kanala koje većina neće gledati operatori da naplate kroz višu pretplatu. Ma bagra bre...
 
Poslednja izmena:
Problem je u pinku i njihovim uslovima, neće da im paket bude u onima koji se dodatno plaćaju jer tako neće imati nikakvu gledanost.
 
Pink tražio od SBB 1€ po korisniku uz uslov da bude u osnovnom paketu!
 
Znaci bice novi izgovor za povecanje cena iako vecina nece gledati te pink tresh programe.
 
ja bi iskreno gledao one filmske kanale,ovo ostalo nebi ni pipnuo
 
Kad bolje razmislim, trebao je zeljkic da trazi bar 3e :D
 
Za vecinu ni sad ne postoji ostatak kablovske pored pinka :d. Ajde da budem iskren gledaju se reprize domacih serija na prvom...

Nego kakvo je to nametanje, SBB ako uzme kanale i poveca pretplatu, u minusu je (jer su povecali dovoljno puta ove godine). Ako uzme kanale i ne poveca pretplatu, u minusu je (jer ce morati svojim parama da placa). Ako ne uzme njegove kanale a svi drugi ih imaju, ponovo su najebali. Osim toga Mitrovic bi trebao njima da plati ili da im da za dz, rasprostranjenost ide njemu u korist jer se radi o televizijskim kanalima.
 
Samo nek mi uvedu tu seljanu i zbog toga podignu cenu, odmah idem u raskid... Zbog pinka da plaćam (kojeg ni ne gledam), nema šanse...

Samo zbog ovih sportskih kanala i tu i tamo onaj national geographic, discovery i ID to je sve, a za filmove skinem sa neta, jer ovo sto se pušta na TV-u sam gledao pre par godina...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno