Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Realno,koliko treba da kosta TV bez neta.Koliko ima bezpotrebnih kanala koje ljudi gledaju i placaju.Imas nekoliko kanala koja te zanimaju i to je to.Po meni,ovde je kablovska preskupa.

A telefon fiksni koristio ili ne koristio plaćaš koliko 500-600 dinara?
 
I onda neki kablovski provajder izbaci iz ponude kanal Ultra, i digne se frka ovde na forumu :)
A eto meni taj kanal ne treba, nisam ni cuo za njega dok se nije desila pomenuta galama kad je bio izbacen iz ponude kod nekog operatera. Milion ljudi, milion razlicitih potreba. Ljudi koji ne prate sport ce reci "Pa kojeg ce vam djavola toliki sportski kanali? Imate 4 arene, eurosport, i jos kukate sto nemate sportklub?" ili obrnuto.

Jedina stvar koja je sigurna je to da koji god kanal izbace, javice se x ljudi da ih zesce popljuje zbog toga. Ali da ne sirimo dalje, ovo je podforum za internet, i vec smo previse zatrovali pricom o tv-u.
 
SBB može da poveća brzine samo u BG-u kao i RV i da ispali ostatak Srbije, verujem da bi sve bilo "po zakonu".
 
A telefon fiksni koristio ili ne koristio plaćaš koliko 500-600 dinara?

Tacnije 430 din bez pdv-a plus indetifikacija poziva 75 din.To je oko 600 dinara.U ovoj drzavi sve sto je nenormalno je normalno u odnosu na plate i cena.
Ne znam koliko Sbb ima kanala na raspolaganju u osnovnom paketu ali odnos cana i kanala koje imamo,je preskupo.Sta za 1000 dinara dobijas.90% kanala ne gledas.
 
Poslednja izmena:
"Ukoliko ste korisnik IKOM Interneta, u cenu mesečne pretplate za Internet uključena je i pretplata za osnovni paket kablovske televizije"
Na ovo sam mislio.Uz to da je net na Ikomu 20MB/s + 1,2,3,4TV za 3000 sve ukupno.Na SBB-u slično samo net 10MB/s 4200.
Ne verujem da će biti nekog dizanja brzine pošto trenutno stanje nikako ne ugrožava poslovanje SBB-a sa ovom konkurencijom.
 
Ne znam koliko Sbb ima kanala na raspolaganju u osnovnom paketu ali odnos cana i kanala koje imamo,je preskupo.Sta za 1000 dinara dobijas.90% kanala ne gledas.

Mislim da je oko 70-ak možda više nemoj me držati za reč lupio sam otprilike...

Evo ovako što se tiče gledanja kad kažeš pola kanala ni ne gledaš ti gledaš na sebe, ali evo ja ti predočavam ovakav tj. moj scenario:

Ja gledam sve sportove + discovery + I'D discovery + animal planet + TLC + history I naravno RTS1 samo u 19:00h zbog "Slagalice", naše kanale ne gledam

Majka gleda one kanale za kuvanje + turske serije + španske serije

Sestra gleda fashion TV + mTV + ne znam sta jos gleda

Kad dodju neka deca u goste dobro je imati one dečije kanale...
Naravno da te ja razumem kad si sam u stanu, ali kad vas je više svako ima neko što gleda iako pojedinac gleda nekoliko kanala...

Nadam se da si razumeo šta sam hteo da kažem ;)
 
Inače upravo tražim na njihovom sajtu da kad se potpisuje ugovor da se dobija za naredna 3 meseca pretplata od 1 dinar... Jel zna neko nešto o tome? Sad vise to ne mogu da nadjem...
 
Aha tako znači... Cigusi jedni... A nigde ne piše 15 meseci... Možda zato što sam korisnik 5 godina možda mi daju za 12 meseci :D
 
Ja sam bio 6 godina korisnik, bez kasnjenja, pa nisu hteli da mi pauziraju kad sam isao, dokumentovano, za Koreju, tebi ce da daju ovako :) Aj trazi pa da ih tuzim :)
 
@alfaunits ajde, pa podelimo nagradu :D meni je dosta i 30%

@kimi mislim da vredi...

Edit: dodjoh u SBB, a ono haos... Jel moraju baš danas i baš u ovo vreme 20 ljudi da potpisuju ugovore? Ne mogu malo kasnije ili sutra? :D
 
Poslednja izmena:
Pa jel moguce da je sad tolika navala svuda? :D Ja malopre zvao da pitam sto mi kasne sa instalacijom...a oni se pravdaju da se bas mnogo ljudi prijavilo sad i da ne mogu da postignu da prikljuce sve tako brzo. "Hvala na razumevanju i izvinjavamo se na kasnjenju...bice u toku sedmice sigurno.." Ok ok
 
Inače pretplata za 1 dinar važi samo na 24 meseca! To im ne piše na sajtu, ali pokaza mi teta papir na kome piše da mora 24 meseca ugovor.

Inače razlog za gužve barem u NS-u je ovo:
a2ujy9yd.jpg


Označena teta
Većinom priča telefonom ili se šetka, a koliko sam mogao da čujem priča o svemu sem o SBB uslugama... Da li je ona tamo moralna podrška ovoj drugoj ili sta ne znam...
 
Hahaha dobra fotka. :)

Ima li neka inslajderska informacija o povecanju brzina ove jeseni ?
 
Ajd da vidimo. Bar da se priblize vektoru ako ne mogu da ga prestignu.
 
Ovi modemi koje imamo mogu da idu do 24Mbps čini mi se?
 
Inače pretplata za 1 dinar važi samo na 24 meseca! To im ne piše na sajtu, ali pokaza mi teta papir na kome piše da mora 24 meseca ugovor.

Koja pretplata? Mislis ono prvih 3 meseca za dinar? Nemoj da te lazu... meni su krajem jula dali na 12 meseci. Samo mi nisu dali WiFi, iako ne pise na sajtu da mora 24 meseca za WiFi! (ali nisam se bunio jer nije neku, mrzim za 20e da se bakcem sa bitangama i njihovim "stitovima", tj. salterusama :))
 
Ma nemoj sad da dizu brzine, taman se kao smirilo, samo mi fali da opet pola sata slusam o prekidima u svim delovima "beogradica", dok stignem do tehnicke podrske da prijavim 20 put problem u toku dana :)
 
Hahaha dobra fotka. :)

Ima li neka inslajderska informacija o povecanju brzina ove jeseni ?
Pričao sa ovom tetom što sam potpisivao ugovor, kaže ona optika i povećanje brzine prvo u BG-u kao moraju da testiraju (da da mene laže, nego tamo targo, RV pa konkurencija), a i za Novi Sad ce kao uskoro..
Koja pretplata? Mislis ono prvih 3 meseca za dinar? Nemoj da te lazu... meni su krajem jula dali na 12 meseci. Samo mi nisu dali WiFi, iako ne pise na sajtu da mora 24 meseca za WiFi! (ali nisam se bunio jer nije neku, mrzim za 20e da se bakcem sa bitangama i njihovim "stitovima", tj. salterusama :))
Imam jos mnogo posla da obavim i nisam stigao da se svadjam, a piše na onim njihovim papirima prvih 3 meseca samo pod ugovorom od 24 meseca... Izgleda da je to bilo do septembra...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno