Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strašno ste kreativni,a ona je baš bila raspoložena i nasmejana.:D
 
Da pitam da li jos neko od korisnika SBB interneta od danas ima problem sa pristupom sajtu
Kod:
www.balkandownload.org/
PReko proksija sajt otvara ali ne mogu da se ulogujem stalno mi trazi log in iznova i iznova
 
Obriši cookies i cache iz browsera, ili probaj drugi browser.
 
Danas bio u poslovnicu SBB-a da platim račun i da se raspitam za obnovu ugovora koji mi ističe 27.10.Hteo sam da nastavim korišćenje usluge bez ugovorene obaveze do nove godine,i da uhvatim neku promociju(ako ih bude).Gospođica na šalteru mi kaže da nas čeka veliko i prijatno iznenađenje 22.10.?Nadam se da se nešali.Ima li neko neki info u vezi ovog datuma?

Mozda misli na osamnaesto povecanje cena :p
 
Poslednja izmena od urednika:
Na SBB forumu kazu da se sprema nova ponuda, jel ima neko neki insaide info???
 
"Nova ponuda" mi ne zvuči baš ubedljivo, tj. obično se to konkretizuje kao "ubrzanje" ako se radi o tome, a ovako visi u vazduhu, da li je neko ubrzanje, da li je možda samo za nove korisnike, da li je samo net ili neki paket sa DTV ... Moraćemo da se strpimo još malo izgleda.
 
Nova ponuda je verovatno telefonija... Verovatno ste videli reklamu na TV-u ili na bilbordima "390 dinara pretplata za telefon?" Verovatno je to to.
 
Bravo Djilkose na pronicljivosti, meni prvo što je palo na pamet je to da će nova vlada da se pohvali kako će spustiti cene pretplate na fiksnu liniju....
To je to, jedino logično objasnjenje...
Jos jednom, bravo... :beer:
 
Pih, mene to ne dotiče. Pre bi želeo veći upload.
 
Sta bi sa optikom? Zar nisu rekli da ce vec u septembru neke korisnike prebaciti na optiku?!
 
Ja mislim da ce i pored te telefonije koju pominjete biti i povecanje brzina. Osnovni paket ugovorcima da bude 16/1.5 i dalje proporcionalno svi ostali paketi pojacani na isti nacin. Tome se nadam i u to verujem :D
 
A unapred ce zabraniti da se menjaju paketi nanize da neko kome je dosta 16 ne moze da ode na najnizi paket ;)
 
Say again ... Nisam skapirao :)
 
Sad je 10 najmanji paket, recimo da povecaju na 20 - svi sa 16 i 24 ce pojuriti da odu na taj od 20 :) I onda ce brdo korisnika da jurne na 'nizi" paket (u stvari isti paket ali manje ce da placa).
Pa ce povecati brzine ali zabraniti prelazak na nize pakete :D
 
Mislim da i inače nije moguće prelaziti na jeftinije pakete od onih na koje je potpisan ugovor, tako da ta "zabrana" važi oduvek.
 
Ja da pohvalim SBB :) Nisam dobijao signal juce uopste, nazovem ja njih, ispricam im sve oni kao nema problema pisu reklamaciju za 2 dana ce verovatno ekipa videti sta ne valja... Zovu me danas kazu bili smo (posto ja nisam bio kuci), sredili kablove trebao bi da vam radi internet. Ja ulazim u kucu internet radi :) Za JEDAN DAN... Iznenadjen sam :D
 
Mislim da i inače nije moguće prelaziti na jeftinije pakete od onih na koje je potpisan ugovor, tako da ta "zabrana" važi oduvek.

Moze ako nisi na MixHD/SuperHDMix ili slicni paketi gde uopste nema "drugih brzina".
Obican ugovor na 12/24 meseca moze da menja paket dole/gore za sada, kao i obican Mix.
@Djilkosh, no way! Sanjao si, garantovano :D
 
Uštinuo sam se 3-4 puta, nije bio san :D

Inače pitao sam lika tog što me nazvao za povećanje brzine, kaže on ne zna ništa, za BG se nešto "radi" (pretpostavljam optika ili povećanje brzina) za NS ne zna ništa...

Da ja sad pitam zašto bi u ovom slučaju BG dobio bilo šta, a NS ili bilo koji drugi grad u Srbiji ništa?
 
Meni u Nišu rešavaju stvari za 1 dan, to mi je najnormalnije, mada ne sećam se kada sam im prijavljivao nešto poslednji put.
A oko brzina može da bude ista priča kao sa Vektorom, u BG-u imaju konkurenciju, a van njega i ne baš.
 
BG - verovatno NBG. Zato sto jedini ima toliku koncentraciju stanovnistva da se vrlo brzo isplati investicija.
Dok recimo, kod mojih u Nisu mislim da SjBB i dalje nema net :(
 
Ne vidim cime bi pravdali, potencijalno, ubrzanje samo na nivou Bg-a (ili samo NBG). Cak sta, mislim da neka pravna regulativa kaze da to "ne sme" da se radi. Naravno ako ne postoje tehnicke mogucnosti, onda je opravdano, mislim da bas Vektor tako pravda povecanje koje vazi samo na teritoriji Bg-a. A moguce je i da sam sve ovo samo lupio....:)
 
Isto može i SBB da kaže, a mi možemo da dokazujemo suprotno na sudu.:) Doduše, kod Vektora je to lako vidljivo.:D
No, da sačekamo ipak taj 1. novembar.
 
Poslednja izmena:
RV ne moze da pokaze da ne moze ostatak Srbije da dobije isto, vec samo da ne moze da dobije najveci paket mozda. To sto ostatak Srbije ne dobija 20/2 za 1590 ili koliko vec je cisto "moze nam se" ;)
 
Strašno ste kreativni,a ona je baš bila raspoložena i nasmejana.:D

Uh moji ti,iznenadio bi se koliko one nemaju pojma sta znaci pravo ubrzanje i za koliko para mozes negde da dobijes velike brzine :) sigurno da si joj rekao kakve brzine imaju u Bugarskoj,Rumuniji i za koje pare ona bi zinula a i kladim se da negde u sebi misli (boze sta ce im brze od ovoga pa mogu da gledaju lepo YT) :)

Ocekujem od tog ubrzanja sledece:

1.Minimum DN 20Mb/s up koliko stave bilo bi pozeljno barem 2Mb/s minimum...

2.Ocekujem da brzina neodstupa od zadate vise od 1% do 2% u up i dn.....
3.Stabilan PING

4.Stabilan net da nebude ko prosli put povecali brzine i svako 4 odmah ima problem

Nadam se da su sve utegli pre nego sto pusete ovo povecanje.... !

Da nebude ono proslo ubrzanje svaki 3 ili 4 se zalio....
 
Poslednja izmena:
Ocekujem i ja druze sedmicu na loto-u vec 10 godina, al' nece, nikako...
 
Uh moji ti,iznenadio bi se koliko one nemaju pojma sta znaci pravo ubrzanje i za koliko para mozes negde da dobijes velike brzine :) sigurno da si joj rekao kakve brzine imaju u Bugarskoj,Rumuniji i za koje pare ona bi zinula a i kladim se da negde u sebi misli (boze sta ce im brze od ovoga pa mogu da gledaju lepo YT) :)

Ocekujem od tog ubrzanja sledece:

1.Minimum DN 20Mb/s up koliko stave bilo bi pozeljno barem 2Mb/s minimum...

2.Ocekujem da brzina neodstupa od zadate vise od 1% do 2% u up i dn.....
3.Stabilan PING

4.Stabilan net da nebude ko prosli put povecali brzine i svako 4 odmah ima problem

Nadam se da su sve utegli pre nego sto pusete ovo povecanje.... !

Da nebude ono proslo ubrzanje svaki 3 ili 4 se zalio....

Gde si uzeo tu dzidzu da se i ja malo puknem kad te tako lepo radi ? :D
Neka radi kako bilo samo da se podigne vec ta brzina. Ni na radijusu ne radi uvek kako treba al bar kad radi radi tako da za sat dva mozes da poskidas sve sto treaba za taj dan a ne da ti komp radi u prazno torentujuci :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno