Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazi sigurno će biti samo je problem da li ove godine ili sledeće:d

I jedno je sigurno kad budu planirali povećanje brzine bićeš sigurno obavešten jer se takva marketinška akcija koristi i sigurno se neće kriti. Zvoniće na sva zvona
 
Obično se povećanje brzine i marketinška kampanja koja je prati poklope sa "korekcijom" cene održavanja. :thumbdown:
 
Cekajte ovako, npr ja imam od feb potpisan ugovor na 2 god za triomix paket.. Dakle ovako ukoliko bude to povecanje brzina, da li to znaci da cu ga dobiti i ja I da li znaci povecanje racuna od 2950???
 
verovatno DA na oba pitanja.
 
^ Sigurno "Da" na oba pitanja. Pre dve godine, ja sam potpisao ugovor na 4Mbit. Posle 2 nedelje su povećali na 6Mbit. A nakon godinu dana na 10Mbit. Nije to kao kod Telekoma, da imaš 1.5Mbit-a i plaćaš isto kao onaj što ima 5Mbit-a, samo zbog vremena potpisivanja ugovora.
 
Pa ok, ukoliko to povecanje bude znacajno, sto se tice brzine, a zanemarljivo malo sto se tice maraka, moze.. . :D hah
 
Koliko se ja sećam SBB do sada nije vodio reklamnu kampanju o povećanju brzina.Mislim na neke najave i reklame 2-3 meseca unapred,mada im je ona o najbržem internetu :) jedina koja ide non-stop.Informacija nije dobijena na šalteru poslovnice nego sa glavnog čvorišta u ZR.Ne znam koji je stručan termin za takav objekat.Klinac mi ide u sr. Elektro-tehničku i tamo su išli da vide kako sve to funkcioniše.Nije bilo pitanja "da li će biti povećanja" ,nego je Osoba zadužena za funkcionisanje objekta samoinicijativno nagovestila da se planira ubrzanje na leto.Sve sam ga ispitao.:D:D
 
ZR nije isto sto i BG. ;)
 
Koliko se ja sećam SBB do sada nije vodio reklamnu kampanju o povećanju brzina.Mislim na neke najave i reklame 2-3 meseca unapred,mada im je ona o najbržem internetu :) jedina koja ide non-stop.Informacija nije dobijena na šalteru poslovnice nego sa glavnog čvorišta u ZR.Ne znam koji je stručan termin za takav objekat.Klinac mi ide u sr. Elektro-tehničku i tamo su išli da vide kako sve to funkcioniše.Nije bilo pitanja "da li će biti povećanja" ,nego je Osoba zadužena za funkcionisanje objekta samoinicijativno nagovestila da se planira ubrzanje na leto.Sve sam ga ispitao.:D:D

Vezi ti njega za stolicu nek proba da se seti jos nekih detalja, sigurno je preskocio nesto.. :) :-devil-:

Za dodatne istrukcije oko izvlacenja informacija pozeljno pogledati bilo koji James Bond... :D :D :D
 
Šta rade u lipoj njihovoj ovde (verovatno) nikog ne interesuje. I da ne idemo previše sa offtopic ipak je ovde reč o SBB
 
da li neko zna koliko se ceka odgovor od ratela na prosledjenu tuzbu. uopste, kakva je tu procedura sa odgovorom od njihove strane?

prosledjena tuzba je u obradi od 26.3.2013
 
Uroku od mesec dana bi trebalo da ti odgovore. A odgovor je u stili proslede onomna koga se žališ taj isti im odgovori u roku od parr dana i onda tebi proslede taj uglavnom nebulozan odgovor i to je to. Prstom nemrdnu
 
znaci na kraju ostaje jos podmicivanje:) ko ima uticaja u sbb neka baci pm
 
Kritika sta je sa tastaturom? :D
 
^
debeli off:

Neradispacenasternatastaturi:d
 
Meni su zavrsili za 5-6 dana. Doduse zalio sam se na Telekom adsl..
 
Nadam se da ovo moderator neće obrisati, ali je vezano za SBB.

Korisnici JetTV kablovskog operatera iz Šapca od danas su u vlasništvu firme KDS Novi Sad... Link

PS. SBB je sad jedini kablovski operater u Šapcu, nema više nijednog :)
 
Koja aplikacija?
 
Nadam se da ovo moderator neće obrisati, ali je vezano za SBB.

Korisnici JetTV kablovskog operatera iz Šapca od danas su u vlasništvu firme KDS Novi Sad... Link

PS. SBB je sad jedini kablovski operater u Šapcu, nema više nijednog :)

Ja ne kapiram šta rade, zašto KDS otkupljuju JET a KDS u vlsništvu SBB-a, zšto se sve ne zove SBB, ili se plaše da ih ne proglase monopolistima (što već jesu) ili je neka druga muljaža u pitanju???
 
Ja ne kapiram šta rade, zašto KDS otkupljuju JET a KDS u vlsništvu SBB-a, zšto se sve ne zove SBB, ili se plaše da ih ne proglase monopolistima (što već jesu) ili je neka druga muljaža u pitanju???

Bingo.
Kad se ne vodi kao ista firma, ove manje mogu da tutljaju mnogo vise.
 
Ja ne kapiram šta rade, zašto KDS otkupljuju JET a KDS u vlsništvu SBB-a, zšto se sve ne zove SBB, ili se plaše da ih ne proglase monopolistima (što već jesu) ili je neka druga muljaža u pitanju???

Oni su toliko zamrsili ova pripajanja da više nemože da se pohvata ko šta kupuje i koliko direktora i investitora imaju, sve je zamršeno, kao i što su objavili pre par dana da se Broadband Investment d.o.o. pripaja firmi Srpske Kablovske Mreže d.o.o. to su objavili na svom sajtu.

Koje oni poteze imaju i šta rade to teško ko može sastaviti, ali da imaju neku šemu ili "opciju" to je očigledno. Zvanično imaju oko 40% tržišta, ali sa svojim sestrinskim i ostalim firmama ta granica je odavno prešla 40%...
 
Poslednja izmena:
Godinama su jedan od najvećih monopolista na našem tržištu i niko nereaguje. Lelekom je malo dete za ove čobane
 
Mozda je vec bilo pitanje ali da ne bi prelistavao temu ponovo, pa mene interesuje da li je istina da je digitalna tv na jednom tv ,plus net od 10 mb sa wifi uredjajem 1550 din, plus ako zelis kablovsku na ostalim televizorima placas nezavisno od ovog prvog 1036 din , i da da li taj novi ruter ili modem ima opciju da se na njemu prikljuci jos neki komp na kabli , pozzz svima hvala unapred !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno