Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobio sam EPC 3925 . .

Model: Cisco EPC3925
Vendor: Cisco
Hardware Revision: 1.0
MAC Address: 7c:b2:1b:47:f4:ca
Bootloader Revision: 2.3.0_R1
Current Software Revision: epc3925-ESIP-16-v302r125533-110811c
Firmware Name: epc3925-ESIP-16-v302r125533-110811c.bin
Firmware Build Time: Aug 11 20:50:22 2011
Cable Modem Status: Operational
Wireless Network: Enable

Da li ti na tom modelu EPC 3925 diode rade kako treba tipa da svetle 3 ako imaš tri utp kabla ubačena da svetli USB ako je ubačen u suprotnom ne, da ti tel blinka kad se vrši transfer itd?

p.s.
ovde sam otvori otemu u vezo ovog uređaja ali izgled ad anema mnogo korisnika sa istim:

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?304476-Cisco-EPC3925
 
Poslednja izmena:
Evo kako svetle, ne vidi se bas najbolje, ali se razaznaje..

WP_000152.jpg

A za telefon treperi kad ga ukljucim..
 
sad radi, al videcemo dokad....


 
U Beogradu za sada sve fercera vrhunski. Konkretno Vidikovac.
 
promaster, aj ako ti nije problem pinguj server sa mog linka i pusti 5-6 minuta da tece.
 
Upravo je prso signal na Vidikovcu i tolko. no tv, no tel, no net.. :D Ziveo hot spot... :D Da vidimo samo koliko ce trajati ovo.. :D
 
Da li neko koristi ovaj Flat Home paket od 10 Mb/s (10240/1024) za 1566 din. Kakva su vam iskustva?
 
Većina nas ovde mi se čini baš da koristi taj paket. Neki prezadovoljni neki imaju povremeno probleme neki malo češće ot toga:d
 
A sta vam se desava, kakvi problemi?
Meni je sada istekao adsl paket u Beotelnetu pa gledam ovaj da uzmem :trust:
 
Danas potpisah novi ugovor. Treba da dodju da postave novi Risiver 2.0 i taj Home Gateway umesto modema. Kakav je sa wireless signalom?
 
Evo kod mene je sve uredu, problem je bio u nekim ludacima, koji su komsiji radili nesto oko struje, pa su iskljucli jedan deo struje u zgradi, tako da je pola zgrada ostala bez struje, a cela bez kablovske.. :)
 
Da li neko koristi ovaj Flat Home paket od 10 Mb/s (10240/1024) za 1566 din. Kakva su vam iskustva?

od kad je ta cena?
a, uz ugovor da, bez ugovora je nesto vise.
Iskustva su EXTRA, samo meni zeza mreza za moj deo grada, zadnja 2 meseca, al to nema veze ni sa tobom ni sa paketom.
Elem, neces se pokajati, stvarno su te brzine ;)
 
Pa sad da su ektra pogotovu napisano velikim slovima nisu. Jer da jesu nebi bilo ovde rasprava na 136 strana. kuknjave na SBB forumu, android marketu i na još gomili domaćih foruma


Što se te cene tiče od 1566 dinara ona važi samo za ugovor od minumum 12 meseci i na nju treba dodati još 1036 dinara održavanja tako da je ukupna cena 2602 dinara a ako se uzme duo mix paket onda je 2550 dinara
 
Poslednja izmena:
Cek cek, koliko bi ja placao onda mesecno (hteo bih ugovor na 12 meseci i brzinu 10/1) ?
 
Da, to je sa TV (?), ali u slucaju da hocu samo net, koliko se onda placa mesecno?
 
Nema, mora održavanje.
 
Da, da , nazalost, samo ta opcija dolazi u obzir.. Gledaju ovako, daleko ti je bolja opcija trio mix.. Jer je razlika 400, taman osnovna pretplata za telefon kod telekoma fixni, a kod SBB-a imas jos 200 min preko toga, wi fi ruter, i D3 Go.. Naravno sve ovo ako koristis fixni, ako ne onda..
 
Da, da, da sada mi je sve daleko jasnije. Hvala vam puno, razmislicu o svemu :)
 
^ WiFi ruter daju i u Duo Mix paketu. Tj nije WiFi ruter, vec sada menjaju modem Home Gateway-om koji ima WiFi.
 
Da, neka akcija ili sta vec. Dobija se novi D3 risiver 2.0 i taj Gateway. Potpisah juče novi ugovor (stari istekao), pa ćemo videti kada će doći da to nameste.

Naravno da se više isplati Trio Mix jer se u njemu dobija D3 Go i fiksni sa daleko boljom ponudom od Telekoma.
 
Najsigurnije je pre odluke napraviti istraživanje kod komšija koji već koriste sbb usluge, ima razlike u kvalitetu usluga u zavisnosti od instalacija u određenom delu grada i sl. Ja se nisam ni jednog trenutka pokajao od kako sam prešao sa Telekom adsl-a na SBB. Za prethodnih 6-7 meseci možda je bilo jedno usporenje i par kraćih prekida koji su uglavnom bili najavljeni. Primetio sam da je ip adresa za sve ovo vreme samo 2 puta promenjena, možda je to nekome bitno...
 
Poslednja izmena:


Znači uskoro novo povećanje brzine, samo nisu rekli koje godine ali ima nade... :)

PS. Ako neko veruje reklami :)
 
Poslednja izmena:
Pa klip je postavljen prvog aprila, adekvatno obecanjima sbb-a.
 
Ja sam sredinom Marta dobio informaciju(ili dezinformaciju:D) od lika koji radi u operativnom centru u SBB-u ZR da bi za koji mesec trebalo da bude neko ubrzanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno