Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci 2850 rsd mesecno.
Pa to i nije tako lose ,cekam 12 januar i uzimam ovu stvar ,)
 
Ti hoćeš duomix sa dva tv-a?To plaćaš 2550+203=2753din. mesečno + priključna taksa 2034din. samo prvi mesec.Da li si u opšte gledao link koji sam stavio?Evo i slika.
Untitled.png
 
da brate sve sam te ja razumeo i sve si sad lepo napisao sem jednog
ne placam tu prikljucn taksu pitao sam sve zive i n placa se ta prikljucna taksa kod onih koji se vezuju ugovorom na dve godine a ja se vezujem na dve godine sto znaci da ne placam tu prikljucn taksu
i to je cela prica
 
da li kad potpisem ugovor z duo mix paket mogu ja da biram risiver z d3 ili oni dajy koji oni hoce il daju najnoviji i najbolji?
 
Daju najbolji trenutno na svetu sto niko nema, prvi ces ti imati.
 
Nema smisla zezati momka, vidi se da se prvi put susrece sa ovakvim stvarima. Dajte mu malo vetra u ledja.
Filkaja, bices zadovoljan sa uslugom. Uzivaj u digitaliji. :)
 
Ja sam cetvrtog decembra dobio d3 2.0 risiver i potpisao ugovor na 24 meseca.Par dana pre toga sam vratio stari risiver.Dobio sam promotivno sve kanale pustene mesec dana stim sto do 25.12 moram da ih zovem i da kazem sta hocu ili necu da gledam od dodatnih kanala.D3 2.0 risiver ne placam posto sam potpisao ugovor na dve godine.Razmisljam da se prijavim za hd paket koji kosta 458 dinara.Slika sa tog paketa je odlicna.Jedino sto mi se ne svidja je to sto neki kanali tipa discovery ili nacionalna geografija nemaju prevod.Travel kanal i history imaju prevod a neki nemaju.Pitao sam sbb zasto nemaju svi kanali prevod.Oni su mi odgovorili da oni nemaju nista sa tim i da ih tako dobijaju.Tako da se jos dvoumim da li uzeti ceo hd paket ili samo sport klub hd koji ima nekih 7 kanala u hd-u.Nije neka razlika u novcu izmedju ta dva paketa,nekih 250 dinara ali me nervira sto nemaju svi prevod.
Sto se neta tice bio sam dosada na mix-u 16/1,5 ali sam u decembru vratio na 10/1 i radi mi sporije net obzirom da u stanu koristim dva racunara i kad upalim torente mnogo teze mi komp otvara stranice po netu.Tako da cu najverovatnije da se vratim na 16/1,5.
Nesto na sbb forumu suskaju da ce biti nekog ubrzanja neta od nove godine ali to mi nije sigurno dok oni zvanicno ne objave.Pricaju i o ubacivanju nekih dodatnih hd kanala ali nista jos zvanicno sbb nije objavio tako da za sada ne verujem u tu varijantu.
 
Nema smisla zezati momka, vidi se da se prvi put susrece sa ovakvim stvarima. Dajte mu malo vetra u ledja.
Filkaja, bices zadovoljan sa uslugom. Uzivaj u digitaliji. :)

ma znam da cu biti zadovoljan upoznat sam ja sa sbb-om ali pitam ono za risiver zbog toga sto sam cuo da ima nekih gde imaju cak i neke igrice i ono za ubacivanje flesha,a neki risiveri su jednostavniji i nemaju sve to ,pa sam hteo ako vec mogu da biram da uzmem onaj sa igricama sto je najbolji :D

ja bi npr ovaj :D receiver_4682.png
 
Poslednja izmena:
^ Traži onda D3 2.0 risiver.
 
Mozes da trazis sta god hoces, ionako ce ti dati ono sto imaju na lageru.

Multimedijalne sposobnosti SBB-ovih receivera su na nivou PC XT racunara, pa ne ocekuj previse. Skoro svaki noviji TV po tom pitanju je mnogo bolji od ovih receivera.

Pozdrav
 
Mozes da trazis sta god hoces, ionako ce ti dati ono sto imaju na lageru.

Multimedijalne sposobnosti SBB-ovih receivera su na nivou PC XT racunara, pa ne ocekuj previse. Skoro svaki noviji TV po tom pitanju je mnogo bolji od ovih receivera.

Pozdrav

Aj mi pojasni sta je to pc xt ja imam obican tv nemam plazmu da se razumemo.
 
Poslednja izmena:
da brate sve sam te ja razumeo i sve si sad lepo napisao sem jednog
ne placam tu prikljucn taksu pitao sam sve zive i n placa se ta prikljucna taksa kod onih koji se vezuju ugovorom na dve godine a ja se vezujem na dve godine sto znaci da ne placam tu prikljucn taksu
i to je cela prica

Da li uzimaš jedan risiver ili dva?
 
Evo ovako.Pošto vidim da cirkulišeš između dve teme da ti objasnim sve u jednoj.Ako uzmeš DUOMIX dobijaš jedan 2.0 risiver ,neplaćaš priključenje i mesečno plaćaš 2550 dinara.To je sve.Ako uzmeš DUOMIX sa D3KUĆOM(odnosno dva risivera) za drugi risiver plaćaš priključnu taksu od 2034 dinara+ 203dinara mesečno .Drugi risiver je besplatan samo u SUPERHDMIXU.U svim ostalim mixsevima se plaća i taksa i renta.U koliko mi neveruješ u ponedeljak idi do SBB-a u Kragujevcu pa proveri.
Pozdrav!Sve ovo važi uz ugovor na DVE godine.Drugačije i ne možeš da sklopiš ugovor za DUOMIX.
 
Poslednja izmena:
Kako brate nisu mi pricali da s placa taksa z taj dodatni resiver

To znaci da kad mi dodju prvi dan da odrade to moram da izdvojim oko 5 soma sto je previse
 
Sta je ovo sa SBB-om u Nisu? Gomila ljudi se javlja sa razlicitim problemima. Meni su DL/UL cesto prepolovljeni (ovo traje skoro nedelju dana), a ping u igrama ide i do 500?
 

Prilozi

  • ScreenShot943.jpg
    ScreenShot943.jpg
    154.8 KB · Pregleda: 149
Kako brate nisu mi pricali da s placa taksa z taj dodatni resiver

To znaci da kad mi dodju prvi dan da odrade to moram da izdvojim oko 5 soma sto je previse

Ako uzmeš dva risivera prilikom priključenja plaćaš 2034 dinara + 60 dinara za svaki metar mrežnog kabla koji oni stave u koliko isti kupiš od njih.Svaki sledeći mesec plaćaš 2550 DUOMIX + 203 rentu za drugi risiver, i tako dalje 24 meseca.Uzmi sad samo DUOMIX za 2550 mesečno,pa ako ti se dopadne i imaš potrebe i za drugi TV kasnije uzmi i drugi risiver.Iste programe ćeš imati i na drugom TV-u bez risivera ako ga samo spojiš koaksialnim kablom(običnim kablom za TV).Besmisleno je da uzimaš dva risivera kad koristiš obične televizore.
:wave:
 
Poslednja izmena:
pa znaci moze tako :D da ne placam bezveze tih dodatnih 2034 rsd,znaci sve je isto ako povezem tim koaksialnim kablom(isti programi opcije epg meni itd..)?

pa zasto onda drugi kupuju dodatni risiver ako je sve isto i bez njega?
 
EPG imaš samo ako imaš risiver,znači na drugom TV-u nemaš EPG.Pošto uzimaš DUOMIX TV programi koji su u njemu su skoro isti,ako ne i isti kao i na običnoj kablovskoj(samo je slika malo boljeg kvaliteta).Uzmi samo DUOMIX pa probaj,kasnije dopunjuj dodatnim TV programima i drugim risiverom.U DUOMIX-u možeš kasnije da menjaš skoro sve iz meseca u mesec.


Ispašće još da radim za SBB:d
 
Poslednja izmena:
cekaj jel ti mislis da na tom drugom tv-u imam analognu kablovsku koju vec imam ili na tom drugom v-u kad se poveze s aovim koji ima risiver menja se nesto (broj kanala,kvalitet u odnosu na analognu itd...)?
 
Ma znam to sve cene pakete i to nego me zanimalo da li jr na drugom tv-u analogna ili digitalna.
Znaci ipak cu morati dva risivera posto necu d zbog drugog tv-a placam plus odrzAvanje analogne koja iznosi 1046 din.
 
OK onda(nisam gledao sbb pakete, pa nisam video kako su formirali cene). Nisam te onda bas najbolje razumeo sta si hteo da kazes u poslednjoj poruci. Ako uzmes duo mix, ti ces imati analognu i naravno ne treba da placas nista dodatno za nju(jer ako je odrzavanje ukljuceno u cenu, nemas sta da doplacujes). Dobices jedan digitalni risiver na koji mozes da prikljucis 1 TV(digitalna), a onaj drugi jednostavno prikljucis direktno na koaksijalac(analogna).
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno