Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je novi cenovnik za Šabac, povećava im se pretplata sa 875 na 960RSD, sve ostalo ostaje isto, jedino što možemo da zaključimo iz novog cenovnika, da povećanja neće biti ni sada ni tokom Aprila meseca, sto je za mene poražavajuće!!!
 
Jedino da povecaju pakete na prepaid-u, ili da smanje cenu (heh, dobar vic :D) ;)
 
Pa upravo je to i poenta, nagrada za verne korisnike, povećanje cena... da neće možda net da povećaju, e pa nije da jeste ili obrnuto :)
 
Isao sam da platim racun danas i cekam ovu da mi odstampa racun kad ono puko im net :D Kako mi bilo drago :-devil-: Mada trajalo je citavih 30-ak sekundi...
 
:D

Bilo ti drago lol
 
Ovo je novi cenovnik za Šabac, povećava im se pretplata sa 875 na 960RSD, sve ostalo ostaje isto, jedino što možemo da zaključimo iz novog cenovnika, da povećanja neće biti ni sada ni tokom Aprila meseca, sto je za mene poražavajuće!!!

Mi i tako placamo 1036RSD...Ne znam zasto je Sabac odvojen, ali definitivno nije meredovan za celu mrezu, zato je i izdvojen
 
Imam jedno pitanje, imam Box paket kod Telekoma ( 6/1mb + ITPV + 500 min mobilnu karticu ) posto mi vise ta kartica ne koristi, tj imam drugi paket kod drugog provajdera, a na toj jedva da potrosim kredit, imam pitanje dal' je bolje da predjem i koristim SBB internet sa obzirom da kod istog imaju paket od 24/2mb za 2.888 na ugovor od 12meseci, samo me zanima dal' je tu uracunata televizja, ili se dodaje na tu cenu i kablovksa, ako je takav slucaj, i DUO Mix paket bi mi dobro dosao.

Zadnji put sam imao lose iskustvo sa njima, jer sam potpisao ugovor i cekao ih da predju razdaljinu od stotinak metara koliko im zapravo treba od njihove "jazbine" do mog stana i nije ih bilo, a ja nisam mogao cekati tako da sam morao otkazati ugovor i uzeo kod telekoma ADSL za maltene jedan dan, i to me plasi jer sam iz prvog kontakta sa njima imao strasno iskustvo i neprofesionalno i bahato ponasanje samog direktora, tako da me zaista plasi da posle u buducnosti imam problem sa internetom kod njih, jer i dan da nemam internet mene kosta, a ne zelim da budem na milost ili nemilost istih danima.
 
Odrzavanje se placa posebno i kosta koji dinar preko 1000 din. Sve bi to saznao da si otisao na sbb sajt.
 
Odes, vratis opremu, potpises otkaz ugovora i to je to.
 
ima 45 dana je otkazni rok da ti skinu kabl potpuno
 
Huh? Ja sam samo vratio modem i D3 ili samo modem (drugi put nisam uzeo D3) i to je to. Nisam cekao nista da skidaju :)
 
Huh? Ja sam samo vratio modem i D3 ili samo modem (drugi put nisam uzeo D3) i to je to. Nisam cekao nista da skidaju :)

ti si vratio opremu za digitalnu kablovsku i internet ali si i dalje imao analognu kablovsku

za potpunu demontazu dakle odvajanje kabla koji ide prema tvom stanu ili kuci od poslednjeg cvorista na koji je vezan rok je 45 dana

od tog momenta nemas ni jednu uslugu sbb kablovskog operatera
 
Poslednja izmena:
Ja niti sam placao niti sam dobijao racune za bilo sta posle datuma raskida.
 
A ko ti rekao da nesto placas posle potpisivanja raskida?

Samo kazem da im je otkazni rok 45 dana, a tebi se naplacuje samo do datuma raskida ugovora
 
Da ali oni moraju da otkace i drugi kraj u svom cvoristu gde su te prikljucili tek onda je stvarno kraj
 
Da li mi tu ista potpisujemo dodatno ili placamo nesto ili treba da gledamo ili sta vec?
 
Sta da potpises ne razumem te?

Ti kad im vratis opremu i potpises raskid ugovora ti si tvoju obavezu prema njima zavrsio.

Naravno ne treba da ti objasnjavam da ces raskid ugovora dobiti tek kad izmiris sve zaostale obaveze do datuma raskida ugovora.

Nakon toga ti vise nemas nista sa njima oni imaju zakonski rok od 45 dana da konacno demontiraju komplet sve.

Da li ce njihove ekipe zaduzene za rad na terenu da to urade prvog ili poslednjeg dana to nije tvoj problem.

Posle potpisivanja raskida ugovora ti si sa njima zauvek zavrsio.
 
Poslednja izmena:
Ajde ljudi da vas pitam ima li ko jos problema ovakvih, uopste vec danima ne mogu da igram nista online zbog neta... CS zakucava MOBA igrice nema sanse da dobijem partiju, samo zamrzne na 5 sekundi svakih pola minuta. Provalio sam sta je sad me samo zanima da li ko jos ima slicnih problema dok cekam da mi odgovore iz SBB-a.
Probleme se moze videti na linku sa Pingtest.net, a packet loss mi varira od 1%-50% sto je katastrofa. Inace sam na 6/512 paketu.

[URL=http://www.pingtest.net][/URL]
 
Ja nemam, evo upravo igrao dotu malo.
 


Pristojno
 
Imam potpisan ugovor na 24 meseca, ostalo mi je nesto manje od godinu dana i posto se selim na novu adresu(gde je moguce koristiti SBB) da li je moguce da samo prenesem ovaj ugovor na tu novu adresu i nastavim da koristim? Jel imao neko iskustva sa ovim?
 
Naravno da može, imao sam ja isto iskustvo, moraš samo da odeš da platiš zadnji račun, i ako nije tvoj stan gde se seliš da imaš saglasnost vlasnika stana da na njegovom priključku prebaciš svoj ugovor, sa tim odeš u SBB i oni te prebace na novu adresu.
 


Evo kako je kod mene... I nemam problema sa online igranjem nikakvih.. BG - Vidikovac..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno