Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa tako sam ja to shvatio.... + 10.09.2014.g je Dragica Pilipović Čefi najavila otključavanje 16 digitalnih kanala (RTS1, RTS2, RTS Digital, RTS HD, B92, Studio B, RTV1, RTV2, Pink, Prva, Happy, Prva Plus, SK1, Ultra, Cinemania i Grand) za korisnike SBBa koji imaju DVB-C prijemnike u svojim televizorima......

sad sam zvao call-centar i dobio informaciju da se "Na više televizora u kući (osnovna ponuda)" odnosi na analogne kanale :mad::mad: na moje pitanje šta je sa najavom otključavanja 16 kanala za one koji imaju televizore sa DVB-C tjunerom, tip mi mrtav 'ladan kaže " biće kad se dovrši proces digitalizacije"!!!????? :S: na moje pitanje digitalizacije čega, robot odgovara "zemaljskih kanala koji se sad emituju analogno"!!!??? šta reći a ne zaplakati....:wc::wc:
 
^ +1
FoxHD nije novi kanal. Postoji u SBB ponudi vec par godina.

Pozdrav
 
sviđaju mi se ovi novi paketi od sbb-a, kakva su vaša iskustva? jel dolaze odmah majstori kad se nešto s*ebe?
jel se naplaćuje dodatni tv uređaj kao kod telekoma?
kvalitet slike da li je isti kao kod iptv?
i jel prelazi nekom račun preko cene koju košta paket, vidim za fiksni ima samo 200min besplatnog pa možda tu nakradu malo?
 
sviđaju mi se ovi novi paketi od sbb-a, kakva su vaša iskustva? jel dolaze odmah majstori kad se nešto s*ebe?
jel se naplaćuje dodatni tv uređaj kao kod telekoma?
kvalitet slike da li je isti kao kod iptv?
i jel prelazi nekom račun preko cene koju košta paket, vidim za fiksni ima samo 200min besplatnog pa možda tu nakradu malo?

Jedino da prelistas malo temu... Ima različitog iskustva i sve zavisi u kojem delu grada živiš i još mnogo stvari. Npr ja mogu sve najbolje da kažem, kad su mi došli isti dan kada sam zvao za Božić ili beše badnje veče, oduševljen sam bio. Dok će ih neko drugi pljuvati i reći kako ne dolaze 2 nedelje, kako im ne radi nikad net, da su bednici, nikad se ne javljaju itd itd. Najbolje ti je da pročitaš kao što rekoh malo temu unazad (i ne nemoj da pročitaš dve strane i da kažeš da ništa korisno nisi našao)... Postoji i search na temi.
 
Nesto me buni kad je u pitanju video klub i materijal iz njega.Jel sve gde pise "gledaj"u tom trenutku i besplatno za nas ,ili..?Primetio sam filmove gde pise "iznajmi" sto jasno govori da se placa,ali ako ima gledaj ,jel free?Moj paket gold extra ima bespl.klub zonu,trenutno mogu da gledam i sadrzaj iz HBO OD dela,pretpostavljam jer su mi trenutno i hbo paketi ukljuceni,vrrovatno promotivno jer sam tek potpiso ugovor.Il taj hbo materijal nije besplatan ?
 
Šta je novo za korisnike triogoldpremijum paketa,osim totalno nestabilne internet brzine!!!???Nek mi vrate 50/2,5!!!Imam "kocke" na TV-u x 2!!!Kako da uključim AA na HD programima?:d:mad:Signal je ovakav!Untitled.png
Bruka!
@zuke
Sve što pre gledanja u video zoni ne traži potvrdu o plaćanju u tačno naznačenom iznosu je free.Dok traje,naravno.
 
Poslednja izmena:
signal ti je odličan! ali.... morao bi da imaš aktivno svih 8 "kanala" za downstream a jedan za upstream... koji je modem? EPC3925?
 
Ко је потписао уговор после 22.10. прошле године тј има или онај + интернет или Силвер/Голд пакет, њему све иде одмах. Ко неће да потпише нови уговор, њега ће да испоштују и оставе му стари ... кад му се већ нови не свиђају. ;)
 
Jel problem D3 reciveru da stoji uplaljen preko dana :) .Pitam iz razloga jer imam neki problem(sa tv ili d3) da kad mi je ugaseno oboje i kad hocu da upalim,tv ne vidi signal iz d3 (kao da je ugasen,pise no signal) .Moram da izvadim hdmi kabl(iz tv ili d3 ,nije bitno i ukljucim opet da bi radilo.Inace na drugi hdmi ulaz prikacen drugi kabl od komp-a i tu nikad nisam imao prblema.Govorim o onom manjem ,dodatnom uredjaju,ako je to uopste bitno.
 
Jel problem D3 reciveru da stoji uplaljen preko dana :) .Pitam iz razloga jer imam neki problem(sa tv ili d3) da kad mi je ugaseno oboje i kad hocu da upalim,tv ne vidi signal iz d3 (kao da je ugasen,pise no signal) .Moram da izvadim hdmi kabl(iz tv ili d3 ,nije bitno i ukljucim opet da bi radilo.Inace na drugi hdmi ulaz prikacen drugi kabl od komp-a i tu nikad nisam imao prblema.Govorim o onom manjem ,dodatnom uredjaju,ako je to uopste bitno.

Pa ne bi trebalo,kod mene stoji non stop upaljen.:)
 
Komsija je prodao wifi ruter koji je dobio od sbba pre par godina 740n. Kolika je kazna za nemanje rutera ako zeli sad da potpise novi ugovor?
 
Вероватно већа него што је он узео пара за њега.
 
Malopre mu dolazila ona likusa da menja cisco2100 i trazila je da ima i njega jer je dobio. Odbila je da izvrsi zamenu. Stavila je u nalogu na cekanju. Sta da radi covek sad?
 
Nikakva, jer nema šta da vraća opremu...

Ne bih se složio, jer je oprema data "na korišćenje".

Malopre mu dolazila ona likusa da menja cisco2100 i trazila je da ima i njega jer je dobio. Odbila je da izvrsi zamenu. Stavila je u nalogu na cekanju. Sta da radi covek sad?

Ii neka pita koliko košta da plati ruter ili neka kupi taj model rutera i da im. Ne znam kako je mogao da prodaje stvar koja mu je data na korišćenje...
 
Нека их пита колико да плати, сигурно постоји у ценовнику, или можда може да набави нов/полован мада мора да провери да ли тако може. Откуд му идеја да продаје туђе ствари?

едит: нисам видео претходну поруку а скоро су идентичне. :)
 
krastavac sta da mu radim.
E sad ja sam uzeo trio gold pre 2 nedelje. Ali mi jos nisu podiglo brzinu dl. Dok je ul i vec na 2.5Mbs.
 
Jel ovo svima menjaju ,d3 uredjaje ,malopre me probudi covek i uze mi dvr ,i stavi ovaj 2.0,iako nisam trazio zamenu.Koji je ovo kanal na 102 ,n1
 
^Da, menjaju DVR jer vise ne podrzava "72 sata unazad" i "Video na zahtev".

A N1 je neki informativni, mali CNN. Po meni i da se zove N0 ne bi nista promenilo :)
 
Hvala rafiki ,mada i ovaj kanal na 174 ,TRACE Sport Stars,nisam do skoro imao ,jel i on ubacen skoro
 
Jeste, pocetkom meseca su ubacili 3 nova kanala: Trace, neki Shorts i Discovery Science, valjda. Ima na SBB sajtu tacno sta su ubacili.

Pozdrav
 
Pa da, molim coveka pola sata da mi ne dira stari modem, da mi ne treba novi kada sve radi perfektno godinama sa starim, a on me ubedjuje kako kada mi stavi novi modem, ruter ili sta je vec ovo Cisco djubre nista ne moze da bude gore, samo bolje... Na kraju mi stavio novi modem i evo posle nedelju dana koriscenja sam usao u sobu i video da nemam net, kada sam isao Troubleshoot problems (windows 7 x64) izbacio mi : Local Area Connection" doesn't have a valid IP configuration ...Fixed

Posle par sati opet isti problem. Dolazim za komp i nema neta, isto ga iz troubleshoot problems odmah popravio sam racunar... Jel zna mozda neko o cemu se radi i kako da sredim komp/modem/ruter tako da ne puca net sam od sebe?:mad:
 
Vidim da svi imaju probleme sa ovim modemom CISCO EPC3925 a ja osim sto sam imao problem sa pojacanim signalom(sto nema veze sa modemom) mogu samo da kazem da kod mene ovaj modem sljaka samo tako,znaci ne znam da li sam srecnik ali mislim da to nije pravilo,takodje u mom komsiluku skoro svi imaju isti modem i svima radi kako treba,jos nisam cuo da mi se neko zali. Inace sam zahtevan korisnik i stalno sam na netu tako da bi primetio eventualne smetnje. Da ne ispadane da sam placenik SBB ali ja stvarno nemam problema sa njima,do sada :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno