Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^^+1
Mozda je najbrzi tamo gde ne postoji drugi :p
 
ovo je chabar promocija makar za mene, prilicno sam iritiran nudjenjem telefona kao "next-big-thing".
 
Onda nek napisu najbrzi sem u par blokova u Beogradu :D
 
Pa nije ista prva zona u Telekomu i SBBu. U SBBu u prvu zonu npr. spada i SAD koji se poziva za 6 dinara/minut, a u Telekomu 44,56 dinara, Španija u SBBu 6 dinara/minut, Telekom 24,5 dinara minut itd.
Ti si očigledno gledao Ino Call ponudu koja obuhvata samo pojedine destinacije i plaća se kao dodatna usluga 118,80 dinara mesečno. A cena od 4,88 dinara je sa PDVom, od 1.1.2011. po novom Zakonu o zaštiti potrošača SVE cene za krajnje potrošače moraju da budu prikazane sa PDVom, tako da to više ne mora ni da piše.

Upravu si, ja sam gledao Ino Call Plus uslugu, nisam pratio klasične pozive sa fiksnog :D
 
Znači konačan odgovor od SBB-a da ove godine neće biti ubrzanja osim ubrzanog fiksnog telefoniranja :) Čeka se sledeća godina i 01. mart 2013 pa možda tada i bude... :D
 
nista nije konacno sem smaka sveta u decembru :d
 
ovo je chabar promocija makar za mene, prilicno sam iritiran nudjenjem telefona kao "next-big-thing".

Ja sam iritiran uopste pominjanjem fixne telefonije :)

Neko treba da im kaze da u normalnim zemljama samo za cenu njihovog odrzavanja se dobija 200HD kanala, telefonija i net zajedno :)
 
A nasao si da nas uporedjujes sa normalnim zemljama. Nadji za poredjenje neku isto ludu zemlju poput nase pa da vidimo sta oni imaju i kako se kace na net :)
 
Bugari i Rumuni, jel' se racuna? :D Ili su i oni previse za nas :)
 
Krajnje bezobrazno svi koji imaju paket Duo MIX i Trio MIX i to jos doplacuju koliko sam razumeo :) lepo s SBB-ove strane ....
Brži NET 20 20 / 1,5 900
Brži NET 50 50 / 2 2.800
Brži NET 100 100 / 4 5.300

Svi korisnici Duo MIX-a i Trio MIX-a imaju mogućnost dodavanja dodatnih paketa Dodaj NET.

Znači doplaćuju....
 
Ipak da se ja potrudim oko Targa, makar za probu?!?
 
Idi na targo, ja dilemu ne bih imao.
 
Meni je istekao ugovor prosle godine u decembru.Na mix paketu sam.16/1,5.Nadao sam se da ce biti nekog ubrzanja od prvog novembra ali nista.Hteo sam da uzmem ceo hd paket ali neko kaze da se za d3 2.0 risiver sada placa taksa od 2000 dinara i mesecna renta od 200 dinara.Potpisao bih ugovor na dve godine,ostao na istoj brzini neta od 16/1,5 i dodao hd paket.Da li se placa ovaj risiver ili ne ako potpisem ugovor na dve godine?Ili ovih mix paketa vise nema?Sada koristim cisco sd risiver.Njega bih zamenio za jedan d3 2.0 risiver ako se ne doplacuje.Ako neko zna zamolio bih ga za odgovor.
 
Sa obzirom da već imaš MIX paket i stari SD risiver moraš platiti tih 2034 din za instalaciju novog a mesečnu rentu nećeš plaćati kao ni do sada što nisi plaćao, nju na MIX paketima plaćaju samo korisnici HD DVR risivera.
 
Poslednja izmena:
Ok.Ako je tako onda nije problem.
 
@bojke1

ako potpises mix na 2 godine neces platiti instalaciju novog d3 risivera
 
Kako da saznam user i pass za logovanje na njihov sajt?

Ja bih pozvao call centar. Iako znam svoj user i pass (zato što mi je oduvek isti za sve),
nemam pojma kada i gde sam to kreirao. A osim toga, to mi je služilo samo da gledam potrošnju na home.sbb.rs,
i to dok je brzina bila 256/64 pa se gledalo da se iskoristi svaki minut 24/7/30/356 :)
sada više za tim nemam potrebe osim kada bi mi kojim slučajem zatrebao njihov FTP server i besplatnih čak 10MB na njemu (google DropBox)

A s obzirom da je SBB perfidno ugasio svoj forum, zna li neko kako proveriti stanje računa (dugovanje) bez pešačenja do poslovnice?
 
Ja bih pozvao call centar. Iako znam svoj user i pass (zato što mi je oduvek isti za sve),
nemam pojma kada i gde sam to kreirao. A osim toga, to mi je služilo samo da gledam potrošnju na home.sbb.rs,
i to dok je brzina bila 256/64 pa se gledalo da se iskoristi svaki minut 24/7/30/356 :)
sada više za tim nemam potrebe osim kada bi mi kojim slučajem zatrebao njihov FTP server i besplatnih čak 10MB na njemu (google DropBox)

A s obzirom da je SBB perfidno ugasio svoj forum, zna li neko kako proveriti stanje računa (dugovanje) bez pešačenja do poslovnice?

na forumu postavis pitanje
http://forum.sbb.rs/
mada nikad nije ni gasen stanje proveravas ovde
https://home.sbb.rs
 
Poslednja izmena:
Zvao sam i dali su mi, hvala. Problem je bio posto sam pre 4 meseca uz zalbu na forumu postavio pitanje za user i pass, rekli su mi da zovem sluzbu za to, zvao sam i rekli su mi da imaju neku gresku i da zovem kasnije, zvao sam i kasnije to su mi rekli i drugi put kad sam zvao ali i sutradan :p.
 
Po hiljaditi put napisano ovde na forumu - bugari i rumuni su uzeli od eu sredstva iskljucivo za razvoj internet infrastrukture (velike su pare u pitanju, ne znam tacno cifru). Te pare su dobili tek kad su postali deo eu. Neke druge clanice su te pare potrosile na puteve, aerodrome i sl. Jel sad jasnije ?
Dakle, rumuni i bugari ne spadaju u grupu "obicnih" zemalja bar kad je rec o internet brzinama i internet pristupu vec spadaju u sam svetski vrh.
 
Pa sa kime onda da se poredimo, ispada ostaju samo Bosna i MKD :)
I po hiljaditi put - Rumunija je imala bolji net od nas jos pre 10 godina kada nije bila deo EU. I pre 6 godina kad isto nije bila deo EU :) Dok sam ja pikao Dotu na 256/64 jer je to bio najbolji komercijalno dostupan net u Crbiji, sa druge strane su bili Rumuni sa 100/100 netom :)
OK, taj net je bio shiite tokom dana za igranje ali je ipak postojao :)
 
Po hiljaditi put napisano ovde na forumu - bugari i rumuni su uzeli od eu sredstva iskljucivo za razvoj internet infrastrukture (velike su pare u pitanju, ne znam tacno cifru). Te pare su dobili tek kad su postali deo eu. Neke druge clanice su te pare potrosile na puteve, aerodrome i sl. Jel sad jasnije ?
Dakle, rumuni i bugari ne spadaju u grupu "obicnih" zemalja bar kad je rec o internet brzinama i internet pristupu vec spadaju u sam svetski vrh.

Mi smo otrilike u rangu Engleza :)...sto i nije tako lose samo da je u pitanju nesto malo vaznije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno