Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зависи када је то повећање. Ако су скоро мењали нешто, онда ће свима да промене. Тако је било и ове године, пошто су нови уговори кренули прошле јесени, онда су ове године пар пута свима повећали. Ако још нешто смисле до пролећа, свима ће да буде промењено а онда на јесен (када завршавају уговори из претходне туре) вероватно крећу са новим пакетима уз обавезно потписивање нових уговора. Добро је да бар могу да се нови уговори потпишу у сваком тренутку па и ако нешто битно промене, свако може да пређе на нови пакет ако му одговара.
 
Zanimljivo. Ja sam inace odlucio da sacekam par dana da vidim oce li biti neka novogodisnja akcija vezano samo za internet. Ne nadam se mnogo, ali nekako ne bih voleo da potpisem sutra ugovor, a prekosutra da se ponudi neka akcija. Ako i misle da puste neku akciju onda ocekujem da ce da bude najkasnije 15og.

Takodje, pre 2 dana sam usao u poslovnicu u NS i devojka je rekla da ne moram da donesem saglasnost od gazde. Htela je odmah da mi napravi ugovor ali sam odlucio da sacekam par dana.
 
Изненадило би ме било шта осим неког HBO или евентуално свих HD канала од 15. децембра до 15. јануара. Ако до сада ниси имао постпејд код њих, не заборави на три месеца по динар.
 
Nije me mrzelo da pitam na fb pre 2 dana i upravo sam dobio odgovor:

Da, planiramo novogodišnju akciju, vrlo brzo cemo reci sta je u pitanju. Pozdrav

Da napomenem, pitao sam iskljucivo za internet. Nadam se da me je razumeo. Pa eto mozda ce nekome koristiti da jos malo saceka ;)
 
Ja sam proverio i imaju tehničkih mogućnosti za priključenje u mojoj zgradi u Skojevskom naselju, pao mi je kamen sa srca što u zgradi nije Pošta Net :) Svrbi me da uzmem Digitalni Duo TV + Net Gold, 300 dinara je skuplji od Silvera a dobija se mnogo više. U čemu je fora sa ovim studentskim paketom, 1590 + 1136 dinara mesečno održavanje = 2726 dinara. Mnogo bolje onda da se uzme ovaj Gold Digitalni Duo TV + Net za 300 kinti više, zar ne... Ne znam da li da čekam tu novogodišnju akciju, šta bi mogli da ponude otprilike tu? :)

edit:

Glupo pitanje - da li sam ja novi korisnik ako imam ADSL kod TotalTV-a (što je faktički SBB) ? Jeste to na moje ime, ali to plaćam na potpuno drugoj adresi, bilo bi glupo da nemam pravo na tri meseca besplatno.
 
Poslednja izmena:
Немаш намеру да гледаш ХД канале? Ако имаш, онда одмах узми Голд Екстра па ћеш поред ових канала да имаш и 60/3 и кечап и Д3го. То баш и није 300+ него 1000+ али ми делује ОК.

Мислим да би требало да добијеш 3 месеца по динар али код њих нема логике него како им тог тренутка падне на памет.

Ја и даље не очекујем новогодишњи интернет поклон, једино мало откључаних канала. То што си питао за интернет не значи ништа, то раде папагаји који не слушају питање него декламују научено.
 
Немаш намеру да гледаш ХД канале? Ако имаш, онда одмах узми Голд Екстра па ћеш поред ових канала да имаш и 60/3 и кечап и Д3го. То баш и није 300+ него 1000+ али ми делује ОК.
Daju tomato sos uz Gold paket? :D
 
@calexx

Da budem iskren, kablovsku televiziju u poslednjih par godina gledam vrlo retko, uključim jednom u nedelju dana, ako ne i ređe. Bitniji mi je net u celoj priči, mnogo češće gledam filmove skinute sa torenta. Za HD kanale imam satelitsku, tu sam imao pregršt kanala ali opet sam sve to retko gledao, nije mi bilo isplativo da plaćam Cardsharing, pa sam prestao. Nekako mi je bolje da lično biram šta ću da gledam od serija i filmova, a sport skoro i da ne pratim, pa zaista nema smisla :)
 
Glupo pitanje - da li sam ja novi korisnik ako imam ADSL kod TotalTV-a (što je faktički SBB) ? Jeste to na moje ime, ali to plaćam na potpuno drugoj adresi, bilo bi glupo da nemam pravo na tri meseca besplatno.

Ma moraju da te tretiraju kao novog korisnika. Nisi koristio kablovsku
 
verovatno, a za korisnike "premium" paketa opet ništa kao prošle godine :mad:
То ако дају НВО али су мислим прошли пут дали само ХД канале па смо и ми са Голд екстра пукли.... аааа, не, дали су нам 5-6 филмова фрај. :)))))))))))
 
То ако дају НВО али су мислим прошли пут дали само ХД канале па смо и ми са Голд екстра пукли.... аааа, не, дали су нам 5-6 филмова фрај. :)))))))))))

hmm, cirilica ili latinica ? :)
 
Скраћенице пишем према расположењу, некад овако, некад онако. А оно јесте била ћирилица која личи на латиницу. ;) Онај ко зна о чему се ради ће лако да схвати.

Е да, неко се бунио за ћирилицу. Да ли је НВО и HBO исто написано?
 
Ja sam pre par dana uzeo duo gold Net + Tv, bas iz razloga sto je za oko 300 din skuplji od silvera i onog studentskog. Dobili smo sve moguce kanale otkljucane, iz svih paketa kao gratis. Ne znam sad da li je to poklon dobrodoslice, ili mozda vec deo neke novogodisnje akcije. Takodje i net je nesto brzi. Rekli su mi da ce to trajati do januara otprilike.
U svakom slucaju isplati se uzeti ovaj gold paket, jer se dobija vise stvari, za malu razliku u ceni.
 
Скраћенице пишем према расположењу, некад овако, некад онако. А оно јесте била ћирилица која личи на латиницу. ;) Онај ко зна о чему се ради ће лако да схвати.

Е да, неко се бунио за ћирилицу. Да ли је НВО и HBO исто написано?
Izuzetno je glupo pisati na ćirilici, kada se zahtevaju engleski termini i skraćenice. A još više mešati dva pisma u jednom.
 
Da ne čitam celu diskusiju ispočetka - da li je moguće da SBB nema u ponudi CAM module već su im korisnici osuđeni na STB i dodatni daljinski upravljač?! :S:

P.S. Jeste van teme, al' moram da prokomentarišem.

Izuzetno je glupo pisati na ćirilici, kada se zahtevaju engleski termini i skraćenice. A još više mešati dva pisma u jednom.
Ne bih se složio. Je l' po tebi i knjige i radove iz oblasti matematike i fizike glupo pisati na ćirilici jer se u formulama koriste grčka i latinska slova? A ako već insistiramo na pisanju ličnih imena i termina "u originalu", hoćemo li (i kako) početi da pišemo i na japanskom i kineskom kada se sretnemo sa, recimo, imenom nekog njihovog naučnika ili termina?

U srpskom jeziku postoji veoma prosto i jasno pravilo kako se pišu, to jest transkribuju, strane reči.

Ништа не фали "новом Мајкрософтовом мултимедијлном плејеру, који има доста напредних могућности". Što se ne bi moglo reći za "novi Microsoft-ov miltimedia player, koji ima dosta naprednih feature-a".
 
Скраћенице пишем према расположењу, некад овако, некад онако. А оно јесте била ћирилица која личи на латиницу. ;) Онај ко зна о чему се ради ће лако да схвати.

Е да, неко се бунио за ћирилицу. Да ли је НВО и HBO исто написано?
На ћирилици би то било ХБО, осим ако није у питау нека невладина организација (НВО). :d
 
Da ne čitam celu diskusiju ispočetka - da li je moguće da SBB nema u ponudi CAM module već su im korisnici osuđeni na STB i dodatni daljinski upravljač?! :S:

Nema. Baš smor sa tim dodatnim daljinskim (još sam na Telekomu i zaista smara). Imam i nekoliko preko kabla SBB-ovih kanala i milina je koristiti magični daljinski i sistem skrolovanja sa kanala na kanal.
 
Da ne čitam celu diskusiju ispočetka - da li je moguće da SBB nema u ponudi CAM module već su im korisnici osuđeni na STB i dodatni daljinski upravljač?! :S:

P.S. Jeste van teme, al' moram da prokomentarišem.


Ne bih se složio. Je l' po tebi i knjige i radove iz oblasti matematike i fizike glupo pisati na ćirilici jer se u formulama koriste grčka i latinska slova? A ako već insistiramo na pisanju ličnih imena i termina "u originalu", hoćemo li (i kako) početi da pišemo i na japanskom i kineskom kada se sretnemo sa, recimo, imenom nekog njihovog naučnika ili termina?

U srpskom jeziku postoji veoma prosto i jasno pravilo kako se pišu, to jest transkribuju, strane reči.

Ништа не фали "новом Мајкрософтовом мултимедијлном плејеру, који има доста напредних могућности". Što se ne bi moglo reći za "novi Microsoft-ov miltimedia player, koji ima dosta naprednih feature-a".

На ћирилици би то било ХБО, осим ако није у питау нека невладина организација (НВО). :d
To i pričam.
 
Meni bi značio kada bih prešao na Sbb taj Unifi ali sada pročitah:

KO MOŽE DA KORISTI UNIFI MREŽU?

Svi mogu da koriste UNIFI mrežu i to potpuno besplatno do kraja godine!

Da li neko zna koliko će koštati (bar otprilike) 2015. godine?
 
Meni bi značio kada bih prešao na Sbb taj Unifi ali sada pročitah:

KO MOŽE DA KORISTI UNIFI MREŽU?

Svi mogu da koriste UNIFI mrežu i to potpuno besplatno do kraja godine!

Da li neko zna koliko će koštati (bar otprilike) 2015. godine?
Za korisnike treba da je besplatno. To svi, misle na one koji nisu korisnici.
 
Ok, razumem...
 
То ако дају НВО али су мислим прошли пут дали само ХД канале па смо и ми са Голд екстра пукли.... аааа, не, дали су нам 5-6 филмова фрај. :)))))))))))

ma da, imali smo "free" par filmskih "(s)hitova"..... :(
 
A i taj UNIFI radi do moshnica puca konekcija svaki cas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno