Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A da se malo vratimo temi koja glasi povecanje brzina na SBB-u??? Dosta vise OFF-a!
 
A o kakvom to povećanju brzina imamo da pričamo, kada nema nikakvih naznaka da će ga skorije i biti?
 
Tema glasi povecanje brzine, ali mora se pominjati i sve sto ide uz to! A problemi ocigledno idu uz to :D
 
nista ne brinite,povecanje stize :D cim 3ceg vekor objavi nove pakete,i sbb ce reagovati :) niste na adsl-u da zavisite od milosti telekoma :D
 
Na to računaj. :d
Meni su tako uradili. Ja sam podneo zahtev u utorak, 26 juna i računao: hajde, neće valjda doći tako brzo, trebaće im više od 3 dana, onda će vikend, pa će najverovatnije zvati od nedelje, kad je taman 2. jul. Međutim, na moje iznenađenje, zvali su me već sutradan ujutro da mi kažu da dolaze za sat vremena. :eyebrows:
Eto, umeju oni da budu vrlo ažurni. :p

Potvrđujem i ja da prvi mesec računaju kalendarski, a ne prvih 28-30-31 dan. Čak im je to fora i kada menjaš paket usluga, pa onda stari paket ti računaju ceo mesec, a novi od dana kada ti kao puste.
 
Ja sam imao 40 Mgb i nisam mogao MP da igram.Ping mi je bio 250-600.Rekord je bio 812.
 
Potvrđujem i ja da prvi mesec računaju kalendarski, a ne prvih 28-30-31 dan.
Mislis, ako ti je uveden net/TV 31. efektivno samo dva meseca dobijas po 1 din. TV?

Čak im je to fora i kada menjaš paket usluga, pa onda stari paket ti računaju ceo mesec, a novi od dana kada ti kao puste.
Kako to?:) Mislis naplate ti stari za ceo mesec, pa plus novi koliko si trosio?
 
Na kojoj si lokaciji ?

Blizu Kalenic pijace.

Na to računaj. :d
Meni su tako uradili. Ja sam podneo zahtev u utorak, 26 juna i računao: hajde, neće valjda doći tako brzo, trebaće im više od 3 dana, onda će vikend, pa će najverovatnije zvati od nedelje, kad je taman 2. jul. Međutim, na moje iznenađenje, zvali su me već sutradan ujutro da mi kažu da dolaze za sat vremena. :eyebrows:
Eto, umeju oni da budu vrlo ažurni. :p

Evo 29. i jos ne zovu :D
 
Meni trenutno ovo meri
2147876126.png
Paket je 10/1,jedan komp je na WOW serveru,drugi na Facebooku,a ja sa trećeg merim.Nije mi jasno zašto test vidi da sam u Nišu?
 
Dobar ti je taj 10/1 koji radi 16/1 :D
 
Nije ljudi ništa budzeno:),ako na to mislite.Malo pre izmereno ovako:
2147950711.png
Host Targo BG
 
Kod tebe je očito neki haos ;) nikad mi se to nije desilo, a igrao vala dotu i MW u MP opušteno... 4mbit/s

Jos sam prijavio SBB-u na mail-u.Svaka cast dosli su sutradan.Dosao lik da meri na njihovim instrumentima i kaze da je sve ok.Odem na bf3 servere a ono tamo nista ispod 150 ping.Lik se cudio kao da nikada nije video toliki ping.Rekao je,obrati se tehnickoj sluzbi.Koji je qrac on ako nije tehnicka podrska.U to vreme kada su povecali brzine ping je bio neverovatno velik za tu brzinu i cenu.
 


paket 10/1 pod opterecenjem
 
Poslednja izmena:
Terenci = rade sta im se kaze, i nista vise :)
Tehnicka sluzba = pisari koji prosledjuju dalje 'blanko reklamacije", nakon sto izbace 90% njih jer im se cefne
Admini - prvi koji mogu nesto da urade, ali urade nesto tek kada se 1000 ljudi u jednom delu grada zali :)
Sefovi - oni koji potpisuju svoje plate

To je otprilike struktura u SjBB-u iz mog 8-godisnjeg iskustva sa njima. U prevodu, dok se 1000 njih u tvojoj okolini ne zali, samo ces biti jos jedan od 90% odbacenih reklamacija, a kad dodje njih 1000 onda ce poslati terenca ;)
 
alfa zaboravio si da kazes da ti terenci uopste ni nisu SBB :).
 
zasto ti je ping ka targo toliki ? vecu sliku sa speedtesta dobijes tako sto odaberes forum po zavsetku merenja pa copy pa u ovo prozorce :D
 
Poslednja izmena:
Ma i taj ping ka Speedtest serverima nije merodavan. Možda neki provajder ima podešen prioritet saobraćaja za ICMP, pa je ping uvek manji kako god da okreneš.
 
Sa SBB foruma:
"Poštovani korisnici,

Zahvaljujemo Vam što pokazujete interesovanje za naše usluge i servise.
Uvek spremamo novine, pa će tako biti i ovog septembra. Kao što smo ranije saopštili, tehničke ekipe ubrzano rade na završnim pripremama za puštanje Fiber Power servisa. Plan je da se nova usluga pušta fazno, po delovima mreže, tako da će od septembra prvo biti ponuđena usluga korisnicima u jednom delu Dedinja (trougao Neznanog junaka, Ljutice Bogdana i Veljka Lukića Kurjaka, kao i naselje kod Prokop stanice).

Delovi Bežanijske kose, dodatni blokovi na Novom Beogradu i Novo naselje u Novom Sadu će imati tu mogućnost krajem ove godine. Prateći ovaj razvoj, verujemo da ćemo ubrzo moći da ponudimo Fiber Power pakete i korisnicima u Kragujevcu i Nišu.

Kao što smo ranije najavljivali, na jesen krećemo i sa uslugom fiksne telefonije. U tom periodu stižu i funkcionalnosti na Cisco HD, HD DVR i novom V 2.0 boxu: “pogledaj propušteno”, “pogledaj ispočetka”, kao i VoD opcija za novi box."

Valjda ce i nama koji nismo na mestima gde ce nuditi Fiber, povecati brzine... :)
 
"Sanjaj, mi zlato, sanjaj mi ti" :D
 
Ima li neko ovaj najnoviji Cisco 4682DVB prijemnik?

Kako se pokazao? Radi li kako se očekuje ili ima problema?

Prvenstveno me interesuje snimanje na USB, može li se unapred zakazati da nešto snimi iz EPG-a?
 
^
Snimanje na USB kao i mnoge druge funkcije, jos ne radi... Kazu: uskoro

Pozdrav
 
Da li pusta fajlove sa usb, npr.filmove imuziku jer su najavili tu opciju, kao medijacentar
 
znači tresla se gora rodio se miš i to bogalj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno