Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bice novih investicija, SSB i Telemach dobili kredit od 330 miliona EUR za investicije...

Vest od 14. decembra.
 
Ako budu budalastine poput VOD il itelefonije, neka hvala. Mada i ova nazovi fiber usluga je daleko losija od Targove. Jedino sto bi izvadilo sbb je da digne sve coax pakete bar za duplo u sledecoj godini. Ajde, bar download, jer stalno kukaju kako im je upload tesko da podizu.
 
Bez ozbiljnijeg podizanja upload-a, veliki download gubi smisao. Hocu i ja da stavljam HD snimke na Youtube, a ne samo VGA :)
Iako licno nemam tehnickih problema sa SBB-om, ponuda konkurencije mi je sve interesantnija.
A fiksna telefonija je zakasnila jedno 5 godina.

Pozdrav
 
A VoD je zakasnio jedno 10 godina
 
Hmmm jedno pitanje...

Zasto preko speedtest-a dobijam na Chrome-u rezultate normalne za moj paket 16Mbit/s, a preko Firefox-a dobijam oko 10Mbit/s ?
 
Zato sto ne koristis Operu :d
 
Tu bi mi bilo oko 5-6 Mbit/s :p
 
Na sbb forumu pricaju kako ce biti nekog ubrzanja do nove godine.
 
Igrajuci Max Payne 3 morao sam vise puta da gasim i palim net da bi mogao igru da igram......e sad zadnji put kad sam `disable` konekciju i ponovo pokusao da se konektujem jednostavno nisam mogao :/
resetovao sam adapter,palio - gasio...,ali nista :/
samo mi stoji zuti trouglic za znakom uzvika tamo dole gde je znak za internet (antenica),nije valjda da sam poj...a nesto ?
 
Bez optike do kuce nista ne priznajem....imao sam i imam i dalje velikih problema sa pucanjem net-a od kada sam uveo SBB a vec se i ne secam kad sam uveo,bilo je to davno...Sve majstore poznajem :)
 
Mislim da im je pravo vreme da polako pocnu da razvlace optiku ka starim korisnicima...nema vise zezanja..
 
Prvo će tamo gde mogu da izgube korisnike zbog Targo Telekoma, a i IKOMa...
 
I to je nesto :) Mada koliko se, barem mog drustva, preselilo na NBG zbog posla jos malo pa ce u ostatku BG ostati dve babe i jedan deda pa taj deo nece ni optikovati ;)
 
e momci nadam se da ce mi neko pomoci oko jednog pitanja,unapred hvala ;)

ovako ja imam jos odavno obicnu kablovsku televiziju i sada zelim da uzmem ovaj paket duo-mix-paket.jpg
e pa sad me zanima da li bi ja placao ovu cenu koja pise 2550 din,ili bih placao tu cenu plus oko 1000 kinti odrzavanja plus instalacija d3 v.2.0 risivera(ako to uopste treba da kosta)?

Hvala jos jednom
 
Placas 2550, bez tih 1000RSD, posto uzimas Duo Mix i popisujes ugovor na 2 godine, ne placas instalaciju D3 2.0.
 
a sad sam pitao jednog druga on mi kaze da on nije platio instalaciju d3 risivera a da mu je ejdan drug rekao da je on platio 2000 instalaciju d3 risivera,od cega zavisi da li se placa instalacija ili ne?

inace u kragujevcu sam ucentru grada?

Hvala!
 
Ako uzimaš ovaj mix paket ne plaćaš ništa dodatno. Do skora je bilo i da prva 3 meseca ne plaćaš ovih 1000 za kablovsku, verovatno je tako i sad
 
jesi sguran da ne placam ni instalaciju d3 risivera(2000 rsd),to me najvise zanima ?
 
Meni teta u SBB rekla da se ne plaća, ako je ona mene slagala i ja sam tebe
 
ok verujemo teti :D

i jos jedno pitanje ako ocu paket na 2 tv-a,koliko ond aplacam svakog meseca?
 
Poslednja izmena od urednika:
Placas 2550, bez tih 1000RSD, posto uzimas Duo Mix i popisujes ugovor na 2 godine, ne placas instalaciju D3 2.0.

Skoro sam siguran da je negde bilo da se i tih 1000RSD za odrzavanje placa. Jer ovako ispada da je Duo Mix 10/1 isplativiji nego obican postpaid net 10/1 sa obicnom kablovskom!!
 
Ne placa se. I treba da bude duo isplativiji jer je ugovor na 2 godine.
 
Pa za drugi tv moras uzeti jos jedan d3 uredjaj. I posebno dodatne kanale ako zelis.
 
ne,ne pise da se placa naknada ako hocu na 2 tv-a ali nzm koliko ne verujem da je mnogo.
 
200-300 din, tako nesto bese, za svaki dodatni d3 uredjaj.
 
Svaki mesec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno