Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prenosim sa komsijskog foruma.

Da mu to nije fora da zamaze oci ljudima kod kojih dolazi u domove, da ga neko besan ne nalupa zbog lose ponude i visokih cena ? Politicki trik, gledaj ovo sto je lepo, ne gledaj tamo da ne vidis sta ti ustvari radimo... To povecanje bi i trebalo da bude takvo, al nesto ne verujem da su toliko galantni ...
 
Moram da ti priznam da sam i ja dosta skeptican. Prethodnih godina, ako se dobro secam, izbacivali su obavestenje bar dve nedelje ranije. S druge strane, preskocili su novembar, pa se nadam da nece mart. :)
Mada, po komentarima ljudi sa foruma, bas se pitam da li su im svi cvorovi spremni za nova povecanja. Sumnjam.
 
Problem je u menadzment koru. Odatle ide svaka ideja za boljom uslugom. A sbb ima odlicne menadzere. Prvo i osnovno pravilo u tim skolama za skolovanje menadjera je da se ponudi korisnicima sto manje, a uzme od korisnika sto je moguce vise novca za tu uslugu. Ko to postigne on je odlican menadjer i dobija bonus.
 
Ja ne bih voleo da povecavaju, i sada je na granicama infrastrukture, treba jos samo da ubrzaju pa da net puca na svako malo.
 
Eh sad i ti. ADSL ti nije shared internet, batali sbb pa predji.
 
Evo posle onog dana kad sam ih napljuvao, moram da ih sad pohvalim... Posto sam jutros zvao call centar da pitam da li je prosao moj ugovor, i negativnog odgovora, a zatim i mog histericnog ispada, malo pre me zvala fina dama i SBB-a da me pita da li sam sutra u 13h kod kuce doci ce cika da donese resiver.. :D Lepoooo.... Da li to znaci da kad mi on donese to da mogu poceti da koristim internet odma ili i za to treba da cekam.. :)
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima risiver sa netom ?
 
Evo posle onog dana kad sam ih napljuvao, moram da ih sad pohvalim... Posto sam jutros zvao call centar da pitam da li je prosao moj ugovor, i negativnog odgovora, a zatim i mog histericnog ispada, malo pre me zvala fina dama i SBB-a da me pita da li sam sutra u 13h kod kuce doci ce cika da donese resiver.. :D Lepoooo.... Da li to znaci da kad mi on donese to da mogu poceti da koristim internet odma ili i za to treba da cekam.. :)

Možeš ali ne sa punom brzinom....bar je tako svojevremeno bilo kod mene.....Trebalo je da prođe oko 24 sata da mi puste pun protok....
 
na net ides preko modema, i eventualno rutera ako ga imas. Risiver je za tv
 
ma ok, ali nece valjda da mi jedni u utorak prikljucuju kablovsku drugi u nedelju donose resiver za tv, a sledece nedelje da mi treci donosi modem.. Ja sam mislio da je resiver i modem kod SBB-a u jednom uredjaju... ali ocigledno nije.. :) Inace znam za toliko da resiver jos od vajkada (satelitske antene 90-tih) sluze za tv, ali kao sto rekoh mislio sam da je to 2 in 1, tj 3 in 1 ako racunamo i ruter koji je standard kod ovih trio paketica.. :)
 
Čudno da je njihova bratska kompanija najavila povećanje brzine dve nedelje ranije, dok SBB pomno ćuti i prati razvoj događaja... možda od ponedeljka izbace neko obaveštenje, ali da su hteli do sada bi to najavili uveliko da se korisnici spreme za neverovatnu ponudu, koja ostavlja bez daha :)

Inače ništa čudno možda cenovnik objave tek prvog marta, a realizaciju sprovedu u roku od mesec dana, od njih je sve moguće očekivati... živi bili pa videli, ali neke prognoze za sada su samo rekla-kazala...

PS. Možda su podneli zahtev za povećanje cena, pa čekaju odgovor od Ratel-a, a oni toliko pouzdani i brzi :)
 
Poslednja izmena:
Čudno da je njihova bratska kompanija najavila povećanje brzine dve nedelje ranije, dok SBB pomno ćuti i prati razvoj događaja... možda od ponedeljka izbace neko obaveštenje, ali da su hteli do sada bi to najavili uveliko da se korisnici spreme za neverovatnu ponudu, koja ostavlja bez daha :)

Inače ništa čudno možda cenovnik objave tek prvog marta, a realizaciju sprovedu u roku od mesec dana, od njih je sve moguće očekivati... živi bili pa videli, ali neke prognoze za sada su samo rekla-kazala...

PS. Možda su podneli zahtev za povećanje cena, pa čekaju odgovor od Ratel-a, a oni toliko pouzdani i brzi :)

Njihova bratska kompanija ima u ponudi manje brzine nego sto SBB nudi, tako da je bio krajnji red da se tamo ponude vece brzine :D, osim telemach si oni nude 120/10.
 
Čudno da je njihova bratska kompanija najavila povećanje brzine dve nedelje ranije, dok SBB pomno ćuti i prati razvoj događaja... možda od ponedeljka izbace neko obaveštenje, ali da su hteli do sada bi to najavili uveliko da se korisnici spreme za neverovatnu ponudu, koja ostavlja bez daha :)

Inače ništa čudno možda cenovnik objave tek prvog marta, a realizaciju sprovedu u roku od mesec dana, od njih je sve moguće očekivati... živi bili pa videli, ali neke prognoze za sada su samo rekla-kazala...

PS. Možda su podneli zahtev za povećanje cena, pa čekaju odgovor od Ratel-a, a oni toliko pouzdani i brzi :)

Sta ako povecanja brzine uopste ne bude ove godine ?
 
Ja sam preenekoliko dana uveo duo mix i net mi je na 15/1.5....neko rece da ce vratiti, kad dobiju papire...ali evo jos uvek je 15/1.5
Inace regularna brzina je 10/1
 
Poslednja izmena:
2531368754.png

Imam duo mix paket ,net je 10/1,kako vam se cini gore rezultat speedtesta?
 
Dobro je skroz, moze biti ping malo manji, ali nista strasno dobro je izuzetno

pa igrao sam malo pre CS 1.6 posto to je jedino od online igrica koje odigram s vremena na vreme i sve je ok.. Ping mi se u igrice krece od 5-15 tako da nema laga nema nicega.. a i da ima zar nije divan osecaj kad pustis torrent a brzina 1mb/s ahhh... :D

Mozda zvucim smesno mnogima, ali posle orionovih 1.5 (odnosno jedva 1mbit/s) ovo je ponovno rodjenje danas.. :D
 
Sta ako povecanja brzine uopste ne bude ove godine ?

Ništa biće smak sveta, po SBB kalendaru :) ako bude dobro došlo, ako ne bude neka unaprede kvalitet mreže i razviju fiber power pakete i sa papira pređu na realizaciju...

Ko bude imao alternativu i povoljniju uslugu on će raskinuti ugovor, ko ne bude može se zadovoljiti i sadašnjom ponudom, tu smo gde jesmo kao korisnici nemožemo ništa promeniti niti uticati u toj meri da SBB promeni odluku...
 
Poslednja izmena:
Samo nek se pomere sa mrtve tacke.
 
Poslednja izmena:
Re: Produženje ugovora
od SBB korisnički servis 1 » Danas, , 16:16

Poštovani,

U narednom periodu spremamo iznenadjenja za naše verne korisnike, tako da možete očekivati nove promotivne akcije koje će doneti povoljnije uslove i mogućnosti, o čemu ćemo Vas svakako obavestiti. Zahvaljujemo Vam se na ukazanom poverenju.

S poštovanjem,
Vaš SBB

Evo malo svežih informacija, tj. spremaju nešto ali...
 
Evo malo svežih informacija, tj. spremaju nešto ali...

Malo si ga editovao, taman toliko da izgubi kontekst

Poštovani,

Za sada je moguće dobiti Home Gateway uredjaj samo uz već pomenute uslove. U narednom periodu spremamo iznenadjenja za naše verne korisnike, tako da možete očekivati nove promotivne akcije koje će doneti povoljnije uslove i mogućnosti, o čemu ćemo Vas svakako obavestiti. Zahvaljujemo Vam se na ukazanom poverenju.

S poštovanjem,
Vaš SBB

Ovde je prica bila o uredjajima koje daju na koriscenje za odredjene pakete...
 
Sve u svemu, vredi malo sačekati sa potpisivanjem ugovora. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno