Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slaze se super sa svim ruterima.
 
Ako si u dio mix paketu iu nov ugovor imaš pravo na 3925 koji ima wifi u sebi
 
Ako si u dio mix paketu iu nov ugovor imaš pravo na 3925 koji ima wifi u sebi
Kažem zatekao sam taj duo mix na ime starog vlasnika i obavezu na još godinu i nešto ( mislim da su inicijalno na dve potpisali) .Treba da odem da vidim kako ide procedura promena imena vlasnika.Realno njima je svejedno verovatno dokle god plaćam račune ;-)
 
Ne znam gde bih postavio ovo pitanje,jer nigde nisam nasao temu gde se pise o tv kanalima pa ga postavljam ovde.
Naime verovatno ste svedoci reklame koja se vrti o 30 besplatnih kanala pinka od 1.maja.Ono sto mene interesuje imali kakvih nagovesyaja da ce SBB pistiti te kanale u osnovnoj ponudi?
 
takodje sam to hteo da pitam?
 
Jedino što su najavili, a to je fiksna telefonija od Pink Paketa za sada nema informacija...

Od 01.05.2013. svi korisnici SBB Fiksne telefonije će imati neograničene besplatne minute za pozive ka korisnicima fiksne telefonije iz mreža Telemach BiH i Telemach Slovenija.

Isto će važiti i za korisnike fiksne telefonije iz mreža Telemach BiH i Telemach Slovenija kada pozivaju korisnika SBB Fiksne telefonije.
 
sta mislite da li cemo srtvarno moci da gledamo ove kanale besplatno ako ih sbb prihvati?
 
Daj boze da ne bude.
 
Danas su mi zamenili modem za ovaj sa ruterom i imam problem. Naime ne mogu da nateram wifi da radi. Jednostavno telefon izbacuje autitication problem i to je to. E sad, probao sam wpa - personal, wep, wpa2 personal i uvek isto. Sifra ima 6 slova i 4 broja. Jel zna neko gde gresim i zasto nece da radi?

Edit: Proradilo kad sam netvork mode prebacio u B/G, kad je u mixed onda nece.
 
Poslednja izmena:
SBB je počeo emitovanje kanala Pink 3 u analognoj televiziji... prikazuju domaće filmove...

126.25Mhz ili ako automatski pretražiš kanale na broju 3

U digitalnoj ponudi ništa novo sve je ostalo isto...
 
Poslednja izmena:
na kom broju je kanal pink 3 na analognoj?
i da li ima na digitalnoj mozda neki novi pink?
 
Malo pre sam uspeo da uhvatim vest kada se radi o Pink paketu programa, i sve sto je receno jeste da ce svi kanalni biti potpuno besplatni za gledanje... Sa preko 150 kablovskih operatera su potpisali ugovore...
 
to cujem svakih pola sata na reklami ,a da li ce stvarno biti svi kanali na ssbiju besplatno na raspolaganju ili u okviru promo perioda to niko sa sigurnoscu ne moze da kaze
 
Great, just what we need - more fraking Pink...
 
I ako je od Pinka super, jer je free! Za ništa od RTS-a se plaća 500 din.
 
I jedni i drugi su go ku***. Samo sport vredi gledati preko tv-a i to iskljucivo u hd-u. Ovo ostalo djubre pomesano sa brdom reklama ne vredi ni za dzabe gledati a ne jos da se placa ...
 
Istina! Jedino sto sam pored povremenog sporta skorije gledao je serija Otvorena Vrata, evo veceras mislim da sam propustio... Sve je prepuno kojekakvih reklama, retko se ispostuje tacno vreme... strasno a da bude jos strasnije ne prenose NBA ali prenose kojekakav ragbi nekih Iraca...
 
I jedni i drugi su go ku***. Samo sport vredi gledati preko tv-a i to iskljucivo u hd-u. Ovo ostalo djubre pomesano sa brdom reklama ne vredi ni za dzabe gledati a ne jos da se placa ...

Uzmi HBO Premium paket. Nije djubre i nema reklama i prekidanja filmova.
 
Uzeo sam par privatnih torrent trackera. Mislim da sam ok prosao.
 
Izgleda da su odbili te pinkove kanale,barem sudeci po komentarima na njihovoj FB stranici.Evo jednog od tih komentara.

"Zasto je SBB odbio Pink Package (koji su potpisali skoro svi veci operateri),na stetu ogromne vecine korisnika koji zele to u ponudi,zar se korisnici ne pitaju nista? Ajde da mora da se placa pa da Vas razumemo,ali je paket BESPLATAN a nudi mnogo.Mozemo li dobiti neko objasnjenje..."
 
Kako ono bese, sbb je kupio pink ili obrnuto ? :D
 
Najzad pravi "pogrešni" korak SBBa
 
iptv dobio 10 pink kanala i to one najbolje u osnovnoj ponudi besplatno
 
Kvantitet I kvalitet ja sam pre za kvalitet,sbb zna sta radi.
 
ma sta zna ,sta bi mu falilo da ubaci ove filmske barem samo me to i zanima,sad bi presao u iptv kevee mi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno