Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Redovna pojava kod SBB-a da se EPG ne prati program, obratiš se na forumu SBB-a i uradiće ti sinhronizaciju naloga, pa će biti uredu, ako opet nastavi isto da se dešava poslaće tehničku ekipu da "reše problem"...

znaci li to da problem nece biti resen ili ce biti samo privremeno resen? isto tako mi se desava da uopste ne moze da se upali risiver, evo upravo sad ne moze nikako da se upali a i sat je totalno poremecen tj. nije tacan... da li to ima veze sa poslovnom jedinicom ovde u valjevu ili je stvar do beograda? ako je do valjeva, onda me ni ne cudi sto ne funkcionise.
 
Isto se meni desava da ne mogu da upalim receiver...samo hardware reset pomaze. Inace iz Nisa sam.
 
Do pre 10 min sam imao uzasnih problema sa SBB netom (10/1 paket). Brzina je varirala i bila u proseku oko 4/0.3. Sad vidim da se stabilizovala. Da li je jos neko ovo primetio? Ja sam na Novom BG-u u bloku 45.
Ovo mi se bas cesto desava u zadnje vreme.
 
Poslednja izmena:
To za d3 pricate, ni meni nece da se upali kada ga ugasim, kao da je mrtav. Resenje je da ga nikada ne gasim, i tako onda radi bez problema.
 
Poslednji update je zassro paljenje risivera, kod mene ponekad odreaguje sporo na paljenje pa moram dva puta da to odradim, pazeći da se ne ugasi TV koji je pre toga upaljen, a ako ga slučajno ugasite i pokušate odmah da ga ponovo upalite neće, mora se sačekati 15-20 sec da bi se ponovo upalio. Neverovatno ali svaki firmware nešto ispravi ali obavezno nešto i pokvari.
 
Ja negasim risiver i nista mu nefali,znaci ni jedan nisam gasio a ovo mi je treci od onog sivog pa sve do ovog 2.0 B-)
 
Jel vam radi net? Koji je broj za reklamacije? 3332775, ili neki novi?
 
Poslednja izmena:
19900 ja zvao, automat emituje poruku da je došlo do prekida internet saobracaja izgleda u celoj zemlji, sbb se raspao
 
Znaci totalni raspad, tama sam mislio da mi je modem otiso u vecna lovista... Ovaj broj 19900, kako to da okrenem sa mobilnog? Zna neko? Nece +381, 011 i sl.
 
Batajnica tezak haos, vec 10-15 dana bukvalno 2x dnevno resetujem modem. Sad dal je do modema, ili... ko zna.
 
U Pančevu net radi normalno, što se tiče njihovog novog broja ja sam uspeo da ih dobijem pozivajući 011/19900
 
Banjica.
Radi SBB, ali nije bez problema. U poslednjih 10-ak dana malo, malo, pa nema net-a. Ali kada ima radi maksimalno dobro.
Izgleda da se nešto definitivno dešava, s obzirom da sam na SBB-u evo već oko godinu dana i nešto jače i nekih većih zamerki nisam imao, radio je net za sve pare. Ali u poslednje vreme više nije tako dobro kao što je bilo, štuca.
 
Meni na Vidikovcu savrseno radi. Ping minimalan, down uvek max samo sto nekad ali retko malo oscilira upload. Nista strasno ali primetim na testovima kad vrtim. Sad trenutno radi u fullu.
 
Proradio net ponovo kako treba, generalno sam veoma zadovoljan nakon prelaska sa telekom adsl-a, ovo je prvi put kako je došlo do prekida koji je trajao 2-3 sata, nadam se da se to neće dešavati često. Inače kada radi sbb, stvarno radi odlično, da ga ne ureknem ...
 
Meni u zadnje vreme net varira dosta. Pola vremena radi normalno, a pola uzasno. Poslednjih sat vremena mi nije radio uopste!
A pre nego sto je prso radio je ovako (paket 10/1):

sbb_net.jpg


:S:
 

Prilozi

  • sbb net.jpg
    sbb net.jpg
    22 KB · Pregleda: 87
a da li nekome palo na pamet da oni konstantno unapredjuju mrezu i sire usluge

konkretno sada su aktuelni fiber paketi koji su dostupni tek u tri naselja u beogradu

zar se niko nije setio da se ove promene mozda desavaju zbog toga

koliko vidim uglavnom se ljudi iz pojedinih krajeva beograda javljaju za prekid internet saobracaja

u ostalim gradovima sve radi normalno
 
Poslednja izmena:
Ja nisam imao tv, a sestra nije imala ni tv ni internet. Novi Sad je u pitanju.
 
samo potvrdjujem da se radi na sirenju fiber mreze jer su rekli da ce najskorije prosiriti usluge na novi sad

izgleda da se tamo unajvece radi
 
Sa Twittera: RT @SBBsupport: Primećene su smetnje na širem području naše mreže. Intenzivno se radi na otklanjanju smetnji. Hvala na razumevanju.
 
Pa imaju sajt i forum sto se tamo ne oglasavaju nego preko Tvitera ?? :test:
 
Bas mi je drago sto postavljaju optiku. Da Targo nije dosao ne bi se ni setili. I sta sad... dokle ce to da traje? Nedelju dana? Mesec dana? Znam da ce mi racun za net biti isti radio on normalno ili ne, a ja im placam mesecno za uslugu od 10 Mbps, a ne za varirajucu brzinu 1-10 Mbps!
 
Isto Novi Sad prekid neta... bio sam da odradim reklamaciju (KDS), jos najjace je bilo da kada je puklo sve, i TV i net, poceli kanali da se vracaju par po par, pocevsi od SportKlub-ova i rts-a. I kada su se svi vratili pocnem ja da setam po kanalima i dodjem do MTV-ja, kad ono tamo RTS i D3 meni upaljen, neko mi shara po kanalima :D, a imam osnovni paket, znaci bez ikakvih risivera, ona zena u korisnickom centru se krstila kada sam joj pricao. Evo skoro mi je dosao net, a tv imam od 16h ili tako nesto.
 
Moralno nije ali strogo tehnički jeste. Ali nemoj da nebrineš neće se desiti da imaš veću brzinu od one koju plaćaš i sigurno ćeš imati manju od one koju si platio ili koja je deklarisana:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno