Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li si ti video post pre par strana ili samo tako odgovaraš?

Čovek isto Note 3 i imao je 70 ili koliko već brzinu.

Ne znam cacanin šta je kod tebe problem nema mi logike, jedino telefon...
 
Zaboravio sam.
Ostaje da se proveri zagušenost kanala. Ja sam promenom kanala dobio 10Mbit više i na telefonu i na laptopu.
Ako ne, onda je nešto softverski/hardverski do konkretnog telefona.
 
Sta umesto Cisco EPC3925 i dal mi je uopste potrebno nesto drugo ,s obzirom na brzinu(60mb)?I imali smisla kacit TP Link TL-WR340g na njega ,sto zbog jacine signala,sto mozda brzine?Jel imao neko iskustva sa ova dva rutera zajedno kacena?Mislim da 340g ima jaci domet,jeste stariji i jedan od najeftinijih modela,ali dobro radi.Ocekujem danas da dodju da prikace ,pa eto da budem spreman.
 
Da li si ti video post pre par strana ili samo tako odgovaraš?

Čovek isto Note 3 i imao je 70 ili koliko već brzinu.

Ne znam cacanin šta je kod tebe problem nema mi logike, jedino telefon...

Stvarno nema logike..

Zaboravio sam.
Ostaje da se proveri zagušenost kanala. Ja sam promenom kanala dobio 10Mbit više i na telefonu i na laptopu.
Ako ne, onda je nešto softverski/hardverski do konkretnog telefona.

Probacu i to sa kanalom kad budem kuci.
 
i opet smo izvisili za arenu mi sa sbb-a i ove godine ce biti mucenje sa ligom sampiona... znam da je arena u nekom delimicnom vlasnistvu lelekoma ali zasto se ne dogovore nekako...ranije je bila arena na sbb-u pa su prekinuli ugovor i od tad nema pomaka na tom planu
sbb bi sa arenama dominirao samo tako,jednostavno ljudima nedostaje jos ta arena sport . :D
 
Poslednja izmena:
a pun je kesha sbb ako im je stalo do korisnika iskesirali bi sve potrebno samo da dobiju te arene i u svoju mrezu , kad ih vec ima u ikomu radijusu pttu i ostalima
:D
 
Изгледа да ниси схватио о чему се ради, Арена је Телекомова, Спорт клуб СББ-ов и то ти је конкуренција. Није ту реч о парама него о борби за кориснике. Ако би један уступио своје адуте оном другом, сутра би затворио радњу. Као када би очекивао да ће Партизан да плати превоз и трошкове Звездиним навијачима који долазе однекле да гледају дерби. ;)
 
^
Baš tako.
I nema šanse dok je ovakva vlasnička struktura da Arena bude na SBB-u i SK na Telekom-u.

Meni je iskreno svejedno, ne gledam ionako TV, to je za suprugu, meni je super što su mi ubrzali net, ostalo mi ne treba.
 
Ju znaci nikad, ali nikad ne bi menjao SK za Arenu. Nikad.
 
Jel se pojavio negde podatak, zvanican, koje su nove brzine? Moj dosadasnji 20/1.5 varira od 10/0.8 pa do 40/2.5 i tako vec par dana, od kada su povecalu brzine.
 
Znaci li to da ako sam ja od prosle godine korisnik Trio Mix Gold Premium usluge da bi sada automatski trebalo da imam 100 Mpbs net?
 
Odlicno. Samo mi nije jasno zasto preko WiFi rutera (na kome pise max 150Mbps) na mom laptopu pokazuje samo 18Mbps. Mozda zato sto je signal slab. :)
 
00-24h

Edit: Sad pročitah korisnički centar, a ne servis operater... Ne znam u NS-u je do 20h.
 
Poslednja izmena:
Pre će biti da su misli dva kanala, gde računaju i SD verziju istog. A taj kanal niko neće gledati.
 
Jel varira jos nekom brzina na duo gold extra paketu?Znaci nekad pokaze 58-59mb/s ,a sada cesto i duplo manje (mereno na speedtest.net)?!Naravno iz ovog njihovog wll modema kablom do racunara.Imam i dva d3 uredjaja,ako je to bitno..
 
Nije bitno. Problem je u mreži, ako ti se nastavi, prijavi im.
 
to ni SBB nema pojma jos :)
kao i sto smo pisali ovde verovatno je to analogna , ali kad se procita ova recenica sa njihovog sajta
"Uz DIGITALNE DUO TV + NET pakete dobijate digitalnu televiziju sa preko 160 kanala, sa kojom sami birate šta ćete, kada i gde da gledate i to na više televizora"
moze se pomisliti da je na vise televizora digitalna sa osnovnim kanalima bez dodatnih paketa...isto kao sto su imali akciju za one koji nemaju digitalnu pa su delili free stare risivere za pracenje osnove ponude kanala
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno